Hromadne mazanie userov

na Vašom novom fóre

Hromadne mazanie userov

Poslaťod emkac » Str 28. Feb 2024 12:03:47

Ahojte vsetci,

od 1.2.2024 nam forum zaplavilo obrovske mnozstvo spamovych uctov a posledny tyzden sa prebudili a aktivne zacali pridavat prispevky.

Vsetky prispevky som samozrejme priebezne zamietal a userom daval BAN.
Pridal som navyse dalsi druh captcha, aby novi useri uz nevznikali, ale s prichodom chat GPT si myslim, ze aj takato captcha bude prekonana.
Potom skusime dalsie kroky.

No, a teraz preco vlasnte pisem.
Rozhodol som sa zmazat vsetkych novych userov, ktori vznikli po 1.2.2024

Ako vidite, su na jedno kopyto a vsetko su to spamove ucty.

ALE urcite sa mi mohlo stat, ze som omylom deaktivoval aj normalneho cloveka.

Preto pre istotu zoznam userov vkladam sem. A ak si sa nahodou registroval po 1.2.2024 a zrazu sa nemozes prihlasit do fora, zadaj si alebo novu registraciu alebo mi posli mail, odblokujem ta.

emkac aka furtmoderatortohotoskvelehoajkeduznietakcastopouzivanehofora

zoznam deaktivovanych userov (nemusite ich pocitat, spravil som to za vas, je ich 349):

» Keithpsync, MariskaKn7002, psyAxops, Kristinfaw, MelissaSheew, NancyBag, CryptoCurrencyAcerb, JessieMub, Jorgezet, psypaupe, Robertnub, psycyday, MariskaPa5177, ipsyintuils, AshleyJaw, Montanaxou, Danielkalow, KevintinScolo, Alfonzorphort, Francesaemife, SamuellaBloke, Lonnieboiny, MariaAnize, Willieadema, Righardfag, Edwardlerge, Natalibob, GeorgeFoess, Paulaunliz, dumneurse, Timothypruro, MrFreespinsr, PlageCug, DanielSkade, Robertnut, Igorxlx, DaddyWantYou, myjkoelssnogy, John_123456, RogerVox, matchsnogy, Nikolcautt, Josephacact, Ruxitiger, ThomasFag, Williecah, datessnogy, MalloryNob, mandatsnogy, Victorkjo, Richardot, Svetleat, TimothyRiz, Svetlanacqi, Alextync, CharlieEcola, Sersnogy, Garrypoell, moarits, bigMom, RalphInala, Esmeraldosevq, NikecewaY, propuskHeerrywoono, Nelsonrip, MonschalidixsceSlore, TimothyDaunc, MishaelBog, Albertgooff, ThomasOmilk, MichaelBense, JasonExtem, RobertLeava, DonaldPag, ooarits, Harryfat, JosephInfut, GregoryGox, Allanraw, MichaelDup, Ronaldtymn, Stephensah, QppsJBNGe, RafaelLib, Felixbah, WilliamHed, RichardAvath, Jamaldib, TeddyLOoni, Ralphjotly, CarlosShiny, Isaacsauth, Frankbyday, Michaelmet, RichardTap, SidneySurap, ThomasVom, Bryansuish, Lanceteack, Svetlxpu, SamuelUnory, WilliamSem, RobertZef, FrankLar, Svetlanawxy, WayneSak, ThomasNow, DerrickEndug, RobinZEn, Anthonygox, ThomasLaunc, CarmelofaIde, TerryFrult, Jameshix, JimmyIdior, HarryIgnot, Svetlblz, Rafaeloxise, AlbertHoubs, WilliamHes, Ernestenatt, GeorgeSar, Svetlanaezo, Jefferyvot, JeremyCat, PatrickGaita, DonaldNom, Jasonjek, Charlesovefs, HarryVes, Briansig, BrandonCab, Michaelfup, Zaineabug, Ronniegrous, TimothyJib, EdmundKep, Jamescig, ThomasFat, Josephgaw, WilliamKep, Jeffreyovato, Stevenopepe, PhilipAmbup, Jeffreyvew, Stanleydug, Ricardoboutt, JamesErace, GeraldAcupe, DavidWeece, JamesAdelo, Shawniss, GeorgeCam, RalphWaich, BobbyMow, Arthurgef, StevenGal, BernardHiefs, Clifftef, Timothybon, JesseBed, Rabofreesa, KylieSoype, JosephDix, Jameshoogs, Frankliabe, Rickyalume, ElliottImpaw, BrianExafe, JamesNek, Aaronkib, Peterfropy, Gregoryprism, Frankassic, EdwinQuilk, Marvinwaype, ArnoldEmarm, Michaelduh, TpulLex, JustinNEn, Alvinjap, Svetljns, EmeryVef, WilliamCep, GregoryPaure, Venzaitrimi, Hectorzef, GregoryThodo, Patrickrougs, Brianmoomo, JosephFup, Jasonicess, Keithnaibe, RobertWek, Anthonynal, JamesHak, shanerajep, Austinol, Peterjal, Josephthumb, DouglasWal, ScottyBuilm, twelfi, 8588_www.bigin.com, Jessieicolo, Anthonyhoisk, Michaelitani, HaroldSER, Glennenego, ScottWaw, KennethScume, 1545_www.bigin.com, Leongnn, Renatixnh, helenVex, MaryNat, Marinayil, Esmeraldoscgb, NormanKem, Leonltb, Sergaql, ThomasFM, qpxmbtrz, branci992, Esmeraldosrrq, DannyCiz, Matthewdax, LeroySak, Marinavds, Sergkls, nGreaf, BOSken, Veronaiiw, Mathewnig, Meganknons, Esmeraldoscca, WilliamFiX, Lindaunege, Edwardbok, Dustinsab, RoveEroft, Stephenfault, Andreastwi, Esmeraldosdbr, Lutherendus, Bryonbum, GJKevin, PromotionAcerb, Andreaspmb, Veronajve, Leonrah, Esmeraldospic, Sergucg, AlbertTum, Veronatpr, Chuckvoicy, Stevenkl, Andreaseer, RobertoAdowl, Jeremynen, DeweyJeope, DarerEroft, Agipara, Veronagwt, Williambricy, PhilipEmbap, MichaelSnody, Briancum, Antoniomzw, ThomasLen, RaymondabeTa, AgnesErunk, EdwardRef, DavidTeero, Irinnui, StephenUnise, CeciEroft, Serzkza, Veronacmn, Antoniouao, Irinmef, swertvver, AriaNNaovake, Sheilaodofs, Irinvri, Serznac, Flowersputs, MichEroft, Robfnw, Serzrrm, EnriqueLic, Antoniorxk, Victorwsc, Serzjoy, Vilianajwx, Tonynig, Irinmdf, Bryanmew, Serzken, ClywEroft, Serzcpo, DanielTig, magcevajilkill, Evaytt, Davidrow, BillBonsnogy, ArktiMem, Serzmff, ElliottWirty, Evaogt, agrohimbfm, Roma_Jaize, Robmgj, Robertensub, BillyNiz, Evaknz, Antoniodnu, Robaqw, Julicyc, Julihds, Inwasisdiside, Vikitgb, Julirau, Robpll, Vikizae, Antoniovxv, agrohimesa, JohnnyNok, Mashasnogy, Vikidsk, Williampar, Vikirew, Ivanujm, Andreasnhg, Eldarrjj, agrohimtfc, Galentync, Eldarxis, Eldarotu, Hovaomina, Margaretytf, agrohimlvp, Robpoo, ForrestDow, Kegantymn, bmw-snogy, Edwardkab, Antoniovte, AlbertLoacy
Quis custodiet ipsos custodes?
Obrázok užívateľa
emkac
 
Príspevky: 2992
Obrázky: 7
Registrovaný: Str 19. Nov 2008 16:12:05
Dal súhlas: 106 krat
Dostal súhlas: 273 krat







Späť na Informácie o fóre, návrhy

 


  • Súvisiace témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

cron