Riesenie izolacie nad zavesenym stropom

Re: Riesenie izolacie nad zavesenym stropom

Poslaťod kriloter » Ned 15. Jún 2014 18:24:20

Rudi_M píše:izolácia isover profi je ukladaná medzi väzníky na drôtenom rošte; problém s kondenzáciou v izolácii som zatiaľ nezistil (kontroloval som to už viac krát); ak by sa tvoril kondenz v uvedenej vzduchovej mendzere = medzi SDK a parozábranou, tak by sa to za ten rok, čo tam bývame, už určite ukázalo fľakmi na SDK a naviac mám trvale v prevádzke vetranie s rekuperáciou (VZT PAUL Santos 370), čo určite zabezpečuje odvod prebytočnej vlhkosti aj z oboch kúpelní


Mozem sa spytat, ako bol ten droteny rost realizovany? Planujem davat vlnu medzi vzaniky aj nad ne, 50cm hrubka vlny a bodli by mi nejake odporucania, aky drot, ako nahusto, ako ho uchytavat (predpokladam klincami) ... bude to celkom slusna hmotnost, aby to neprdlo ... Vdaka vopred za vsetky rady
kriloter
 
Príspevky: 625
Registrovaný: Str 11. Jan 2012 16:36:30
Dal súhlas: 4 krat
Dostal súhlas: 10 krat




Re: Riesenie izolacie nad zavesenym stropom

Poslaťod kriloter » Ned 15. Jún 2014 18:41:00

alebo som este videl riesenie so snurou sponkovanou na vazniky, co je lepsie? s drotom sa viac narobim predpokladam, ale zas by mohol viac uniest ...
kriloter
 
Príspevky: 625
Registrovaný: Str 11. Jan 2012 16:36:30
Dal súhlas: 4 krat
Dostal súhlas: 10 krat

Poslaťod dodik85 » Ned 15. Jún 2014 20:24:34

Ja som to robil so šnúrkou, sponkovacka + klince, každú druhú kliestinu som prichitil zahnutym klincom.

Odoslané z LT26i pomocou Tapatalku
dodik85
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Pon 27. Aug 2012 13:30:59
Dal súhlas: 1 krat
Dostal súhlas: 0 krat




Predchádzajúci

Späť na Strecha, podkrovie

 


  • Súvisiace témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

cron