Pravidlá

Prečítajte skôr ako niečo napíšete !

Pravidlá

Poslaťod admin » Uto 24. Feb 2009 11:34:11

Registrácia
Každý užívateľ je vítaný! Svojou registráciou potvrdzujete, že budete konať podľa pravidiel fóra a platných zákonov SR. Každý užívateľ môže mať len jeden užívateľský účet! Viacnásobná registrácia sa trestá vylúčením z fóra.


Prispievanie do fóra
Každý príspevok na tomto fóre vyjadruje názor jeho autora, nie názor majiteľa domény. Vedenie fóra nezodpovedá za príspevky ani súbory poslané užívateľmi a v prípade potreby alebo rozhodnutia ich môžu bez akejkoľvek výstrahy zmazať, premiestniť, poprípade obsah upraviť v súlade s pravidlami. Súhlasíte s tým, že nebudete posielať žiadne vulgárne, rasistické, zastrašujúce, sexuálne orientované, ani inak poburujúce príspevky.


Zakladanie tém
Názvy tém píšte výstižne a do spránych sekcii tak, aby dobre charakterizovali problém a zároveň sa v budúcnosti dala téma ľahko nájsť(nie typu plsss,pomoooc,...). Takéto témy budú zamknuté alebo zmazané. Zároveň píšte odpovede, ktoré majú vecný význam (nie typu jj,lol,super,dik,...).


Copyright, autorské práva
Na tomto fóre je warez zakázaný!! Preto Vás vyzývame, aby ste nedávali žiadne odkazy (grafické, textové) na stránky, ktoré porušujú autorské práva.
Všetok obsah vytvorený pre toto fórum je voľne dostupné, avšak Vás vyzývame, aby ste nemazali autorov, ani prípadné odkazy na autorov obsahu, ak chcete tento obsah používať, či distribuovať ďalej.


Avatar, Podpis
Maximálna veľkosť súboru s avatarom je 6144Bajtov. Maximálne rozmery obrázka sú 90x90 pixelov. Je zakázané používať v podpise rôzne textové alebo grafické odkazy vedúce na stránky, ktoré obsahujú warez, pornografické, rasistické, či iné materiály porušujúce zákony SR.


Kontakt
Nežiadajte vedenie fóra o podporu cez SS, icq, skype, jabber, prípadne cez iné komunikačné kanály. Vaše otázky vám zodpovieme na fóre, ak to bude v našich silách. V prípade nutnosti, čí iného zámeru ako je podpora, nás môžete kontaktovať.

Za porušenie pravidiel môže nasledovať varovanie alebo vykázanie z fóra (ban), na dobu zvolenú podľa uváženia.

© 2008 www.oStavbe.sk


Posledné zvýraznenie urobil admin dňa Uto 24. Feb 2009 11:34:11
Obrázok užívateľa
admin
Administrátor
 
Príspevky: 290
Obrázky: 5
Registrovaný: Uto 18. Nov 2008 18:30:21
Dal súhlas: 14 krat
Dostal súhlas: 19 kratSpäť na Pravidlá

 


 • Súvisiace témy
  Odpovede
  Zobrazenia
  Posledný príspevok
 • Pravidlá II
  1, 2od emkac » Pon 24. Nov 2008 17:24:06
  17 Odpovede
  26873 Zobrazenia
  Posledný príspevok od emkac Zobrazenie posledných príspevkov
  Sob 12. Mar 2011 1:21:01

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

cron