Kĺbová výživa pre otca

Všetko čo nesúvisi so stavbou

Kĺbová výživa pre otca

Poslaťod mildon » Uto 18. Jan 2022 11:47:44

Dobrý deň. Odporučili by ste mi nejakú kĺbovú výživu pre otca (58 rokov). Je veľmi aktívny a hlavne stále niečo robí na záhrade, ťahá ťažké veci a jednoducho sa nikdy nezastaví. Poslednou dobou sa začína sťažovať na kolená a bedrá. Je mi jasné že je to s vekom a námahou normálne, ale poradili by ste mi čo na kĺby by mohlo pomôcť aby sa to trochu zlepšilo?
mildon
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Uto 18. Jan 2022 11:44:17
Bydlisko: Ružinov
Dal súhlas: 0 krat
Dostal súhlas: 0 krat




Re: Kĺbová výživa pre otca

Poslaťod mp1ver2 » Str 19. Jan 2022 16:07:31

klbová výživa je rovnaký biznis ako kmeňové bunky.
lekári aj liečitelia budú ponúka rôzne riešenia, všetko špeci a iba u nich, €500 je základ ....
reálne funguje výmena kĺbu, avšak kým ortopéd "uzná" že je koleno už na výmenu hodné (nepustí si predsa pacienta, ktorého zinkasuje pri každej návšteve ob štvrťrok) je aj neskoro a to nepočítam termíny.
mp1ver2
 
Príspevky: 105
Registrovaný: Uto 13. Júl 2021 14:41:13
Dal súhlas: 16 krat
Dostal súhlas: 2 krat

Re: Kĺbová výživa pre otca

Poslaťod joko » Pia 21. Jan 2022 22:53:58

Ja pre zmenu nebudem písať kaleráby, :oops:
Mám 63 rokov, celý živoť ťažko fizycky pracujem, a mávam podobné problémy ako píšeš. Vyskúšal som väčšinu preparátov, čo reklamy ponúkajú vrátane injekcii, ......
Posledné tri roky užívam "ALAVIS MAXIMA TRIPLE BLEND Extra silný". Je to výživa vyvynutá pre závodné kone, upravená pre ľudí. Je to prášok v 700g balení, užíva sa denne jedna odmerka priamo do úst, a zapije sa to vodou. Jedno balenie stojí cca 43 E, predávajú to lekárne obyčajne na objednávku. Mne takáto krabica vydrží cca 9 mesiacov. a už nehladám alternatívy. Mne to funguje, účinkuje , zaberá. Kamarát, ktorý mi daroval prvú krabicu už si to sype asi sedem rokov. Nálezy z rezonancie mojich kolien sem nebudem vypisovať, ale ešte ma neoperovali, každý deň pracujem, a sú dni keď v práci spravím možno aj 30000 krokov.
Ak chceš foto, napíš SS a pošlem ti fotku z obalu, aby si nemyslel, že vymýšlam. :drink Som inštalatér, nie lekárnik. :ano:
Obrázok užívateľa
joko
 
Príspevky: 2532
Obrázky: 9
Registrovaný: Ned 23. Nov 2008 19:28:22
Bydlisko: Bratislava
Dal súhlas: 688 krat
Dostal súhlas: 307 krat

Re: Kĺbová výživa pre otca

Poslaťod raven » Pon 31. Jan 2022 8:43:53

Ten Alavis berú aj kolegovia, ktorí robia silový trojboj a tí, čo sa venujú kulturistike.
Majú dobré skúsenosti.
Otcovi prajem veľa síl aj zdravia.
Pokiaľ sa človek hýbe, tak žije.
U starých ľudí, keď už si sadne len celý rok pred telku, tak to je záverečná.
A záhrada, dom, či stavba je super príležitosť na pohyb.
Aj keď hodinu denne, pomaličky....:-)
Cez weekend som s otcom (1956) rezal metrovicu.
Pekne, pomaličky, piánko. O to ide.
Keď aj tvoj bude takto pomaličky, tak bude ešte dlho chodiť po tejto zemi :-)
A hlavne nech zdravie slúži :drink

S týmto príspevkom autora raven súhlasil
PavlinaPaja
Obrázok užívateľa
raven
 
Príspevky: 658
Registrovaný: Str 14. Jan 2009 20:50:27
Bydlisko: Košice-okolie
Dal súhlas: 35 krat
Dostal súhlas: 41 krat

Re: Kĺbová výživa pre otca

Poslaťod mp1ver2 » Str 02. Feb 2022 11:31:50

nechcel som písať, ale nedá mi.
sú prípravky, ktoré dľa užívateľov "fungujú", manželke donedávna mleté proso z bio obchodu na galvániho, ale kde nie je (kĺb) tam ani viera nepoomôže.
a 73.5 roka s kardio nastaveným na 50% výkonu srdca je operácia mimo ....
užívajte prípravky, ale OBJEDNAJTE SA na operáciu/výmenu kĺbov, poradovníky sú dlhočizné.
mp1ver2
 
Príspevky: 105
Registrovaný: Uto 13. Júl 2021 14:41:13
Dal súhlas: 16 krat
Dostal súhlas: 2 krat





Späť na Offtopic

 


  • Súvisiace témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia