konzervacia betonoveho murika plotu-ako na to?

konzervacia betonoveho murika plotu-ako na to?

Poslaťod Hosť » Pon 01. Feb 2016 21:30:42

Zdravim,
Na jar chystam renovaciu plotoveho murika. Ma cca 30r, dlzku 60m vyska cca 40 a cca 80 v zemi. Je obrasteny machom,miestami sa droli,sem tam vidiet kamen. Tam kde je tycka a na nich pletivo je sem tam puknuty. Nemozem to vybagrovat a nanovo...aj ked by to bolo naj. Co s tym? Cital som postriekat chlorovym pripravkom,a mechanicky dolu mach,wapkou,alebo vrtackou s drotenym kotucom oskrabat. Co dalej???
Dik moc za pomoc :drink
Hosť
 




Re: konzervacia betonoveho murika plotu-ako na to?

Poslaťod buduci mukl » Str 03. Feb 2016 11:46:13

co sa tyka mna robil by som to takto

-dat dole mach
-a niecim naimpregnoval , tak kde pukliny tak tie zatrel bud tmelom na beton alebo opravnou zmesou na beton
http://www.zbozi.cz/vyrobek/vyplnova-op ... togalerie/
- otazne je co na koniec tam by som to cele niecom zatrel, udajne je fajn aby to pary pustalo von ale nie dnu, len neviem ci taky nater s danou technolkogiou neni drahy, mozno s tym ma niekto skusenost.
- Mozno by som ti poradil to na celej dlzke odkopat asp 40 cm dat nopovu foliu po celej dlzke a prihrnut strkom na 10-20 cm k plotu, z jednej strany asi urcite z dvoch mozno, s tym tiez extra skusenost nemam...

snad som poradil asp trochu ak tak nech ti poradia aj druhi
buduci mukl
 
Príspevky: 337
Registrovaný: Uto 24. Feb 2009 13:55:30
Dal súhlas: 0 krat
Dostal súhlas: 1 krat





Späť na Exteriér, bazén, záhrada, terasa

 


  • Súvisiace témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

cron