Zateplenie plechovej garáže

Zateplenie plechovej garáže

Poslaťod Jakub44 » Uto 31. Jan 2012 19:55:31

Zdravím, chcel by som si dať zmontovať takúto plechovú garáž http://www.befor.sk/sk/index.php?page=s ... &Itemid=49

nakolko som z roka dosť času v zahraničí aby bolo kam auto odstaviť a spraviť tam takú dielničku. chcem sa spýtať ako to odporúčate spraviť aby to ta nevlhlo či z vnútra spraviť rošt drevený dať tam polystiren a co potom na to? dakujem za rady pomože mi veľmy....
Jakub44
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Uto 31. Jan 2012 19:48:13
Dal súhlas: 0 krat
Dostal súhlas: 0 krat




Re: Zateplenie plechovej garáže

Poslaťod ivvan » Str 01. Feb 2012 19:01:12

ja mám presne takú ako vercajch domček na záhrade, vyzerá že to vozia z PL viaceré firmy a montujú na slovensku.
zateplovať to chceš z akého dôvodu? ja tam mám kosačku a podobné rárohy a nemám problém že by mi tam niečo vlhlo, je to postavené na betonovej deke.
neviem si dosť dobre predstaviť zateplenie tých plechov, je to robené z takých minitrapézov, takže všade nejaká diera, škára, na strope sú nosníky, dvere neutesníš, jedine ako hovoríš spraviť drevenú konstrukciu a na to hodiť polystyrén, ale to už si rovno môžeš postaviť tú garáž z toho dreva aj sám bez toho plechového obalu ;-)
ivvan
 
Príspevky: 347
Registrovaný: Štv 20. Nov 2008 13:27:42
Bydlisko: sever
Dal súhlas: 2 krat
Dostal súhlas: 20 krat

Re: Zateplenie plechovej garáže

Poslaťod ziletka » Štv 02. Feb 2012 10:11:01

nezatepluj to. ak si vacsinu z roka prec a chces tam hlavne parkovat auto, tak najlepsie miesto pre auto je nevykurovane a teda zbytocne by si to zateploval. Ked budu mrazy, aj tak ti tam bude mrznut.
Všetky peniaze nezarobíš, niektoré budeš musieť aj ukradnúť.
Obrázok užívateľa
ziletka
 
Príspevky: 1167
Registrovaný: Štv 20. Nov 2008 21:54:45
Bydlisko: Martin
Dal súhlas: 34 krat
Dostal súhlas: 72 krat





Späť na Izolácie, zateplenie

 


  • Súvisiace témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron