slaboprudova metalicka kabelaz v RD

Re: slaboprudova metalicka kabelaz v RD

Poslaťod mizulin » Str 11. Máj 2011 23:26:18

jokiee si prvy clovek co mi napisal alebo spomenul o docasnom sledovani .Vzdy som bol ze ked sa montuje EZS ,CCTV a podobne ak to je trvale .
Ked ten pocitac restartujes vymazes v nom ramku a podobne tym padom moze bezat zas:)
Zalozny zdroj tiez berie energiu na udrzbu akumulatorov naposledy co som niesol jeden zalozny zdroj vazil 80 Kg :) vymena baterie nebude lacna po case tiez .
Ked tebe prestane nahravat a je ti to jedno je to cisto tvoj problem ani ma to nezaujima , ale clovek co pride na forum nastudovat dostupne informacie sa moze o tej skutocnosti dozvediet, ze neni vsetko koser a zrovna tomu cloveku moze aj vadit ze mu vypadne plynuly zaznam.Ako si mohol vsimnut pisem tu vzdy pre aj proti. Tym som sa nechcel dotknut tvojho riesenia nahravania . Su aj pocitace o vykone tvojho so spotrebou 40W , ani to nie .len zas ta cena:)

Teraz sa mi vybavila prihoda v jednej firme, maju DVR rekorder na analog kamery .No a stala sa taka smiesna prihoda zacal im tam horiet velkokapacitny kontajner plny papiera lebo nejaky deges hodil do neho spak . Potrebovali si pozriet zaznam , ktory tam bohuzial nebol z technickych pricin (dvr co som hore spomenul ,ze bezi lepsie ako pc dostalo sok :) ako zamestnaec typujem ze to hi tech 3 000 eurove zariadenie dostalo nejaku ranu po napajacej sieti (zacla im ta, blnut ajIP ustredna v tu dobu ) .Obsah kontajnera im tlel tyzden . Takze tak

A
mizulin a tienik nie ,ze nepodporuju "lacne" ,ale smejdove riesenia . Tienika chapem ,ked robi na zivnost musi si robit hlavne dobre meno cim menej reklamacii tym lepsie a podobne . To iste plati aj u mna ,cim menej servisov spokojny sef . Mam v praci pokoj a zijem . Alebo to zhrniem takto zo servisu ,ked idem opravit smejd v zaruke firma nema zisk .Tak na seba realne nezarobim :)
mizulin
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Str 13. Apr 2011 19:03:44
Dal súhlas: 0 krat
Dostal súhlas: 0 krat




Re: slaboprudova metalicka kabelaz v RD

Poslaťod mizulin » Str 11. Máj 2011 23:27:39

este ma zaujima nazor tazatela , mam dojem ,ze ideme mimo jeho temu a pripadny hladac informacii si moze pofuckovat .
mizulin
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Str 13. Apr 2011 19:03:44
Dal súhlas: 0 krat
Dostal súhlas: 0 krat

Re: slaboprudova metalicka kabelaz v RD

Poslaťod Jookie » Štv 12. Máj 2011 1:15:32

mizulin píše:A mizulin a tienik nie ,ze nepodporuju "lacne" ,ale smejdove riesenia . Tienika chapem ,ked robi na zivnost musi si robit hlavne dobre meno cim menej reklamacii tym lepsie a podobne . To iste plati aj u mna ,cim menej servisov spokojny sef . Mam v praci pokoj a zijem . Alebo to zhrniem takto zo servisu ,ked idem opravit smejd v zaruke firma nema zisk .Tak na seba realne nezarobim :)


Ved prave o tom pisem - ja mam smejdove riesenie, mne ho nikto cudzi neinstaloval, u nikoho cudzieho si nebudem uplatnovat reklamacie a nechavat si robit servisy, na moj ucel to postacuje. Aj preto ma nikto, kto sa tymto seriozne zaobera, nepresvedci ze si mam kupit kamery kazdu aspon po 500 Euro (lebo vraj od 500 Euro za kus zacinaju dobre kamery), ze si mam k tomu kupit nejaky profi DVD rekorder za dalsie stovky Euro. Za tych par Euro co som do toho dal mam postacujucu funkcionalitu aj ked je to cele na smejdovej urovni, z mojho pohladu mam skvely pomer cena / vykon.

Tiez vsak suhlasim s tym, ze ak by som to mal ist namontovat niekomu inemu za peniaze, kto by nemal problem zaplatit cokolvek a chcel by po mne servis a zaruku, tak by som mu taketo smejdove riesenie nenamontoval ale nukal mu spolahlivejsie a drahsie riesenie, ktore nebudem musiet kazdu chvilu servisovat. Toto vsak nie je moj pripad :) Takze rady tuto ohladom profi rieseni kamier su sice pekne, ale nie pre mna.
Obrázok užívateľa
Jookie
 
Príspevky: 860
Registrovaný: Pon 27. Apr 2009 10:46:06
Dal súhlas: 53 krat
Dostal súhlas: 61 krat




Predchádzajúci

Späť na Elektrina, slaboprúdova technika, osvetlenie

 


  • Súvisiace témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron