Pas vody pred domom - preco?

Re: Pas vody pred domom - preco?

Poslaťod misso » Str 02. Mar 2011 11:55:43

Možno je to blbosť, ale nie je v tých miestach iba zle vyspádovaný podklad pod štrkom? Prípadne nejaký zvod dažďovej vody v blízkosti, ktorá by mohla po tom podklade stekať k domu? Deje sa to po dažďoch, alebo aj v suché dni?
misso
 
Príspevky: 19
Registrovaný: Štv 29. Okt 2009 14:24:19
Dal súhlas: 0 krat
Dostal súhlas: 1 krat




Re: Pas vody pred domom - preco?

Poslaťod andrpet » Str 02. Mar 2011 13:14:51

je to aj počas suchých teplých letných dní. Síce jamu som vykopal hned na začiatku a všetko sa vysušilo...a po zakopaní sa obnovilo. Nemám mokrú stenu ako to vidím že reagujete a nejde ani o vady kanalizácie a ani vody jednoducho voda je príroný jav na ktorú potrebojem riešenie. Som stavbár takže ovládam technológiu ako to správne spraviť a je to tak aj spravené. Potvrdil to aj nezávislý projektant že nie je to vada stavby ale prírodný jav akta x a potrebujem to riešiť s nejakou dodatočnou technológiou. Je to novostavba a počas stavby som nezaregistroval tento jav! "Nie je možné že príliš sa zdvihly podzemné vody lebo v studni mám (ktorý je za domom cca 0,5m výškový rozdiel) hladinu vody v hlbke 2,2 m?
andrpet
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Pon 28. Feb 2011 14:03:07
Dal súhlas: 1 krat
Dostal súhlas: 0 krat




Predchádzajúci

Späť na Rôzne

 


  • Súvisiace témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron