kde kupovat spotrebice do kuchyne

Re: kde kupovat spotrebice do kuchyne

Poslaťod jana » Pia 02. Okt 2009 1:26:34

my sme kupovali zaciatkom augusta. tiez sme najskor, ze do polska pojdeme. ale ked k tomu doslo, ze tak teraz je to aktualne, dala som si najnakup a porovnala ceny tu a v polsku - rozdiel bol 50 euro u nas menej!!! na 4 spotrebicoch elektrolux (spolu bez dopravy cca 1150€). tri mam z andreashop (normalne cez eshop objednavane, bez problemov), ale umyvacku (tiez 66010 ako danob) z obchodobchodov.sk, lebo andreashop ich mal vypredane a nevedeli, kedy dostanu, ze su dovolenky aj vo vyrobach. ten obchodobchodov bol sice drahsi o nejakych 25 euro, ale neuctovali dopravu, andreashop uctuje podla hmotnosti. a co som bola vyvalena, tak ja som vo stvrtok o jedenastej obvolavala ine eshopy, ci tu umyvacku aj fyzicky maju, v obchodobchodov nemali, ale ze maju este jeden sklad, a ten nemaju na pocitaci, ze mi zisti a zavola. o hodinu volala, ze je a ze ak to stihnem do pol druhej objednat, tak ze mi to este dnes aj poslu (chcela som zistit, ci sa da zrusit objednavka v sali). a v piatok rano 7,50 nam telefonoval prepravca, ze za 15 minut je u nas.
jana
 
Príspevky: 127
Registrovaný: Uto 27. Jan 2009 14:39:55
Dal súhlas: 1 krat
Dostal súhlas: 12 krat




Re: kde kupovat spotrebice do kuchyne

Poslaťod jana » Pia 02. Okt 2009 1:40:41

Ludo píše:no, tak ta umyvacka nie je celkom najlacnejsia - tu je prehlad za kolko sa da kupit - http://www.najnakup.sk/Porovnaj_vstavan ... 96451.html
od 409 až do 730 eur je rozpatie- hmmmmmm

ano, ale meni sa to snad kazdy den. a niekedy je jednoduchsie vziat vsetko od jedneho, ak je tam len par eurovy rozdiel. inak ked som ju ja objednavala, tak v andrea bola za 399 + doprava, my sme ju kupili za 429 (pozrela som maily).
a mame aj rovnaku indukcnu dosku. ked som isla do "nasho" kamenneho obchodu, ze toto chcem kupit a asi za tolkoto to mam u nas a v polsku a ze za kolko mi to predaju, tak mi povedala, ze ani mi to nejde nacenovat, ze oni maju odporucanu cenu vyrobcom 1199e - za to som kupila 4 spotrebice! - a ze ona az taku zlavu nema moznost dat (je to len veduca predajne). ale ked pozrela, tak povedala, ze sme dobre vybrali, ze su to najpredavanejsie modely (obe ;) ) a aj bezproblemove zatial.
jana
 
Príspevky: 127
Registrovaný: Uto 27. Jan 2009 14:39:55
Dal súhlas: 1 krat
Dostal súhlas: 12 krat

Re: kde kupovat spotrebice do kuchyne

Poslaťod pepobell » Pia 02. Okt 2009 9:52:45

tesik píše:Ak nemate problem skocit do Polska, tak si porovnajte ceny napriklad s obchodom http://www.euro.com.pl/. My sme kupovali vsetky kuchynske spotrebice tam (okrem chladnicky - tu sme kupili na http://www.biga.sk). Napriklad Electrolux predava rovnake vyrobky (rovnake znacenie vyrobkov) u nas aj u nich. Aj navody dostanete okrem ineho aj v slovencine. Jedina nevyhoda je, ze je potrebne si pre tie spotrebice skocit osobne. Ale nam sa to oplatilo, lebo ceny boli 50% oproti slovenskym (pri tych cenach sme si zobrali skoro najvyssie modely, ktore Electrolux ponukal). Neviem ake su tam ceny teraz, ale predpokladam, ze stale nizsie. My sme to kupovali asi v aprili.


vidim, ze sme nakupili rovnako, tiez som nakupoval niekedy marec-april, ked bol zloty 4,7. ked som porovnal tie ceny s cenami u nas tak to bolo 50% menej ako z Nay, Datart, 20-30 menej ako webove obchody. Akurat ze to cloveka zvadzalo nakupit najvyssie modely. A siel som si pre to z BA do Ziwieca na 2x, aj tak sa oplatilo. U nas by to bolo cca 5100E, v pl. 2700E.
pepobell
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Uto 10. Feb 2009 15:42:20
Dal súhlas: 0 krat
Dostal súhlas: 0 krat

Re: kde kupovat spotrebice do kuchyne

Poslaťod motylka » Štv 12. Nov 2009 13:22:13

Na vystavach,napr. NR , BA. a dobre ich zblbnut tych recnickych fesakov a fesandi ;)
motylka
 
Príspevky: 277
Obrázky: 1
Registrovaný: Pia 21. Nov 2008 17:49:41
Dal súhlas: 0 krat
Dostal súhlas: 7 krat

Re: kde kupovat spotrebice do kuchyne

Poslaťod pavol.t » Ned 22. Nov 2009 23:14:52

Mam otazku ohladne kupy domacich spotrebicov z internetoveho obchodu - uz niekolko veci do domacnosti som kupil cez internetove obchody. Teraz aj ja stojim pred dilemou, kupit domace spotrebice do kuchyne cez internetovy obchod, alebo cez kamenny obchod? Viem ze cena vravi nieco ine, ale ako je na tom zarucny servis v pripade, ak sa nieco pokazi, co som kupil z net obchodu? Totiz mi tvrdili predavaci v kamennom obchode, ze pri reklamacii v zarucnej dobe mi nezoberie ziadny servisny technich moj spotrebic a odkaze ma na reklamaciu cez net obchod? Ako je to teda s reklamaciou, mate niekdo skusenosti s kupou a naslednou reklamaciou cez net? Dakujem
pavol.t
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Pia 26. Dec 2008 17:38:34
Bydlisko: Mocenok
Dal súhlas: 0 krat
Dostal súhlas: 0 krat

Re: kde kupovat spotrebice do kuchyne

Poslaťod tomas g » Ned 22. Nov 2009 23:25:29

pavol.t píše:Mam otazku ohladne kupy domacich spotrebicov z internetoveho obchodu - uz niekolko veci do domacnosti som kupil cez internetove obchody. Teraz aj ja stojim pred dilemou, kupit domace spotrebice do kuchyne cez internetovy obchod, alebo cez kamenny obchod? Viem ze cena vravi nieco ine, ale ako je na tom zarucny servis v pripade, ak sa nieco pokazi, co som kupil z net obchodu? Totiz mi tvrdili predavaci v kamennom obchode, ze pri reklamacii v zarucnej dobe mi nezoberie ziadny servisny technich moj spotrebic a odkaze ma na reklamaciu cez net obchod? Ako je to teda s reklamaciou, mate niekdo skusenosti s kupou a naslednou reklamaciou cez net? Dakujem


Kamarat riesil reklamaciu vstavanej rury kupenej cez net. Chytala ho panika pri predstave, ako ju bude vymontovavat, balit a posielat. Nic z toho nebola pravda. Zavolal do eshopu a oni k nemu domov poslali servisaka od vyrobcu, ktory zavadu na mieste opravil.

S týmto príspevkom autora tomas g súhlasili - 2
emkac, Sonny
tomas g
 
Príspevky: 1040
Obrázky: 0
Registrovaný: Pia 21. Nov 2008 17:33:12
Bydlisko: TT
Dal súhlas: 150 krat
Dostal súhlas: 144 krat

Re: kde kupovat spotrebice do kuchyne

Poslaťod juro_b » Ned 22. Nov 2009 23:59:45

pavol.t píše: Totiz mi tvrdili predavaci v kamennom obchode, ze pri reklamacii v zarucnej dobe mi nezoberie ziadny servisny technich moj spotrebic a odkaze ma na reklamaciu cez net obchod

Toto iste mi tvrdil predavac v okey elektro...
a nie je to zavisle od konkretneho e-shopu,alebo znacky?
juro_b
 
Príspevky: 420
Registrovaný: Str 19. Nov 2008 23:19:19
Dal súhlas: 10 krat
Dostal súhlas: 13 krat

Re: kde kupovat spotrebice do kuchyne

Poslaťod MartinR » Pon 23. Nov 2009 0:47:36

Toto je hrozna hlupost a obchodny tah predavacov. Tu zaruku neposkytuje konkretny predajca, ale vyrobca. Vyrobca ma na to svoje servisne strediska, ktore riesia opravy. Ten servis to ma zaplatene od vyrobcu, tak preco by nezobrali kseft? Internetovy obchod je obchod ako kazdy iny. Zoberte si priklad s autami ... tiez Vas v kazdom servise radi privitaju, ked pridete servisovat svojho tatosa :)
fotovoltaika, aktivna rekuperacia ... bez otazok nie su odpovede ;)
www.aktivnydom.eu

S týmto príspevkom autora MartinR súhlasil
emkac
MartinR
 
Príspevky: 107
Obrázky: 12
Registrovaný: Uto 12. Máj 2009 15:20:02
Bydlisko: Pezinok
Dal súhlas: 8 krat
Dostal súhlas: 10 krat

Re: kde kupovat spotrebice do kuchyne

Poslaťod janobb » Sob 19. Dec 2009 7:53:37

Včera som mal druhú zlú skúsenosť s hej.sk - termín dodania.
Prvá objednaná vec bola pre mňa takže som to nejako neriešil, ďalšia objednávka zo stredy tohto týždňa bola pre zákazníka - komplet spotrebiče do kuchyne.
Po telefonickom overení mi sľúbili dodávku spotrebičov "..na 100% v piatok". Montáž kuchynskej linky som teda naplánoval a oznámil zákazníkovi na sobotu.
Včera po spotrebičoch ani stopy, volám do hej a operátorka mi s úsmevom v hlase oznámi, že snáď začiatkom budúceho týždňa bude všetko u nás. Nepomohol ani jemný nátlak a naznačenie, že by som objednávku mohol stornovať.

Takže najväčší "blbci" sú znova nábytkári - ako som si už niekoľkoktát pri odovzdávaní interiéru vypočul.
(Nábytkári musia korigovať neprasnosti stavby, nábytkári musia dobiehať čas ktorý natiahne nejaká iná profesia, nábytkári musia, musia, musia......)

Ak objednávka z hej, tak jedine s obrovskou časovou rezervou. Zatiaľ sú v mojich očiach chrapúni (asi rovnako ako teraz my v očiach nášho zákazníka) :dash
Aspoň, že idú tie vianoce :)
janobb
 
Príspevky: 26
Registrovaný: Str 04. Feb 2009 16:25:23
Dal súhlas: 0 krat
Dostal súhlas: 0 krat




Predchádzajúci

Späť na Interiér, dizajn, nábytok, kuchyne, kúpelne

 


  • Súvisiace témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

cron