Poznate fy.Interkomfort Partizanske

Poznate fy.Interkomfort Partizanske

Poslaťod papen » Sob 22. Aug 2009 8:14:10

Po dlhom vahani ma manzelka odhovorila na drevo stavbu(co ak tam budu mysi,bude drevo vrzgat rano,vecer atd.) tak ma oslovilo ine riesenie,heraklit polystyren heraklit,co vi na to???Necham na admina ci necha odkaz
http://www.nizkoenergetickedomy.sk/
papen
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Pia 17. Júl 2009 17:15:56
Dal súhlas: 0 krat
Dostal súhlas: 0 krat




Re: Poznate fy.Interkomfort Partizanske

Poslaťod papen » Sob 22. Aug 2009 8:18:01

Este dodam poslali mi ponuku 110m bez zaklad.dosky +/_ 10% za 3200eur hrubej stavby.
papen
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Pia 17. Júl 2009 17:15:56
Dal súhlas: 0 krat
Dostal súhlas: 0 krat

Re: Poznate fy.Interkomfort Partizanske

Poslaťod papen » Sob 22. Aug 2009 8:19:41

OCH,chybicka se vloudila 32000eur
papen
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Pia 17. Júl 2009 17:15:56
Dal súhlas: 0 krat
Dostal súhlas: 0 krat

Re: Poznate fy.Interkomfort Partizanske

Poslaťod tomas g » Sob 22. Aug 2009 21:00:59

Mam pochybnosti o akustickych vlastnostiach takejto skladby.
tomas g
 
Príspevky: 1040
Obrázky: 0
Registrovaný: Pia 21. Nov 2008 17:33:12
Bydlisko: TT
Dal súhlas: 150 krat
Dostal súhlas: 144 krat

Re: Poznate fy.Interkomfort Partizanske

Poslaťod Jarka » Sob 22. Aug 2009 23:05:52

Zdravím Vás.

To nemá "kostru"? Len sa zmontujú panely? Tie dosky v paneli sú akože samonosné, alebo ako?
Jedna firma z týchto panelov už v SR stavia, ale základom je drevená kostra.
http://www.hips.sk/Default.aspx?ID=refe ... ail&Cat=12

A čo požiarna odolnosť? Majú certifikát a porobené skúšky? Krupinit patrí tuším do triedy A2 čiže ťažko horľavé (overte si!). Snáď je hr. 5 cm z požiarneho hľadiska v pohode. Viete, netrápilo by ma to, keby vnútri nebol EPS, ale nehorľavá vlna.

Inak, to čo najviac vŕže u drevostavieb, sú stropy. A tu majú tiež drevené...

Držali ste niekedy v ruke Heraklit, po novom Krupinit? Je strašne deravý... Zvonku by to nevadilo, ale neviem, či v tom udrží napr. kuchynská skrinka.
Jarka
 
Príspevky: 343
Obrázky: 14
Registrovaný: Str 04. Feb 2009 15:08:02
Dal súhlas: 146 krat
Dostal súhlas: 19 krat

Re: Poznate fy.Interkomfort Partizanske

Poslaťod impietro » Str 04. Nov 2009 4:22:28

interkomfort? :evil: šlendriani to skor hips mont alebo hips system, robia s toho isteho materialu.


emkac: dlho som rozmyslal, ci toto zmazat alebo nie
ale kedze hips mont a hips system su dve rozne firmy, nevyzera to na osocovanie konkurencie
v kazdom pripade si treba uvedomit, ze tento user ma zatial iba tento jeden prispevok, cize jeho serioznost nie je overena dlhsim obdobim
berte to prosim s rezervou

impietro, vedel by si aj povedat, preco su to slendriani? mas nejake zle skusenosti?
impietro
 
Príspevky: 41
Registrovaný: Str 04. Nov 2009 4:18:49
Bydlisko: BA,TT
Dal súhlas: 3 krat
Dostal súhlas: 2 krat

Re: Poznate fy.Interkomfort Partizanske

Poslaťod impietro » Štv 05. Nov 2009 0:34:20

Zdravím Vás, musím s touto firmou dotiahnúť ešte niektoré veci a potom sa ozvem (cca týždeň). V každom prípade ma zachránil kvalitný stavebný dozor, i keď za dosť dobré bubáky.... ale oplatilo sa :ano: .
impietro
 
Príspevky: 41
Registrovaný: Str 04. Nov 2009 4:18:49
Bydlisko: BA,TT
Dal súhlas: 3 krat
Dostal súhlas: 2 krat

Re: Poznate fy.Interkomfort Partizanske

Poslaťod impietro » Pia 13. Nov 2009 21:52:13

.... A je dokonané... :( , zdravím všetkých, ktorí sa zaujímajú o fi Interkomfort. Vybral som si túto fi, pretože ma zaujala na rozdiel od iných svojím pozitívnym prístupom k technologickým novinkám a čo je dôležité, že aj ich aplikovala do nimi postavených domov. Konateľ prístupný mojim požiadavkám a ochotný poradiť vo všetkom. A kde je chyba? Takže od začiatku. Chcel som postaviť NED dom a vybral som si systém HIPS, oslovil som teda hipsákov a dal som si urobiť architektovi projekt vhodný na tento systém. A tu som objavil fi Interkomfort, ktorá použiva rovnaký systém HIPS(panely) a začal som porovnávať. Ani nie tak cenu a prístup ako kôr „prezentovanú“ kvalitu a hlavne skúsenosti s overenými a vyskúšanými technológiami( rekuperácia a tep. čerpadlá a podobne). A tam bol Interkomfort z môjho pohľadu o triedu až dve lepší. A tak som si ich vybral. Zadal som im čo si asi predstavujem a cenu do ktorej som ochotný ísť. OK. Je jún 2009, poslali mi zmluvu, pre nich štandardnú, ktorá je podľa mňa absolútne nevyhovujúca a tak som ju postúpil našej právničke, ktorá na moju smolu hneď na to odcestovala dlhodobo do zahraničia. Prebehlo ďalšie rokovanie vo fi kde som požadoval rozpočet a tam prišla prvá rana. Že aby som si uvedomil, že rozpočet stojí cca 12.000,-skk a keď nebudem s nimi stavať, tak že to musím zaplatiť. OK, veď sme sa dohodli, že áno, no mal som z toho akýsi divný pocit... Prebehlo 2,5 mesiaca, rozpočet nikde a zrazu, že sa ide stavať. A to hovorím, ako bez rozpočtu a zmluvy? :o No že tak na dohodu, potom ho pripravia, že teraz treba využiť pekné počasie a spraviť základy. Nezdalo sa mi to, ale argumenty o počasí a dôraz na to že mi zaúčtujú len oprávnené náklady zabrali. OK, zoženiem si stavebný dozor a môžeme. Načo stavebný dozor, veď som tu ja (konateľ a majiteľ v jednej osobe) a ja mám známeho dozora , ja to vybavím, lebo s cudzím dozorom „budú len problémy!“. Našťastie som si ponechal svojho kvalitného dozora, ktorý ma bude informovať, len keď bude treba a každý deň skontroluje a prevezme len dobre vykonané práce. Postavili plot, vykopali základy a ide sa kopať a betónovať. Dohodli sme sa, že betón si vybavím sám, čo bolo super (2000,-skk za kubík aj s dovozom) a šli sme na základy na DTčka. Vyplácal som ich zálohovo, čo sa mi zdalo OK. A tu niekde mi poslali konečne rozpočet, ktorý zdal neskutočne vysoký oproti tomu, čo som bol ochotný akceptovať. Odmietol som ho pre vysokú cenu, a oni že OK a prerobia ho. Predložili mi druhý rozpočet, vraj dodávateľ panelov dal zľavu, no ale cena bola opäť vysoká, na čo mi povedal pán konateľ, že si za ním stojí, pretože iní (hipsáci) tam nemajú všetko zarátané. A tak som si ten rozpočet, keďže som laik a naozaj tie detailné položky nedokážem až tak posúdiť, dal posúdiť rodinnému známemu, ktorý je ekonóm stavbár a ten mi potvrdil, že ma chce dobre obtiahnúť :nie: a tak som si objednal audítorsku fi, ktorá mi vypracovala relevantnú ponuku, pretože oproti projektu ktorý som mal, tam bolo veľa zmien a položiek, ktoré sa nedali porovnať. Medzi tým sa dokončievali základy, robila sa kanalizácia atď. A tu mi zavolal dozor, že či ma pán konateľ informoval :?: , že miesto DT40 dohodol so statikom DT30 a miesto kari rohože fí 6 dal len fí 5, čo urobí peknú cenu. Samozrejme, že zabudol a volal, až keď na to prišiel dozor. A tak sme urobili predbežné vyúčtovanie pred dekou. A keďže pri betónovaní deky som nemohol byť, tak som im vyplatil zálohu na betón a uistil som sa, že je všetko vyplatené. Ó aká chyba! :dash Betónovanie sa presunulo na iný termín a tak som sa dostavil na koniec betonáže deky. Prišla posledná raketa betónu, treba vyplatiť betón a ja že OK tuto pán konateľ má prachy, tak ho vyplatí. No a milý pán konateľ podišiel k autu a zrazu sa otočí, že „gazda tak zaplať!“ :shock: . Neveriacky pozerám, čo sa deje? Veď zálohu som vyplatil a doplatím len rozdiel ak bude chýbať! Veď som tu ani nemal byť, tak o čo ide? Ale pán konateľ si hudie svoje, že on nemá a nezaplatí a tak som tam stál ako ...uj, pretože u seba som mal asi 200€. NO konateľ si húdol stále svoje a tak som sa zmohol len na to, že OK zajtra doplatím. Našťastie šofér ma už poznal, tak sa zbalil a odišiel. Vytočený do nepríčetnosti :evil: sa pýtam konatela, že čo to má znamenať a on sa mi len do ksichtu vyškieral :lol: , že sme sa nedohodli, nič som mu nezaplatil a hotovo. Na druhý deň som si zobral dovolenku a šiel vyplatiť betón. Do toho mi zavolá dozor ,či je všetko OK a či viem o tom, že milý pán konateľ, keď pokladali kanalizáciu pod deku, tak ju museli prvý raz prerobiť, lebo ju zle vyspádovali a tak im to dozor nechcel prebrať, navyše si musel doniesť vlastnú vodováhu (podľa čoho ju roboši pokladali neviem) a že nechceli spraviť tlakové skúšky, že to je dobré a oni nič tlakovať nebudú. No ale museli a museli to prerobiť druhý raz, pretože si „nevšimli“ :?: , že nedali jednu tesniacu gumu a voda valila do základov. Tak teda volám konateľovi, prečo ma o tom neinformoval, na čo mi on bohorovne odvrkol, že čo chcem, veď to len trocha tieklo. Toho ignoranta vôbec nezaujímalo, že v 80 cm hĺbke sú vysoko nepriepustné íly (pri kopaní základov jasne viditeľné), a po čase by som mal pod dekou smradľavý bazén. Po dvoch týždňoch mi volá robotník z telefónu pána konateľa (ktovie čím bol zaneprázdnený), že prišli odšalovať základy a že si zoberú palety z DTčiek, ktoré musia vrátiť. Akurát mi zabudol povedať, že si berú aj šalovacie dosky, ktoré som zaplatil. Do mesiaca musím banke predložiť cenovú ponuku, kvôli úveru, znalecký posudok už mám a tak čakám na toľko sľubovaný rozpočet. Mesiac sa hral na mŕtveho chrobáka, tak mu volám, že čo je z rozpočtom, čo mi sľúbil. Odpovedal, že to preto, lebo nemá ešte všetky podklady a že za dva týždne. Tak ja , že OK ale do týždňa. Po vyše týždni volám znova, a zasa rozprávka, že nemá podklady od klampiara, že akurát pred dvomi dňami spadol a je v kóme. A tak mu dávam posledné ultimátum :!: ešte týždeň aj bez klampiarčiny. Rozpočet som doteraz nedostal. Prečo asi? Tak mne už ďalej stavať určite nebudú. A tak práve pred chvíľou som telefonicky ukončil našu spoluprácu. Dúfať, že tento prístup nepoužijú voči ďalším je nemožné. My stavebný laici si môžeme veľa naštudovať, ale tu realizáciu nám musí spraviť niekto iný. Ale kto?
impietro
 
Príspevky: 41
Registrovaný: Str 04. Nov 2009 4:18:49
Bydlisko: BA,TT
Dal súhlas: 3 krat
Dostal súhlas: 2 krat

Re: Poznate fy.Interkomfort Partizanske

Poslaťod Jarka » Pia 13. Nov 2009 22:53:03

Jarka
 
Príspevky: 343
Obrázky: 14
Registrovaný: Str 04. Feb 2009 15:08:02
Dal súhlas: 146 krat
Dostal súhlas: 19 krat

Re: Poznate fy.Interkomfort Partizanske

Poslaťod jankazb » Pon 16. Nov 2009 10:12:39

to Impietro: nechcela som Ťa znechucovať keď si mal už vybraté, iba teraz Ťa utvrdím v rozhodnutí- konči spoluprácu čo najskôr!!!! Priprav sa na fakt hnusné neseriózne jednanie, vyhrážky,... Kto je konateľ? Môžeš aj súkr.správu.
Obrázok užívateľa
jankazb
 
Príspevky: 92
Registrovaný: Štv 18. Dec 2008 12:23:36
Dal súhlas: 1 krat
Dostal súhlas: 2 krat

Re: Poznate fy.Interkomfort Partizanske

Poslaťod impietro » Ned 29. Nov 2009 11:48:04

Zdravím všetkých "fanúšikov" fy.Interkomfort Partizanske. Spoluprácu s nimi som ukončil a utekám od nich čo najďalej. Posledné stretnutie ma len utvrdilo, že to bol z mojej strany "hlboký životný omyl." Ešte do poslednej chvíle splietal svoje teórie, zaplietal sa do ´daľších klamstiev a všetko čo som mu vyčítal otáčal proti mne. Pred týždňom som mu poslal link na túto diskusiu nech si to prečíta, aby sa nepovedalo, že ohováram a on sa nemôže brániť. Prečítal si ho a dobre naštudoval, čo som očakával a potreboval, pretože som tu nespomenul :mrgreen: niektoré detaily a on sa chytil. A tak vlastne sám seba usvedčil v klamstvách o čom ani nevie. Poprosím všetkých, šírte "dobré meno "fi. Interkomfort Partizanske s konatelom Bánovským Rastislavom po celom "svete" nech iní nedopadnú ako ja :dash aj keď -chvála Bohu- ja som dopadol ešte celkom dobre. Ďakujem všetkým, ktorí mi akýmkoľvek spôsobom pomohli a pripájam moju mailovu adresu "impietro@atlas.sk ".
Pre moderátorov: nebolo by vhodné založiť tému na spôsob " S ktorým podnikateľom alebo firmou už v živote nikdy
a prečo ?
impietro
 
Príspevky: 41
Registrovaný: Str 04. Nov 2009 4:18:49
Bydlisko: BA,TT
Dal súhlas: 3 krat
Dostal súhlas: 2 krat

Re: Poznate fy.Interkomfort Partizanske

Poslaťod deko » Ned 29. Nov 2009 12:20:37

impietro píše:Pre moderátorov: nebolo by vhodné založiť tému na spôsob " S ktorým podnikateľom alebo firmou už v živote nikdy a prečo ?


problem je s tym, ze vacsina ludi to jednoducho nenapise. uz neraz som userov tohto aj inych for priamo nabadal, aby pri nejakych negativnych skusenostiach s firmami/robotnikmi boli co najviac konkretni. napriklad nedavno tu niekto pisal "davajte si pozor pri" uzneviemcom, lebo dotycny/a ma velmi negativnu skusenost s robotnikom. tak som tam napisal, nech je konkretny/a, aby ludia vedeli od koho nemaju brat pracu. vysledok? NULOVY :dash

bohuzial, takych ludi ako si ty (napisu svoje skusenosti a pridaju aj nazov firmy) je ako safranu.

mam pocit ze to je preto, ze ludia bud nenapisu cistu pravdu (za ktoru ich nikto nemoze "popotahovat"), alebo sa boja ze by ich niekto mohol aj za pravdu "popotahovat". s tym my ako moderatori bohuzial nic nenarobime :roll:

dalsia vec - take vlakno by viac-menej nemalo zmysel. nahodit nazov firmy do vyhladavaca dokaze kazdy. a ked uz sa mu zobrazi aj vysledok, moze si v najdenom vlakne precitat nielen suche "tato firma je banda debilov", ale aj odovodnenie a nazory inych prispievatelov na argumenty, preco su v danej firme sami lakatosovia...
Memento homo, quia pulvis es et in pulverem reverteris!
Obrázok užívateľa
deko
 
Príspevky: 2484
Registrovaný: Str 19. Nov 2008 17:52:08
Bydlisko: Báhoň
Dal súhlas: 150 krat
Dostal súhlas: 194 krat

Re: Poznate fy.Interkomfort Partizanske

Poslaťod bobco » Ned 29. Nov 2009 17:10:12

Takáto antireklama funguje aj na http://www.stavebnik.sk/cierna-skrinka.phtml?id5=1402 . Možno by sa teda uchytila aj na tomto webe. :?:
Obrázok užívateľa
bobco
 
Príspevky: 380
Registrovaný: Str 31. Dec 2008 16:21:43
Bydlisko: okr. HC
Dal súhlas: 23 krat
Dostal súhlas: 28 krat

Re: Poznate fy.Interkomfort Partizanske

Poslaťod emkac » Ned 29. Nov 2009 22:16:08

Neuchytila. Par debat, kde sa navzajom osocovala konkurencia, som uz na filipovi zazil. Tu to nepripustim. :shock:
Nemam nic proti tomu, ked niekto napise nieco negativne. Ak ma ten clovek viac prispevkov, je jasne ze nejde o osocovanie, ale o skusenosti.
Ale spravit tu podobny flamewar, ako je tam, to urcite nie. Je to nieco na sposob pokecu, to nema vypovedaciu hodnotu.
Ja ocenujem dlhe prispevky, kde sa podrobne rozpise, co sa udialo, kde je vidiet, ze sa to stalo a kde to nie je len o konstatovani, ze dana firma je slendrianska.
Cize impietrov pristup je OK, ten podporujeme. Cierna skrinka je pokec_osocovanie style, to nie.
Quis custodiet ipsos custodes?

S týmto príspevkom autora emkac súhlasil
admin
Obrázok užívateľa
emkac
 
Príspevky: 2992
Obrázky: 7
Registrovaný: Str 19. Nov 2008 16:12:05
Dal súhlas: 106 krat
Dostal súhlas: 273 krat

Re: Poznate fy.Interkomfort Partizanske

Poslaťod konatel » Štv 06. Jan 2011 17:29:46

Chcel by som reagovat na utoky na fy Interkomfort, Partizanske. Niektore :!: boli dokonca SCASTI :!: pravdive (ano, presne tak, kazdy vie ze minca ma dve strany a ludia co to tu pisali videli len tu ktora sa im pacila viac, ako vzdy..) V kazdom pripade, nemam v plane Vas presviedcat o tom ako to bolo, ale o tom ako to bude. Vo fy. Interkomfot Partizanske doslo k restrukturalizacii a zmene vedenia. Pan Rastislav Banovsky uz nieje konatel aj ked prilezitostne s fy spolupracuje ako konzultant a v styku so zakaznikmi. O pracu v tejto fy prisli aj vsetci robotnici, ktori neodvadzali na stavbe 100% pracu. Fy Intekomfort stale ponuka realiziaciu stavieb NED na kluc s technologickymi prvkami, ktore nema nikto iny na trhu a ktore Vam zabezpecia investiciu do buducnosti. Nebol som sucastou tejto fy v minulom obdobi, ale v obdobi nasledujucom Vam mozem zarucit, ze jej zakaznici budu so svojimi zivotnymi investiciami spokojni.
konatel
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Štv 06. Jan 2011 17:23:24
Dal súhlas: 0 krat
Dostal súhlas: 0 krat




Ďalší

Späť na Montované stavby a stavby na kľúč

 


  • Súvisiace témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

cron