Proti myšiam v izolácii

Proti myšiam v izolácii

Poslaťod Rudolf33 » Pon 20. Máj 2019 11:00:20

Ahojte,
zaujímalo by ma, či existujú nejaké prípravky na odpudzovanie myší v izolácii. Staviam drevenú garáž, steny aj strop bude vyplnený minerálnou knauf izoláciou a zvnútra obložené tatr. profilom. Existuje niečo, čo by odradilo hlodavce od zapelešenia sa v stenách garáže? Niečo ako pachový odpudzovač alebo čokoľvek iné... Plánujem tam tráviť viac času, namiesto auta tam bude ping-pongový stôl, v rohu malá dielňa. Píšem to preto, lebo nechcem tam dávať nič, čo by mi tam znepríjemňovalo pobyt alebo aby to bolo nebodaj hoci aj najmenej zdraviu škodlivé.

Ďakujem za každú radu.

Pekný deň všetkým
Rudolf33
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Pia 16. Jún 2017 13:28:50
Dal súhlas: 0 krat
Dostal súhlas: 0 krat




Re: Proti myšiam v izolácii

Poslaťod mp1 » Pon 20. Máj 2019 13:41:35

údajne do fúkanej izolácie sa pridávala nejaká zlúčenina "bróm...čosi". daj si do "hľadaj" vpravo "jeseň a nevítaní", tam je podobná ...
mp1
 
Príspevky: 486
Registrovaný: Pia 21. Nov 2008 13:15:08
Dal súhlas: 79 krat
Dostal súhlas: 30 krat

Re: Proti myšiam v izolácii

Poslaťod fabka2004 » Pon 20. Máj 2019 20:41:06

mp1 píše:údajne do fúkanej izolácie sa pridávala nejaká zlúčenina "bróm...čosi". daj si do "hľadaj" vpravo "jeseň a nevítaní", tam je podobná ...


nechce sa mi teraz hladat presny nazov, ale brom cosi je tam ako retarder horenia ...

proti mysiam su macky, pasce a ine mechanicke zabrany (rozumejte zabranit aby tam mali moznost pristupu)
fabka2004
 
Príspevky: 1910
Registrovaný: Štv 20. Nov 2008 10:13:36
Bydlisko: BA vidiek
Dal súhlas: 48 krat
Dostal súhlas: 172 krat

Re: Proti myšiam v izolácii

Poslaťod MartinH » Uto 21. Máj 2019 8:07:04

fabka2004 píše:
mp1 píše:údajne do fúkanej izolácie sa pridávala nejaká zlúčenina "bróm...čosi". daj si do "hľadaj" vpravo "jeseň a nevítaní", tam je podobná ...


nechce sa mi teraz hladat presny nazov, ale brom cosi je tam ako retarder horenia ...


A moze to byt riadne svinstvo. Daj pozor, ci nieco bromove chces mat doma v izolacii.

https://sk.wikipedia.org/wiki/Br%C3%B3m ... De_horenia
Obrázok užívateľa
MartinH
 
Príspevky: 3951
Registrovaný: Ned 30. Nov 2008 20:02:01
Dal súhlas: 215 krat
Dostal súhlas: 333 krat





Späť na Izolácie, zateplenie

 


  • Súvisiace témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron