Ako na stavbe a zariaďovaní domu trošku ušetriť?

Ako na stavbe a zariaďovaní domu trošku ušetriť?

Poslaťod NatasaZ » Štv 25. Jan 2018 18:12:12

Zdravím všetkých,

rozmýšľala som nad tým, ako na stavbe a zariaďovaní domu trošku ušetriť a pritom nestratiť na kvalite. Stavba aj zariaďovanie domu predsa len nevyjde zrovna lacno a neviem, ako to je u vás, ale naše peňaženky už sú celkom vyžmýkané. Samotnú ma napadlo len nakupovanie po bazároch alebo na internete s cashbackom, napríklad z xxxxxxxxxxx

Máte nejaké nápady alebo osvedčené tipy vy?

Vopred vďaka za odpovede!
NatasaZ
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Štv 25. Jan 2018 18:09:59
Dal súhlas: 0 krat
Dostal súhlas: 0 krat




Re: Ako na stavbe a zariaďovaní domu trošku ušetriť?

Poslaťod emkac » Štv 25. Jan 2018 19:07:41

ja napriklad nevidim zmysel ist do nejakej cashbackovej firmy, ktora nema NIC spolocne so stavanim, nekupim tam ziaden stavebny material lacnejsie a nic neusetrim :dash

skor by som povedal, ze treba studovat toto forum, nedavat zbytocne okate reklamy, ale radsej sa pytat na konkretne normalne veci :D
Quis custodiet ipsos custodes?
Obrázok užívateľa
emkac
 
Príspevky: 2992
Obrázky: 7
Registrovaný: Str 19. Nov 2008 16:12:05
Dal súhlas: 106 krat
Dostal súhlas: 273 krat

Re: Ako na stavbe a zariaďovaní domu trošku ušetriť?

Poslaťod mp1 » Štv 25. Jan 2018 19:24:19

nataška - prečo TROŠKU? dá sa predsa aj veľa ušetriť, koncom roka tu bola ponuka, aká sa neodmieta, už si nespomínam čo všetko diskutér ponúkal, ale o.i. tam bola komplet kuchyňa!
mp1
 
Príspevky: 486
Registrovaný: Pia 21. Nov 2008 13:15:08
Dal súhlas: 79 krat
Dostal súhlas: 30 krat

Re: Ako na stavbe a zariaďovaní domu trošku ušetriť?

Poslaťod MartinH » Štv 25. Jan 2018 20:03:55

Policajt raz zastavil jednu slecnu. Chcel jej dat 30 eurovu pokutu za dopravny priestupok. Ta sa tak rozplakala, ze to policajt vyriesil napomenutim. Slecna si potom za usetrenych 30 eur nieco pekneho kupila.

Preco to sem pisem?

Lebo casback je rovnake setrenie.
Obrázok užívateľa
MartinH
 
Príspevky: 3951
Registrovaný: Ned 30. Nov 2008 20:02:01
Dal súhlas: 215 krat
Dostal súhlas: 333 krat

Re: Ako na stavbe a zariaďovaní domu trošku ušetriť?

Poslaťod ninaclaudius » Pia 26. Jan 2018 22:03:52

kamosku tiez zastavil raz policajt, ze odbocila tam, kde nemala, (ale predtym tam bolo dovolene odjakziva odbocovat, len asi pol roka dozadu to zmenili na zakaz odbocenia - pre mna doteraz nepochopitelne, nic ine sa tam na dopravnej situacii nezmenilo) a vravi jej, ze to ma za 10,-E, a ona mu na to: "ale ja tadeto vzdy chodim" a policajt: "tak to mate za 20,-E" :lol:
ninaclaudius
 
Príspevky: 123
Registrovaný: Štv 18. Dec 2008 13:32:27
Dal súhlas: 10 krat
Dostal súhlas: 5 krat





Späť na Rôzne

 


  • Súvisiace témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť