Sietka na dvere a psi

Sietka na dvere a psi

Poslaťod k+k » Uto 17. Mar 2015 14:57:15

Ahojte, mam taky mensi problem. Trojkombinacia sietka na dverach, psi a ohnostroj mi kazdorocne niekolkokrat do roka sposobuje zbytocnu robotu v tom, ze sietka na dverach nevydrzi pokus o otvorenie psami, ked sa snazia tlacit dovnutra. Blbcov co maju silvestra kedykolvek pocas roku neporiesim, psov tiez nie, cize zostava mi vymysliet iba nieco odolne na tu sietku. Nepomohol ani posledny pokus s hlinikovou sietkou, vid obrazok. :(
Ako riesite tento problem ?
Dik za tipy.
Prílohy
sietka.png
sietka.png (184.06 KiB) Zobrazené 5473 krát
Obrázok užívateľa
k+k
 
Príspevky: 1184
Registrovaný: Uto 17. Feb 2009 21:31:42
Dal súhlas: 63 krat
Dostal súhlas: 81 krat




Re: Sietka na dvere a psi

Poslaťod theb » Str 18. Mar 2015 1:26:23

Ja to riesim takto:
1. sietku davam na zimu dolu, ostavaju iba balkonove dvere. Ked sa zacnu vyskytovat komare, sietky naspat nahodim, co je uz temer neskora jar. Vtedy je vyhoda, ze vsetka silvestrovska municia je vystrielana a kedze je velmi nizky zaujem pocas roka, tak sa (z toho) nestriela
2. psa som naucil, ze v dome nema co hladat a tak aj ked su otvorene dvere, pes sa pozera, ale dovnutra nevojde :ano:
Obrázok užívateľa
theb
 
Príspevky: 857
Registrovaný: Štv 15. Júl 2010 9:30:19
Dal súhlas: 14 krat
Dostal súhlas: 77 krat

Re: Sietka na dvere a psi

Poslaťod k+k » Str 18. Mar 2015 11:17:44

  1. Tiez som to takto riesil, ale mam smolu, ze u nas sa striela v priebehu celeho roka :(
  2. Neviem co mas za rasu psa, ale toto gordon setra nenaucis :) Teda aspon toho nasho.
Obrázok užívateľa
k+k
 
Príspevky: 1184
Registrovaný: Uto 17. Feb 2009 21:31:42
Dal súhlas: 63 krat
Dostal súhlas: 81 krat

Re: Sietka na dvere a psi

Poslaťod theb » Str 18. Mar 2015 13:59:33

Mam huskaca. Co som narychlo pozeral toho tvojho, tak sa zda, ze je inteligentny, problem vsak je, ze musis byt trpezlivejsi, resp. tvrdohlavejsi ty :)

Nas si tiez myslel, ze je panom, ale po case prisiel na to kam sa zaradit. Samozrejme, ze mi robi rozne a ine vystrelky, ale vacsinu skody si vzdy spravi na svojom vlastnom piesocku.

Este mozno taka rada k tym dveram...
Sietkove ramy, ktore mam ja, su na rohoch spevnene plechom. Co tak nazvarat na vysku 10-15 cm tenkeho plechu ku spodnej casti ramu? Mozno to zacne trhat vyssie, ale mozno od toho upusti.
Obrázok užívateľa
theb
 
Príspevky: 857
Registrovaný: Štv 15. Júl 2010 9:30:19
Dal súhlas: 14 krat
Dostal súhlas: 77 krat

Re: Sietka na dvere a psi

Poslaťod k+k » Str 18. Mar 2015 14:53:59

No ja to mam komplikovanejsie. Mame dvoch psov. Bernsky salasnicky pes je ten expert na to otvaranie. Ak by si aj otvoril, do vnutra by asi nesiel. V momente ale ked su otvorene dvere, tak ten druhy vypecenec, gordon setter, by to uz vyuzil. Skratka, ked treba spolupracovat na nejakej konine, to sa vzdy dohodnu. :yahoo
Ale k tym dveram. Plan bol, ze na cely spodok (cca 80x80cm, mame priecku v tej sietke) by som dal plexisklo, co sa ale zene nepaci, lebo slabe vetranie cez sietku a tak :(
S mensim plexisklom, cca na vysku 10-15 cm by zena nemala problem, ale obavam sa, ze to toho berna nezastavi. :(
Obrázok užívateľa
k+k
 
Príspevky: 1184
Registrovaný: Uto 17. Feb 2009 21:31:42
Dal súhlas: 63 krat
Dostal súhlas: 81 krat

Re: Sietka na dvere a psi

Poslaťod hinault » Str 18. Mar 2015 16:19:52

prekryt sietku dielom s lamelami, napr ako na tomto obrazku?

http://www.kika.com/sk/katalog/m/kupani ... lo-jasper/

myslim, ze sa to predava aj ako polotovar ...
hinault
 
Príspevky: 45
Registrovaný: Pia 28. Jan 2011 23:40:22
Dal súhlas: 2 krat
Dostal súhlas: 4 krat

Re: Sietka na dvere a psi

Poslaťod k+k » Str 16. Aug 2017 20:17:18

Len pre info, nakoniec som to poriesil speci sietkou PetsNet, je hrubsia ako klasicka, zatial drzi pol roka na vsetkych dverach (a to uz burok bolo pozehnane)
Obrázok užívateľa
k+k
 
Príspevky: 1184
Registrovaný: Uto 17. Feb 2009 21:31:42
Dal súhlas: 63 krat
Dostal súhlas: 81 krat





Späť na Okná, dvere, garážové brány

 


  • Súvisiace témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia