ukoncenie FTP kablov v rozvadzaci

Re: ukoncenie FTP kablov v rozvadzaci

Poslaťod ... » Pia 22. Júl 2016 12:03:00

matthewcheck píše:@...: stale sa rozhodujem ci pouzit tie narazacie LSA produkty, cenovo su velmi prijatelne ... teda pri kupe z ciny to viem ukoncit vsetko za 25EUR, plus dokupit este na to drziaky, mozno raz tolko by som este zaplatil za ne ... akurat teda by mi trebalo este doriesit to zemnenie ... pozeral som aj tie hrebene co odporuca MartinH, akurat neviem ci nieco take na slovensku aj kupim, nenasiel som to v ziadnom obchode, okrem toho z ktoreho je link, zatial neviem ci to vedia aj poslat a dodat, cakam na odpoved ... nenasiel som velmi ine riesenia, ak nejake este mate tak sem s nimi ... aj ked stale je na zemnenie ten patch panel asi najelegantnejsi :)

zemnenie mozes vyriesit napriklad tak, ze na konstrukcii kde to budes mat si na privode spravis uchytavacie ocka na kabel (cim vies zabezpecit aj to abi sa ti tam rpilis neposuval) a tienenie ukoncis pod tym (pokial to budes mat kovove, tak to tym cele prepojis a mozes uzemnit)
alebo mozes na kazdy kabel miesto 8 nozov pouzit 9 a v tom 9tom mat drotik z tienenia (a potom na druhej strane prepojit a uzemnit)
a ak to chces mat dokonale odtienene, nezabudni na uzemneny plechovy kryt aj na tie svorky :-)
...
 
Príspevky: 1053
Registrovaný: Pia 14. Dec 2012 9:33:06
Dal súhlas: 31 krat
Dostal súhlas: 79 krat







Predchádzajúci

Späť na Elektrina, slaboprúdova technika, osvetlenie

 


  • Súvisiace témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia