Mate skusenosti s anhydridom?

Re: Mate skusenosti s anhydridom?

Poslaťod mbranza » Str 30. Mar 2016 12:03:26

Minulý rok jsem nechával dělat podlahy v baráku. Cca 210 m2 z anhydritu pevnost CA30. Bylo to 14,8m3. 6m3 mi přivezli v domíchávači přímo z betonárky a zbytek namíchali v tom jejich kamionu který přijel lehce přeloženej. Voda do té jejich mašinky byla moje a spotřebovali asi 2,3m3. Anhydrit byl od českomorávského betonu. pokud vím, tak cena byla asi 76 tis Kč komplet i s vylitím a nivelováním. Tloušťku si přesně nepamatuju, ale dával jsem trubky 18x2 - 1200 m a požadovali 35 mm nad trubky. V přízemí kde jsem dělal skladbu EPS200S - 18cm (3x6cm). První vrstvu jsem lepil a vyrovnával laserem, tak to bylo rovné jak když střelí. I pánové říkali, že je to až moc rovné. V 2NP jsem podlahovku dával na role EPS s kročejovým útlumem, tak ty jsem nevyrovnával a někde byla vrstva cca 6cm, místy i 9 cm tam kde byla deska stropu křivější.
mbranza
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Str 20. Feb 2013 13:53:00
Dal súhlas: 0 krat
Dostal súhlas: 0 krat




Re: Mate skusenosti s anhydridom?

Poslaťod mirjak » Uto 21. Jún 2016 0:05:25

Tak konecne to mam zaliate, islo tam cca 18ton. Priprava a lepenie po vodaroch takmer cely den. Majster zalievac vravel, ze poriadne schnutie ratat 1den/mm, mam ich 60... (kotol na prikurenie este nemam)
mirjak
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Sob 27. Dec 2008 18:17:28
Dal súhlas: 3 krat
Dostal súhlas: 1 krat




Predchádzajúci

Späť na Podlahy, dlažby, obklady

 


  • Súvisiace témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia