Kontrola cistosti ZR

Kontrola cistosti ZR

Poslaťod embe » Štv 19. Nov 2015 15:49:57

Rozmyslam, ze by som kukol po 2-3 rokoch do ZR ako je spinavy. Uz mi ho raz zatopilo aj bahnom, co sa velmi zle cistilo (wapka + dlha hadica s gulickou). Rozmyslam ze kupim RC model s kamerou s priamym prenosom, tento napriklad, aj vzhladom ze mam 1.5r syna, tak za par rkokov akoby som nasiel ghracku prenho: https://www.rcprofi.sk/rc-spionazne-auto-drive-spy-biela.html# a pustil ho samozrejme na spagate dnu. KG rura 20cm priemer malo by to byt v pohode. Ako kontrolujete ZR vy? Jasne ze by bolo najjednoduchsie ho vycitit bez kontroly ale ja by som rad videl ako je ozaj spinavy...a ak tam je spina, tak aka....
Vdaka bohu za toto forum!!!
Obrázok užívateľa
embe
 
Príspevky: 575
Obrázky: 11
Registrovaný: Štv 29. Júl 2010 22:51:20
Bydlisko: Nova Dedinka
Dal súhlas: 51 krat
Dostal súhlas: 32 krat




Re: Kontrola cistosti ZR

Poslaťod salwator » Pia 11. Mar 2016 22:12:51

mne sa dostala do ZR macka svina- teda len macka... bol som v zahrade a nechal som otvorene dvere do pivnice. nasledujuci den bola hlasena nezvestna macka. nasiel som ju dalsi den ked som zasvietil do ZR- skoro ma trafil slak jak som zbadal svietit oci v rure. :kill cistil som to vodou + peroxidom 30% viac krat vtedy.

ja som inak kontroloval ZR aj so vzduchovym potrubim kamerou, ktoru som pripevnil na provizorny vozik s led baterkami a ten som tahal potrubim. niekde som mal aj fotku, len ju nemozem najst.

inak treba mat poriadne rukavice na technicky peroxid, cez tie tensie prejde a rozozerie kozu: Obrázok
salwator
 
Príspevky: 85
Registrovaný: Pon 11. Júl 2011 18:56:34
Dal súhlas: 28 krat
Dostal súhlas: 9 krat





Späť na Rekuperácia, vetranie, VZT

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron