na čom grilujete v záhrade?

Re: na čom grilujete v záhrade?

Poslaťod Palino007 » Uto 28. Apr 2015 10:15:41

Ci plyn alebo uhlie vam nepoviem. Ale iste je ze elektrika ma zavazny problem - nestaci vykon. Niektore velmi kvalitne elekricke grily tento problem zmiernuju tym ze maju velmi tazky liatinovy gril, ale to nie je vseliek.
Palino007
 
Príspevky: 187
Obrázky: 4
Registrovaný: Uto 19. Apr 2011 9:50:52
Dal súhlas: 0 krat
Dostal súhlas: 5 krat




Re: na čom grilujete v záhrade?

Poslaťod opek » Uto 28. Apr 2015 13:27:45

pepa píše:Nezmysel. To co su za studie. Ved to je uplne jednoznacne rozpoznatelne ci je maso grilovane na plyne alebo na uhli. Uplne jednoznacne. Snad jedine, ked sa na plyne trochu klame a pridava sa tam este drevna stiepka, aky to lepsie zasmradilo a pripodobnilo sa to skutocnemu grilu ...

To teda musím súhlasiť. Tí degustátori buď nemali chuťové bunky, ale to boli degustátori piva... :drink
Obrázok užívateľa
opek
 
Príspevky: 356
Obrázky: 1
Registrovaný: Štv 20. Nov 2008 9:08:15
Dal súhlas: 18 krat
Dostal súhlas: 30 krat

Re: na čom grilujete v záhrade?

Poslaťod embe » Str 16. Sep 2015 22:34:45

Ako pise Fabka, casu nie je nazvys hlavne ked male decko beha okolo. Takze ano, vona dreva a dobrym drevom napachnute mesko je sice super ale co sa tyka komfortu a vykonu a rovnomernosti a podobne tak jednoznacne plynovy a ked plynovy tak jedine Weber.

Teda pre vacsi objem masa a ked pride daka navsteva a pod, tak plynovy. Zapnem, rozpalim na 300C, oskrabem od spiny z minuleho grilovania, uberem plyn a grilujem. Vseho vsudy 10-15min priprava by ocko.

Pre zabavu a atmosferu a pre mensie mnozstvo ludi teda len pre 2-3 kludne nejaky na drevo alebo uhlie.

Mam kruhove ohnisko http://www.hej.sk/ohnisko-tepro-silver-city/ a k tomu nejake stojky na razen s rucnym pohonom, toto ohnisko sme pouzili snad 3x z toho 1x na jahna cele a 1x na 3ks kureniec (boli super) a okrem toho sme to pleskli k terase vecer a mali sme v tom ohen len tak zapaleny, super atmoska s pivom alebo tou borovickou v ruke, odporucam...

Ale stval ma ten rucny pohon otacania kurciat tak som patral po nejakom rieseni ako to zautomatizovat, nejaky motorcek atd az som nasiel toto: http://www.janecek.cz/grilovani/ no ale ta cena....

Tiez som si myslel ze mi bude chybat gril na drevo alebo uhlie ale ak raz skusi clovek plynovy....vobec mi to nechyba....
Vdaka bohu za toto forum!!!
Obrázok užívateľa
embe
 
Príspevky: 575
Obrázky: 11
Registrovaný: Štv 29. Júl 2010 22:51:20
Bydlisko: Nova Dedinka
Dal súhlas: 51 krat
Dostal súhlas: 32 krat

Re: na čom grilujete v záhrade?

Poslaťod Ludo » Štv 17. Sep 2015 9:51:29

https://www.aska.sk/Grilovaci-motorcek- ... GwodbvgEHQ

na kura staci
len to nastoknes na tyc.....(resp. pozvaras nejaku konstrukciu)
a tociiiis....
Ludo
 
Príspevky: 1781
Obrázky: 0
Registrovaný: Str 19. Nov 2008 16:33:55
Dal súhlas: 153 krat
Dostal súhlas: 216 krat




Predchádzajúci

Späť na Exteriér, bazén, záhrada, terasa

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

cron