Ake interierove dvere?

Re: Ake interierove dvere?

Poslaťod Ludo » Pia 05. Dec 2014 18:18:09

minimalne tutok na konci dišputy sú príspevky len o masívnych dverách vs papundelklové
ale ešte stále je možnosť kúpiť si, či si dať vyrobiť dvere možno s voštinovou výplňou, avšak na povrchu s drevenou dýhou - teda dýhované
moja skúsenosť už po takmer 9 rokoch užívania takýchto dverí je skvelá
povrch pevný, predsa je len dýha z duba, vnútro dverí preto neriešim, malé škrabančeky sa dajú vyspraviť voskom, či presne tak ako sa drevo vyspravuje
neboli celkom lacné, ale ani drahé
a výrobcov na dýhované dvvere je celkom dosť, a nielen tí velkí, ale aj plno menších lokálnych....
ja len upriamujem pozronosť aj týmto smerom - kedže v posledných príspevkoch o takýchto dverách reč nebola....
Ludo
 
Príspevky: 1781
Obrázky: 0
Registrovaný: Str 19. Nov 2008 16:33:55
Dal súhlas: 153 krat
Dostal súhlas: 216 krat




Re: Ake interierove dvere?

Poslaťod Tomasko » Pon 29. Dec 2014 13:16:46

Vďaka za odpovede. Momentálne uvažujem o dverách polského výrobcu DRE ... laminovaná fólia. može byť ? :D
Tomasko
 
Príspevky: 54
Registrovaný: Uto 07. Máj 2013 12:41:06
Dal súhlas: 5 krat
Dostal súhlas: 3 krat

Re: Ake interierove dvere?

Poslaťod Majo 2 » Pon 29. Dec 2014 20:52:27

Mame Dre, v podstate plna spokojnost.
Maju tu hrubsiu foliu.
Majo 2
 
Príspevky: 1060
Registrovaný: Pon 05. Jan 2009 14:08:51
Dal súhlas: 30 krat
Dostal súhlas: 47 krat

Re: Ake interierove dvere?

Poslaťod jezo » Uto 30. Dec 2014 8:14:49

Tiez mame od nich Piano 3 / Piano 1 a zarubne s jednoduchou hranou (tusim ich volaju Top). Namontovane su od jari. Spokojnost.
jezo
 
Príspevky: 231
Registrovaný: Ned 03. Jan 2010 11:12:45
Bydlisko: ZA
Dal súhlas: 13 krat
Dostal súhlas: 18 krat

Re: Ake interierove dvere?

Poslaťod matthewcheck » Str 18. Mar 2015 16:46:12

Ahojte, mate niekto skusenost s vyrobcom SoloDoor?

Rozhodujeme sa medzi nimi a Sapeli, cena mierne vyssia u SoloDoor (150EUR na komplete - 7 dveri), avsak manzelka si u nich nasla vysnivany dekor typu Solo 3D, odolny by podla popisu mal byt, predpokladam ze nieco na styl CPL ...
Prioritou je u nas odolnost a preto sme sa najviac pozerali po CPL laminatoch, vnutro dierovana drevotrieska ... dyha je pre nas draha a neprakticka

Dizajnovou allternativou este je aj Sapdecor od Sapeli, tam vsak neviem o aky material sa jedna, nikde som nenasiel info o odolnosti a type materialu ... predavacka tvrdila zevraj laminat, no to beriem tak ako keby som to ani nepocul, nevyzerala presvedcivo ...

Btw momentalne (do konca marca) maju v Sapeli dobru akciu na bezfalcove dvere, zavesy davaju zdarma a cena teda vychadza rovnako ako na falcovych ... u nas na 7 dverach to spravi viac ako 500 eur, co je uz celkom slusna uspora ...
matthewcheck
 
Príspevky: 298
Obrázky: 0
Registrovaný: Str 18. Dec 2013 14:05:09
Dal súhlas: 23 krat
Dostal súhlas: 13 krat




Predchádzajúci

Späť na Interiér, dizajn, nábytok, kuchyne, kúpelne

 


  • Súvisiace témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia