lacnemalovanie.sk

lacnemalovanie.sk

Poslaťod embe » Uto 15. Júl 2014 11:16:43

Chcel by som upozornit na tuto podarenu particku maliarov. Mal som ich na doporuucenie od sadrokartonistov, ktory boli naozaj dobri.

Pani Maliari mi dali cenovu ponuku 1000 EUR/cely dom dvojposchodovy dom aj s garazou aj s materialom. Chcel som umyvatelnu Tikurilu ale pani maliari ze oni maju dobru skusenost s nejakou ceskou farbou...tiez umyvatelnou.

Vymalovali, bohuzial som nemohol byt pri tom ked koncili, preberal to brigadnik. Ked som dosiel domov po tom ako odisli, vsimol som si niektore veci, ktore by som im neprebral, flaky na farebnej malovke, prechod jednej farby do druhej za roh izby, atd atd, a okrem toho nevyzpravene veci, napriklad ked elektrikar hladal omietkarmi vyplnenu krabicku, tak kladivkom tukal do steny aby ju nasiel, zostali po tom take jamky. Jamky premalovali ale nevyspravili. Proste nekvalitna robota. Tak som im zavolal, bol som dost nabruseny, ale na moje potesenie mi jeden z nich povedal, ze aby som bol v klude, ze to bola len prve malovanie a ze oni este raz pridu, ked sa dokoncia veci v dome, ako napr nabytok, atd atd...

Tak som bol v klude, mysliac si ze je vsetko OK. PO roku ked uz bolo vsetko hotove (minuly rok v lete) som im zavolal, a oni ze su v taliansku, ze za 2 tyzdne mi zavolaju. Nezavolali. Neozvali sa. Mozem dolozit smsm komunikaciou.
Stale som vsak bol v klude. Nakoniec sa u mna vyskytli este nejake veci kvoli ktorym som musel sekat atd, ale nerobil soom si z toho tazku hlavu, lebo sak to co som vysekal a ako tak vyspravil, sa este stejne bude malovat.

Teraz uz mam komplet vsetko doma hotove, tak som po dalsom roku zavolal. Vysledok? Oni vymalovali vsetko ako mali, ze dokonca 3x (neviem ci tym mysleli ze presli 3x valcekom po jednom mieste) naco som im povedal ze je to blud. A na to oni ze mozme dat kus malovky na expertizu ze kolko je tam mikronov farby - boze aku blud!! Ale nevadi.

Bolo mi jasne, ze nepridu, oni trvdia ze vsetko je to vymysel, dokonca aj ta krabicka ktoru elektrikar hladal a oni to nevyspravili. RTo ma vytaca do nepricetna, takze som sa rozhodol, ze sa o svoju skusenost podelim a odporucim vam, ked nahodou budete nad touto firmou uvazovat, aby ste sa jej oblukom vyhli. Dal som im sancu vratit 300 EUR na ucet a ze to budem povazovat za vybavene a nemusia chodit (500 EUR 1 malovanie + material, cize 300 EUR som odhadol ze ked mi vratia tak to bude tak akurat). Dal som im tyzden a cislo uctu, s tym, ze ked neposlu peniaze, tak davam info o nich na vsetky servre o stavbach a o staznostiach. (efilip, modra stracha, staznosti.sme.sk atd...)

Samozrejme posielam link firme na tento prispevok, aby sa mohli vyjadrit, kazdopadne dokladam fotkami co pisem. Paradoxne, nemozem poslat fotky im, aj ked som ich ziadal o nejky mail, tak na stranke nemaju a ziadny mi neposlali...

Kvalita fotiek nie je bohvieco, fotil som len mobilom, ale nie je problem spravit kvalitne fotky...teiz som nenafotil vsetko z caovych dovodov, ale je toho viac...

Taketo vykvety v rohu nie su vynimocne
Obrázok

Schodisko je uplne najhorsie, hlavne ked svieti lampa, hrozne diery, hrboly atd...premalovane len...
Obrázok
Obrázok
Obrázok

Roh v obyvacke pri sedacke....otras...
Obrázok

Dalsi roh v obyvacke pri vstupe do nej...toto mi vlastne prve udrelo do oci ked som kontroloval ich pracu
Obrázok

Stena v detskej, taketo ciary po valceku...dole je vidno zastrcku kde je vyklepavana krabicka elektrikarom
Obrázok

Samotna krabicka, nie je to moc dobre vidiet, tuto fotku asi spravim este raz a poriadne
Obrázok

Maros
Vdaka bohu za toto forum!!!
Obrázok užívateľa
embe
 
Príspevky: 575
Obrázky: 11
Registrovaný: Štv 29. Júl 2010 22:51:20
Bydlisko: Nova Dedinka
Dal súhlas: 51 krat
Dostal súhlas: 32 krat







Späť na Ponuka práce

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia