PUR pena - pouzitie

Re: PUR pena - pouzitie

Poslaťod kriloter » Str 11. Jún 2014 21:12:21

to len ja po kazdom pouziti pistol vycistim cisticom, cistic naskrutkujem, vystriekam zbytok peny a necham narazeny cistic?
A ze co ho tolko minam ... :-D
kriloter
 
Príspevky: 625
Registrovaný: Str 11. Jan 2012 16:36:30
Dal súhlas: 4 krat
Dostal súhlas: 10 krat




Re: PUR pena - pouzitie

Poslaťod theb » Str 11. Jún 2014 23:22:29

Tak, aby som dal pistolam na penu pravdy za dost, pripojim sa aj ja. Kupil som lacnu, kvalitnej znacky "noname" z Baumax-u. Nechal som ju po skonceni standardnej vystavby natlakovanu penou, ktora mi zvysila (cca 1/2 flase) a po cca teraz pred tyzdnom som ju pozical s tym, ze neviem ci este funguje. Fungovala.
Trik bol v tom, ze som flasu tou skrutkou uzatvoril a hrot ostal zapeneny. Nozom, ci inym ostrym predmetom je hracka zachnutu penu odstranit a veselo penit dalej.
Zavit je vsak vacsinou cisty bez akejkolvek peny.

A navyse: pena ktora bola namontovana na flasu uz bola po zaruke cca 7 mesiacov :-$
Obrázok užívateľa
theb
 
Príspevky: 857
Registrovaný: Štv 15. Júl 2010 9:30:19
Dal súhlas: 14 krat
Dostal súhlas: 77 krat

Re: PUR pena - pouzitie

Poslaťod Mich » Štv 12. Jún 2014 16:44:07

Ja som na stavbe spotreboval dve pistole a prestalo ma to bavit. nefungovali ako som si predstavoval. Neustale cistenie. Presedlal som na trububicky a som spokojny. Tak ako skoncim penu odlozim. Ked sa vratim odlomim zaschnutu penu co trci s trubicky a funguje dalej. Ak nepomoze odrezem 3-5 cm z trubicky a pokracujem. Raz som uz menil celu trubicku.

Este sa mi nestalo ze by som musel trubicovu PUR penu vyhodit po prestavke.
Dvojpod. dom 150 m2,Ytong 30+20 EPS,v streche 38 cm,21 EPS v podl.,len podlahovka 2 rozd., trojsklo.
Mich
 
Príspevky: 329
Registrovaný: Pon 01. Dec 2008 0:07:44
Dal súhlas: 4 krat
Dostal súhlas: 8 krat




Predchádzajúci

Späť na Osvedčené postupy, pracovné náradie

 


  • Súvisiace témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron