Montaz plastovych dveri naopak

Montaz plastovych dveri naopak

Poslaťod Robino » Pia 09. Máj 2014 16:50:59

Ahojte,

chcel by som vas poprosit o konzultaciu ohladom myslienky, s ktorou sa pohravam. Kupil som si plastove vchodove dvere z inzeratu, nove, zabalene, nemecke. Su otvarave von. Kedze idu len na garaz nie je to pre mna obzvlast problem, ale napadlo ma, ci by bol problem, ak by som ich otocil naopak a teda by boli otvarave dnu. Napada vas nejake obmedzenie, preco by to na garazi mohlo vadit?

Ze to je blba otazka mi je jasne :-) Ale zial sa do toho vobec nevyznam.
Robino
 




Re: Montaz plastovych dveri naopak

Poslaťod TomasHo » Pia 09. Máj 2014 21:28:38

Ja som dal dvere z garaze otvarave dovonka, jednak je tak vnutri trocha viac priestoru a po druhe su dvere v rohu a takto mam moznost ich uplne otvorit.
TomasHo
 
Príspevky: 573
Registrovaný: Ned 15. Máj 2011 8:22:12
Dal súhlas: 34 krat
Dostal súhlas: 35 krat

Re: Montaz plastovych dveri naopak

Poslaťod opek » Sob 10. Máj 2014 6:15:39

Pokial ti nevadi znizenie bezpecnosti, popripade priamo na dvere nebude prsat, tak to, ze ich das naopak nijako neovplyvni ich funkcnost...
Obrázok užívateľa
opek
 
Príspevky: 356
Obrázky: 1
Registrovaný: Štv 20. Nov 2008 9:08:15
Dal súhlas: 18 krat
Dostal súhlas: 30 krat

Re: Montaz plastovych dveri naopak

Poslaťod theb » Pia 30. Máj 2014 16:22:19

Ono prave sa jedna o to znizenie bezpecnosti. Ak su otvarave von, to znamena, ze vyberatelne listy su za normalnych okolnosti vo vnutri, vonku budu iba pevne.

Ak ich das opacne, tak ti je v podstate bezpredmetne zamykat dvere na garazi, pretoze vonku budu prave tieto (velmi lahko) vyberatelne listy a teda aj vypln dveri, takze sa tam dostanes mozno o par sekund neskor ako s klucom.
Ked to mas niekde vo dvore a toto ti nevadi, tak ich mozes dat aj opacne.
Obrázok užívateľa
theb
 
Príspevky: 857
Registrovaný: Štv 15. Júl 2010 9:30:19
Dal súhlas: 14 krat
Dostal súhlas: 77 krat





Späť na Okná, dvere, garážové brány

 


  • Súvisiace témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia