Ake vchodove dvere pre NED?

Re:

Poslaťod boro » Pia 24. Jan 2014 11:14:57

kriloter píše:Mam rovnaky problem ako marko182, stavebny otvor 1250x2150. Dostatocne siroke dvere s bocnym svetlikom tam nevojdu. Takze mam asi dve moznosti, zuzit nejako otvor alebo dat take siroke dvere, videl to niekto? Nebude to extremne siroke?


Ja mám stavebný otvor 1150x2450, dvere eurohlanol, celopresklené, trojsklo. Žena sa bála, že budú ťažké a budú sa zle otvárať, ale po dvoch rokoch absolútna spokojnosť z hľadiska funkčnosti aj vzhľadu.
boro
 
Príspevky: 916
Obrázky: 0
Registrovaný: Ned 07. Dec 2008 14:33:00
Dal súhlas: 71 krat
Dostal súhlas: 71 krat




Re: Ake vchodove dvere pre NED?

Poslaťod marko182 » Pia 24. Jan 2014 14:19:32

Ja som nakoniec ten otvor domuroval. Ytong sme lepili na tehlu. Drzalo to pekne. Dvere osadene, ziadny problem.
Fire walk with me...
marko182
 
Príspevky: 208
Registrovaný: Ned 07. Jún 2009 13:52:44
Dal súhlas: 19 krat
Dostal súhlas: 16 krat

Re: Ake vchodove dvere pre NED?

Poslaťod prof_kosice » Sob 31. Aug 2019 22:22:04

My sme tiež dlho uvažovali a nakoniec sme sa rozhodli v novom dome pre hliníkové vchodové dvere z nasledovných dôvodov. Kým mnohé slovenské firmy operujú spôsobom, že jeden im dodáva hliníkový ram, druhý im dodáva dvernú výplň a tretí to ide montovať a nakoniec je z toho taká skladačka od každého niečo, že v prípade reklamácie sa začnú každý obviňovať navzájom a vy ako zákazník len čakáte a nechápavo sa prizeráte (osobná skúsenosť u švagra na stavbe).

My sme komplet vchodové dvere objednali cez xxxxxxxxxxxxxx a za najväčšiu výhodu považujem práve to, že oni to všetko vyrábajú aj montujú na mieru. Za niečo okolo 1200 EUR môžete mať už komplet dvere s bezpečnostným zámkom, dilatačným jadrom a nízkym prestupom tepla. Keď si to porovnám s cenovou ponukou od Slovaktualu, tak tam mi to nacenili cez dva a pol tisic a jadro tej výplne bol obyčajný polystyrén, nech sa na mňa nehnevajú. Ale veď to je presne o tom, že cena priamo od výrobcu bude vždy nižšia ako od niekoho kto sa na tom potrebuje ešte nabaliť aby to mohol predať ďalej so ziskom.

Pôvodne som dosť uvažoval o HPL a plastových dverách, ale skúsenosti z okolia a aj z diskusných fór ma od plastu odrádzajú. Máme totiž vchodové dvere na južnej strane a nestojí mi to riskovať, že by sa mi po zime pokrútili a v lete ich nezavriem. Hliník v kombinácii so svetlými farbami a je to. Aj sa to ľahšie udržiava a človek má aj pocit, že spravil niečo pre životné prostredie lebo tých plastov je už všade habadej.
prof_kosice
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Sob 31. Aug 2019 21:57:37
Dal súhlas: 0 krat
Dostal súhlas: 0 krat

Re: Ake vchodove dvere pre NED?

Poslaťod emkac » Pon 02. Sep 2019 10:02:43

Vazeny pan marketingovy riaditel,
je mile, ze sa snazite vlozit do fora prispevok s odkazom na spolocnost, ktoru vas zamestnavatel vlastni. Nabuduce by som vas chcel poprosit, aby ste nas v pripade zaujmu o reklamu radsej kontaktovali predom a dohodli si to oficialne. Dakujem.

K prispevku iba par poznamok:
- odkaz na danu firmu nefunguje, wordpress ukazuje chybu
- hlinikove dvere od Slovaktualu na juznej strane mam (dokonca v dekore zlaty dub), urcite stali daleko pod 2000 EUR, takze polovicna cena ZA TO ISTE ALEBO LEPSIE vo vasej firme je nerealna
- a ano, suhlasim, na juzu stranu patria len hlinikove dvere, tam plast nesmie ani len pachnut

S pozdravom
moderator
Quis custodiet ipsos custodes?
Obrázok užívateľa
emkac
 
Príspevky: 2992
Obrázky: 7
Registrovaný: Str 19. Nov 2008 16:12:05
Dal súhlas: 106 krat
Dostal súhlas: 273 krat




Predchádzajúci

Späť na Okná, dvere, garážové brány

 


  • Súvisiace témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron