obklad schodov referencie na firmu

Re: obklad schodov referencie na firmu

Poslaťod Maxo » Pon 27. Máj 2013 9:27:10

Gapson píše:Z drevotriesky na schodoch by si celkovo nemal mať dobrý pocit... ale keď už ju máš je lepšia tá nafarbená(ak je nafarbená kvalitne) ako laminovaná nakoľko nemá ako do nej nasiaknuť voda pri umývaní, rozliatí atď.


Tak co mam dat na podstupmicu ak chcem bielu ? Schody su vnutorne, bez okna preto chcem bielu podstupnicu. Z omietky s umyvatelnou farbou mam trocha obavy i ked znami to uz dva roky takto maju a nemaju problem. Dva roky je podla mna malo. Su nejake ine riesenia ako omietka vs MDF-ka ?
Maxo
 
Príspevky: 446
Registrovaný: Str 29. Sep 2010 20:56:50
Dal súhlas: 9 krat
Dostal súhlas: 23 krat




Re: obklad schodov referencie na firmu

Poslaťod peter211 » Pia 20. Sep 2013 20:54:38

a musí byť vyslovene biela ? nerozmýšľal si napríklad nad drevenými stupnicami a podstupnicami - vyzerá to veľmi dobre, ak drevo ostane v svetlej prírodnej farbe ...
peter211
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pia 20. Sep 2013 20:49:10
Dal súhlas: 0 krat
Dostal súhlas: 0 krat

Re: obklad schodov referencie na firmu

Poslaťod Wlado » Sob 21. Sep 2013 20:42:29

sklo conex biely 3+3 a je to navždy
Obrázok užívateľa
Wlado
 
Príspevky: 412
Obrázky: 23
Registrovaný: Ned 28. Dec 2008 21:08:20
Bydlisko: DS
Dal súhlas: 31 krat
Dostal súhlas: 26 krat

Re: obklad schodov referencie na firmu

Poslaťod theb » Ned 22. Sep 2013 21:10:55

Umyvatelnej farby som sa aj ja bal, preto som spekuloval nad niecim inym. Drevo som chcel dat iba na stupne, ale nechcel som ich cele obkladat drevom, nejak sa nam to velmi nepacilo.
A potom som to nasiel. Podstupne som natiahol marmolitom, maju ho na mraky v roznych farbach a odtienoch. Sice tu byvame iba kratko, ale marmolit sa neolupuje, umyvat sa to da a spinave to nie je. Tak len taky dalsi typ.
Obrázok užívateľa
theb
 
Príspevky: 857
Registrovaný: Štv 15. Júl 2010 9:30:19
Dal súhlas: 14 krat
Dostal súhlas: 77 krat

Re: obklad schodov referencie na firmu

Poslaťod ropak » Pon 20. Jan 2014 15:38:26

švagrovi robil schody jeden fajn stolár, dokonca sme ich našli aj v referenciách tu xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx, možeš si to pozrieť, ak chceš - tiež neobkladal podstupnice, na fotkách je ešte len betón, ale so švagrom sme na to natiahli škrabanú silikónovú omietku a vyzerá to super a má to výhodu toho, že sa dá umývať...


emkac: prispevky na komercne stranky su od novych pouzivatelov zakazane...
ropak, poprosim fotky vlozit rucne,
ostatni si pripadne kontakt na stolara vyziadat od ropaka cez SS
ropak
 
Príspevky: 27
Registrovaný: Štv 26. Sep 2013 21:18:12
Dal súhlas: 0 krat
Dostal súhlas: 0 krat

Re: obklad schodov referencie na firmu

Poslaťod radovan55 » Štv 23. Jan 2014 13:22:15

ja som tu riešil podobný problém poradte-stolara-na-samonosne-schody-t7616.html#p77645 - oslovil som už stolára Baču , redechu a kolegov švagor mi ešte odporučil F&E Hello, takže potom vám prípadne dám vedieť ako som dopadol ;-)
radovan55
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Štv 09. Jan 2014 12:15:12
Bydlisko: Poprad
Dal súhlas: 0 krat
Dostal súhlas: 0 krat




Predchádzajúci

Späť na Podlahy, dlažby, obklady

 


  • Súvisiace témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron