Aky material na stresne zlaby a zvody?

Re: Aky material na stresne zlaby a zvody?

Poslaťod kriloter » Pia 17. Jan 2014 18:18:30

Peter H. píše:TZ odkvapy mam uz 7 rokov a od novoty su rovnako skarede ako tie Tvoje. Dufal som ze to casom cele zmatnie, ale bohuzial.. Takze nabuduce asi radsej tie predzvetrane..


No to si ma potesil ... A nie je to dovod na reklamaciu?

Odoslané z Nexus 7 pomocou Tapatalku
kriloter
 
Príspevky: 625
Registrovaný: Str 11. Jan 2012 16:36:30
Dal súhlas: 4 krat
Dostal súhlas: 10 krat




Re: Aky material na stresne zlaby a zvody?

Poslaťod MartinH » Pia 17. Jan 2014 18:35:40

kriloter píše:No to si ma potesil ... A nie je to dovod na reklamaciu?


Pockaj chvilu. Tiez mam TZ a tiez tam boli rozdiely v lesku a tiez som cakal, ako sa to casom vyrovna a tiez mi to vadilo.

A vies ako to dopadlo? Teraz sa mi take problemy zdaju smiesne. Po nejakom tom tyzdni som prestal pozerat hore a prestalo ma to zaujimat. Ani neviem povedat, ako moje ryny vyzeraju teraz. Vsak o nic nejde, na funkciu to nema vplyv.
Obrázok užívateľa
MartinH
 
Príspevky: 3951
Registrovaný: Ned 30. Nov 2008 20:02:01
Dal súhlas: 215 krat
Dostal súhlas: 333 krat

Re: Aky material na stresne zlaby a zvody?

Poslaťod kriloter » Pia 17. Jan 2014 18:43:36

MartinH píše:
kriloter píše:No to si ma potesil ... A nie je to dovod na reklamaciu?


Pockaj chvilu. Tiez mam TZ a tiez tam boli rozdiely v lesku a tiez som cakal, ako sa to casom vyrovna a tiez mi to vadilo.

A vies ako to dopadlo? Teraz sa mi take problemy zdaju smiesne. Po nejakom tom tyzdni som prestal pozerat hore a prestalo ma to zaujimat. Ani neviem povedat, ako moje ryny vyzeraju teraz. Vsak o nic nejde, na funkciu to nema vplyv.


ok :-)
kriloter
 
Príspevky: 625
Registrovaný: Str 11. Jan 2012 16:36:30
Dal súhlas: 4 krat
Dostal súhlas: 10 krat

Re: Aky material na stresne zlaby a zvody?

Poslaťod ninaclaudius » Pia 17. Jan 2014 20:57:32

myslis: „Jako na funkci rostlináře?“ ;)

S týmto príspevkom autora ninaclaudius súhlasil
MartinH
ninaclaudius
 
Príspevky: 123
Registrovaný: Štv 18. Dec 2008 13:32:27
Dal súhlas: 10 krat
Dostal súhlas: 5 krat

Re: Aky material na stresne zlaby a zvody?

Poslaťod MiroM » Ned 19. Jan 2014 15:42:52

MartinH píše:Pockaj chvilu. Tiez mam TZ a tiez tam boli rozdiely v lesku a tiez som cakal, ako sa to casom vyrovna a tiez mi to vadilo.

A vies ako to dopadlo? Teraz sa mi take problemy zdaju smiesne. Po nejakom tom tyzdni som prestal pozerat hore a prestalo ma to zaujimat. Ani neviem povedat, ako moje ryny vyzeraju teraz. Vsak o nic nejde, na funkciu to nema vplyv.


Podla tejto logiky si si hohol kludne kupit radovo lacnejsie pozinkovane zlaby. Tiez by chytili za niekolko rokov (mozno 10-ky rokov) taku hnedu "patinu", ale na funkciu by to nemalo vplyv.
Obrázok užívateľa
MiroM
 
Príspevky: 3039
Registrovaný: Štv 20. Nov 2008 8:21:13
Dal súhlas: 58 krat
Dostal súhlas: 244 krat

Re: Aky material na stresne zlaby a zvody?

Poslaťod bladerunner » Ned 19. Jan 2014 18:04:47

MiroM píše:........ pozinkovane zlaby. Tiez by chytili za niekolko rokov (mozno 10-ky rokov) taku hnedu "patinu", ale na funkciu by to nemalo vplyv.......


no tam mám obavu, že už by to asi malo aj vplyv na funkciu, lebo ta "patina" postupne preniká do hlbky :mrgreen:

S týmto príspevkom autora bladerunner súhlasil
MartinH
bladerunner
 
Príspevky: 1245
Registrovaný: Pon 05. Okt 2009 20:10:55
Dal súhlas: 72 krat
Dostal súhlas: 126 krat

Re: Aky material na stresne zlaby a zvody?

Poslaťod MiroM » Pon 20. Jan 2014 8:58:17

bladerunner píše:
no tam mám obavu, že už by to asi malo aj vplyv na funkciu, lebo ta "patina" postupne preniká do hlbky :mrgreen:

Urcite vydrzia aj pozinkovane niekolko desiatok rokov. Plech je dostatocne hruby, takze korozia by dlhe roky nemala vplyv na funkcnost.
Reagoval som na MartinaH, ktory tvrdil, ze ho uz nezaujima, ako tie zlaby teraz vyzeraju. Tak v ramci usetrenia slusnej ciastky, by postacovali pozinkovane zlaby. Mna to zaujima, ako zlaby vyzeraju, aj po rokoch. Preto som kupil poplastovane, farbou blizke krytine, ktore ziadnu patinu nemaju a ani nebudu mat.
Obrázok užívateľa
MiroM
 
Príspevky: 3039
Registrovaný: Štv 20. Nov 2008 8:21:13
Dal súhlas: 58 krat
Dostal súhlas: 244 krat

Re: Aky material na stresne zlaby a zvody?

Poslaťod Henry » Štv 06. Feb 2014 23:56:27

Potvrdzujem, mám tizn odkvapy cca 5 rokov a sú fľakaté. Nové boli pekné, podobné ako z hliníka. Možno po 30 rokoch budú všade rovnakého odtieňa :-(

Mal som si to domyslieť, že je to odrb - povrch sa predsa nemôže všade rovnako zvetrávať.
Na komín som si už dal oplechovanie z predzvetraného tizn a to už je iná káva...
Henry
 
Príspevky: 134
Obrázky: 1
Registrovaný: Str 20. Máj 2009 11:46:35
Dal súhlas: 6 krat
Dostal súhlas: 4 krat

Poslaťod kriloter » Sob 08. Feb 2014 18:55:21

No jo no, ktovie co mi povedia ked to budem chciet vratit ☺

Odoslané z Nexus 7 pomocou Tapatalku
kriloter
 
Príspevky: 625
Registrovaný: Str 11. Jan 2012 16:36:30
Dal súhlas: 4 krat
Dostal súhlas: 10 krat




Predchádzajúci

Späť na Strecha, podkrovie

 


  • Súvisiace témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

cron