Cena za sadrokarton?

Re: Cena za sadrokarton?

Poslaťod tomas g » Ned 08. Feb 2009 23:22:58

Bororo píše:celkom ma v tom K311_pokrovi.pdf zaujalo zobrazenie montaze SDK priamo na konstrukciu strechy. ako sa v tomto pripade da eliminovat to, ze dreveny krov trochu pracuje? nepraska potom samotny SDK?


pri tejto aplikacii su pouzite specialne dosky, tzv. massivbauplatte. su hrubsie (20 mm, castejsje 25 mm) aj pevnejsie, ale nie vzdy to postacuje. Ked som sa rozpraval s aplikacnym technikom v nasej tovarni v rakusku (taka ziva legenda, pracoval tam od 18 rokov az do dochodku, je autorom viacerych vynalezov z oblasti naradia pre sdk) tak ten to tak ma doma spravene. ale daval az 3x25 mm massivbauplatte, cize ma spolu 75 mm sadry! to aby eliminoval praskliny a zlepsil akumulaciu. ale to by si musel mat material zadarmo, ako mal on ;)
tomas g
 
Príspevky: 1040
Obrázky: 0
Registrovaný: Pia 21. Nov 2008 17:33:12
Bydlisko: TT
Dal súhlas: 150 krat
Dostal súhlas: 144 krat




Re: Cena za sadrokarton?

Poslaťod zamnio » Ned 08. Feb 2009 23:34:09

tomas g píše:pri tejto aplikacii su pouzite specialne dosky, tzv. massivbauplatte. su hrubsie (20 mm, castejsje 25 mm) aj pevnejsie, ale nie vzdy to postacuje. Ked som sa rozpraval s aplikacnym technikom v nasej tovarni v rakusku (taka ziva legenda, pracoval tam od 18 rokov az do dochodku, je autorom viacerych vynalezov z oblasti naradia pre sdk) tak ten to tak ma doma spravene. ale daval az 3x25 mm massivbauplatte, cize ma spolu 75 mm sadry! to aby eliminoval praskliny a zlepsil akumulaciu. ale to by si musel mat material zadarmo, ako mal on ;)


to ako preboha montoval? však to už musí byť riadna váha :shock:
zamnio
 
Príspevky: 186
Registrovaný: Ned 30. Nov 2008 14:24:57
Dal súhlas: 4 krat
Dostal súhlas: 6 krat

Re: Cena za sadrokarton?

Poslaťod stano99 » Ned 30. Jún 2013 21:17:41

Obnovim trochu temu... Aka je aktualna cena za pokladnu SDK? Neviete mi odporucit nejaku partiu? (Kt. robia okr. Senec?) Potrebujem urobit podkrovie, CD profili mam nahodene, ale na zbytok uz nemam cas ani skusenosti.... Este ak nahodit by som to zvladol, ale nie brusit a tmelit. Dakujem.
Obrázok užívateľa
stano99
 
Príspevky: 187
Obrázky: 0
Registrovaný: Pon 08. Nov 2010 12:37:18
Dal súhlas: 11 krat
Dostal súhlas: 5 krat




Predchádzajúci

Späť na Steny, omietky, obklady, fasáda

 


  • Súvisiace témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia