Opatrenie podkrovia proti hlodavcom

Opatrenie podkrovia proti hlodavcom

Poslaťod alkex » Pia 19. Apr 2013 10:46:50

Zdravim,
Prave u mna prebieha rekonstrukcia podkrovia a po pridani izolacie na podlahu a zaklopeni OSB doskami vznikol otvoreny priestor pri krajoch. V tychto miestach je sikmina a tym padom nema zmysel davat tam osb pretoze tam bude priecka. Dalsi dovod preco neni priestor pod sikminou zaklopeny je odvetravanie dreva, ktore je surove a nechcem aby mi zhnilo. Chcem sa spytat, ako mozem poriesit tento priestor medzi pomurnicou a krokvami aby mi tam nechodili mysi? Zvonka je po celom dome pas proti hmyzu a vtakom ale co si pametam vzdy boli na povale mysi az teraz ked sa zacalo s rekonstrukciou zmyzli ale bojim sa ze sa vratia. Keby som zvnutra natiahol medzi krokvi a pomurnicu pozink pletivo s malym okom? Poriesilo by to mysi? Plus dam tam otravu ale kedze priestor bude len s malym servisnym otvorom, nebude tam moc dobry priestor. Co si o tom myslite? Este jedna otazka, zaplaty do poistnej hydroizolacie na streche je lepsie lepit zhora alebo zo spodu? Diki
Prílohy
alkex
 
Príspevky: 75
Registrovaný: Štv 02. Jún 2011 10:51:58
Dal súhlas: 0 krat
Dostal súhlas: 0 krat







Späť na Strecha, podkrovie

 


  • Súvisiace témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

cron