Vyššia kuchynská linka (93 cm ) a problémy s tým spojené

Re: Vyššia kuchynská linka (93 cm ) a problémy s tým spojené

Poslaťod Wlado » Pia 15. Feb 2013 13:17:49

Bavíte sa o pár litroch hore dolu ide o hviezdu na kapote bud ju chceš vidieť alebo nechceš už som vyrábal aj také aj také no voľne stojaca a ešte k tomu snobská americká moc desigu nepridá.

S týmto príspevkom autora Wlado súhlasil
TomasHo
Obrázok užívateľa
Wlado
 
Príspevky: 412
Obrázky: 23
Registrovaný: Ned 28. Dec 2008 21:08:20
Bydlisko: DS
Dal súhlas: 31 krat
Dostal súhlas: 26 krat




Re: Vyššia kuchynská linka (93 cm ) a problémy s tým spojené

Poslaťod TomasHo » Pia 15. Feb 2013 15:17:22

Lubomir, Wlado, Vase rady rad odovzdam svojmu stolarovi.

Pokial ide o tie chladnicky, poznam cloveka, ktory ma dizajnove spotrebice, a chce ich ukazat, ale hore som citoval chladnicky rovnakej vysky, rovnakeho objemu. To, aby vstavana stala na sokli nie je potrebne (ak sa vzadu urobi chladiaci prieduch inym sposobom), a na druhej strane samostatne stojaca chladnicka ma problem, co s priestorom nad nou - bud sa postavi do skrine bez dvierok, a potom vyzera cudne, alebo bude stat uplne volne, a nad nou bude priestor nevyuzity. Ale zbytocne budeme polemizovat, kazdy si zvoli svoje riesenie podla inych parametrov.

Odbacame od povodnej temy, ktorou je vyska kuchynskej linky 93 cm a udajne problemy, ktore su s tym spojene. Zhodneme sa asi na tom, ze problem s takouto vyskou nie je vcelku ziadny.

S týmto príspevkom autora TomasHo súhlasil
Wlado
TomasHo
 
Príspevky: 573
Registrovaný: Ned 15. Máj 2011 8:22:12
Dal súhlas: 34 krat
Dostal súhlas: 35 krat




Predchádzajúci

Späť na Interiér, dizajn, nábytok, kuchyne, kúpelne

 


  • Súvisiace témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron