okno s wc v podkrovi vadi susedovi

Re: okno s wc v podkrovi vadi susedovi

Poslaťod cmirko » Ned 13. Jan 2013 10:29:27

Jasne a jednoznačne to stanovuje:
Vyhláška 532/2002
§ 6 Odstupy stavieb
cmirko
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Uto 02. Mar 2010 14:55:18
Dal súhlas: 0 krat
Dostal súhlas: 2 krat




Re: okno s wc v podkrovi vadi susedovi

Poslaťod Ludo » Ned 13. Jan 2013 16:39:58

ked das nepriehladne sklo alebo foliu
tak to okno vezmi k susedovi, alebo suseda k sebe
a ukaz mu ho-aby on videl, ze ty vidiet nebudes :!:
niet nad prakticku ukazku
mozno bude lepsie ist k nim, aby aj jeho zena videla, ze ty nic neuvidis
Ludo
 
Príspevky: 1781
Obrázky: 0
Registrovaný: Str 19. Nov 2008 16:33:55
Dal súhlas: 153 krat
Dostal súhlas: 216 krat

Re: okno s wc v podkrovi vadi susedovi

Poslaťod oondrejj » Uto 15. Jan 2013 17:56:08

a nebolo by o dosť jednoduchšie dať len nejaké to neviem ako sa to presne volá ale myslím že mrazivé sklo. Nebude cez neho vidieť vonku ani on dnu a svetlo sa pritom dostane dovnútra. Horšie ako sa to nebude dať vymeniť. Potom už len nejaké tie záclony namontovať aby nebolo vidno z jednej strany na druhu. Alebo poriadne vysoký plot :D
oondrejj
 
Príspevky: 85
Registrovaný: Str 05. Dec 2012 23:57:59
Dal súhlas: 0 krat
Dostal súhlas: 3 krat

Re: okno s wc v podkrovi vadi susedovi

Poslaťod theb » Uto 15. Jan 2013 18:21:31

To sklo moze mat viacero vzorov.
Co som si zapamatal 2 standardne tak "dubova kora" a "cincila"...Ani cez jedno nie je vidiet poriadne von, cez tu "dubovu koru" vidiet sice obrysy ale nevies povedat co je za sklom...

Este doplnim, toto som nasiel od uja googla, snad to nebude reklama...Krasne porovnanie to co vidis za sklom.
http://www.eurospan.sk/kuchyne_sklo.html
Obrázok užívateľa
theb
 
Príspevky: 857
Registrovaný: Štv 15. Júl 2010 9:30:19
Dal súhlas: 14 krat
Dostal súhlas: 77 krat

Re: okno s wc v podkrovi vadi susedovi

Poslaťod emkac » Uto 15. Jan 2013 18:42:36

uz sa tu nieco rovnake riesilo ake-skla-na-oknach-do-kupelne-t888.html#p9015
Quis custodiet ipsos custodes?
Obrázok užívateľa
emkac
 
Príspevky: 2992
Obrázky: 7
Registrovaný: Str 19. Nov 2008 16:12:05
Dal súhlas: 106 krat
Dostal súhlas: 273 krat

Re: okno s wc v podkrovi vadi susedovi

Poslaťod hipi » Pia 18. Jan 2013 14:47:40

z toho co pises to vidim tak, ze moralneho cierneho petra drzis ty v rukach. On vyjadril dobru volu, dal ti este aj suhlas na to aby si postavil dom blizsie a ako vdaku dostane to, ze zmenis projekt a urobis mu okno s vyhladom rovno do jeho spalne. Ja byt nim tak ti rovno poviem, ze by sme nemali dobre vztahy a robil by som ti prieky (ty si uz jeden aj ked nechtiac urobil).
Tazke ty si tlaceny manzelkou, on svokrom (aj ked mna by nikto tlacit nemusel na to aby si ma nastval:-)) ste na tom rovnako obaja moralnu pravdu vidim na jeho strane.
Najhorsie je pocuvat zensku, aj my mame malo zasuviek v kuchyni a nemame dvere medzi dennou a nocnou castou koli mojej polovicike a prave ona je ta, ktorej to teraz najviac vadi, aj ked koli jesitnosti si nikdy vinu neuzna.
Zasuvky neporiesim, ale dvere som jej jednoducho oznamil ze budu a hotovo. Den sa so mnou nerozpravala, ale z toho sa dostala, rovnako ako z inych veci. Zachod pories svetlovodom, pripadne malickym okienkom s dymovym sklom niekde vysoko.
Mont.bungalov138m2(vyk. plocha115m2) ,Samorin,zly tvar do L 1,8, 32cm strop, 5cm podlaha, 3skla

S týmto príspevkom autora hipi súhlasil
WYSIWYG
hipi
 
Príspevky: 167
Registrovaný: Str 14. Jan 2009 2:05:07
Dal súhlas: 1 krat
Dostal súhlas: 12 krat

Re: okno s wc v podkrovi vadi susedovi

Poslaťod oondrejj » Štv 24. Jan 2013 16:28:14

tak to s tými nespokojnými ženami poznám. Najlepšie je, keď chcú namontovať alebo urobiť niečo čo sa úplne vymyká realite. Napríklad moja chcela mať na jednom poschodí kúpeľňu v roku ale na druhom to už bolo presne v opačnom rohu nehovoriac kde to chcela umiestníť v treťom poschodí. Nakoniec ked som sa na to pozrel by sa mi odpady križovali po dome viac ako elektrické káble a to je len jedná z mala vecí,
oondrejj
 
Príspevky: 85
Registrovaný: Str 05. Dec 2012 23:57:59
Dal súhlas: 0 krat
Dostal súhlas: 3 krat




Predchádzajúci

Späť na Okná, dvere, garážové brány

 


  • Súvisiace témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť