Skusenosti s RD-Rymarov

Zamknuté témy

Re: Skusenosti s RD-Rymarov

Poslaťod MDW1 » Sob 05. Jan 2013 14:04:18

emkac píše:moderator sa ledva prebral po vcerajsej prehyrenej noci, takze nema naladu teraz riesit upratovanie (najma ked musim doupratovat ten bordel v byte co tu mam).....
ale o par hodin to tu precistim, nebojte :)
dovtedy samozrejme pojdem na modru strechu cerpat inspirativne pribehy o tom, ako dvakrat rovnaky odkaz na firmu ponukajucu montovane domy nie je reklamou
najma ked je o nej napisene, ze su fakt dobri, spokojnost s nimi a pod.

ehm... tvoj treti prispevokm bola reklama, stvrty detto
je mi jedno, ci robis alebo nerobis v danej firme, ci si alebo nie si naozaj spokojny zakaznik danej firmy
ja si to totizto nemam ako overit.... a ani nechcem
prispievas na toto forum? radis? nie... tak tu reklamu mat ani nebudes a ani ju nebudes robit niekomu cudziemu

ak by si tu posobil ako pravidelny user, vid osoby v tomto vlakne, tak mi vobec nevadi, ked by si napisal, ze henta firma je dobra
lebo to by som vedel, ze si "normalny" clovek a nie majitel firmy

dava to zmysel? asi nie... no idem dotriezviet....
a nebojte sa, vecer to precistim a necham tu len tusim fabkov prispevok
emkac píše:moderator sa ledva prebral po vcerajsej prehyrenej noci, takze nema naladu teraz riesit upratovanie (najma ked musim doupratovat ten bordel v byte co tu mam).....
ale o par hodin to tu precistim, nebojte :)
dovtedy samozrejme pojdem na modru strechu cerpat inspirativne pribehy o tom, ako dvakrat rovnaky odkaz na firmu ponukajucu montovane domy nie je reklamou
najma ked je o nej napisene, ze su fakt dobri, spokojnost s nimi a pod.

ehm... tvoj treti prispevokm bola reklama, stvrty detto
je mi jedno, ci robis alebo nerobis v danej firme, ci si alebo nie si naozaj spokojny zakaznik danej firmy
ja si to totizto nemam ako overit.... a ani nechcem
prispievas na toto forum? radis? nie... tak tu reklamu mat ani nebudes a ani ju nebudes robit niekomu cudziemu

ak by si tu posobil ako pravidelny user, vid osoby v tomto vlakne, tak mi vobec nevadi, ked by si napisal, ze henta firma je dobra
lebo to by som vedel, ze si "normalny" clovek a nie majitel firmy

dava to zmysel? asi nie... no idem dotriezviet....
a nebojte sa, vecer to precistim a necham tu len tusim fabkov prispevok


Dobré ránko aj tebe-síce už je poobede,ale :drink

V podstate čo si napísal tak by ti ani reklama už nevadila-len keby mám viac príspevkov-to je asi problém,že?
Čo sa týka reklamy-tak neviem čo považuješ "už za reklamu"-keď som vôbec nespomenul v danej teme žiadnu firmu ani žiaden odkaz na niečo čo by malo spoločné s nejakou reklamou,ale dobre beriem je to tvoje rozhodnutie.
Na margo toľkých reakcií čo sme si tu vymenili pár viet medzi sebou-nikto tu nepozná čo bolo za tým-o akú reklamu sa tu škriepime-v podstate prenič zanič-je tu až príliš reakcií-no bohužial nič k téme čo by pomohlo pánkovi ohľadne domu-ale už je to tam...
Pravdepodobne som urobil chybu já ,že som to neriešil cez SS,takže asi tak k tomu všetkému.
MDW1
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Sob 12. Feb 2011 8:30:15
Bydlisko: Piešťany
Dal súhlas: 0 krat
Dostal súhlas: 0 krat




Re: Skusenosti s RD-Rymarov

Poslaťod emkac » Sob 05. Jan 2013 14:37:31

nie.... nemas uplne pravdu

a) ked napriklad fabka napise, ze dotycny by mohol oslovit danu firmu, pretoze s nou ma dobre skusenosti, neberiem to ako reklamu ale ako pozitivnu referenciu (pretoze z diskusii fabku poznam a viem, ze je to normalny smrtelnik stavajuci dom nevlastniaci danu stavebnu firmu)
b) ked napise tienik (co tusim este ani nenapisal), ze je elektrikar a ponuka svoje sluzby, tak to sice beriem ako reklamu, ale vobec s nou nemam problem ani ja, ani admin, ani nikto iny... lebo tienik tu radi vela a reklamu si tu uplne v pohode zasluzi
c) ked ma niekto par prispevkov a odpovie na nejaky dotaz, ze nech sa pozrie na jutubove video, plus tam prida par oslavnych slov o danej technologii, firme alebo pod... a na jutubovom video je ukazka prace nejakej konkretnej firmy, ktora to tam pastla, tak to povazujem za reklamu a zamietnem to (o to viac, ze uz jeden komercny link od daneho usera bol zmazany)

bohuzial velakrat zabudnem pred cenzurou prispevok zazalohovat, ale kedze som tvoj prispevok riesil vcera ci predvcerom, tak si za svojim stojim
Quis custodiet ipsos custodes?
Obrázok užívateľa
emkac
 
Príspevky: 2992
Obrázky: 7
Registrovaný: Str 19. Nov 2008 16:12:05
Dal súhlas: 106 krat
Dostal súhlas: 273 krat

Re: Skusenosti s RD-Rymarov

Poslaťod MDW1 » Sob 05. Jan 2013 15:19:48

emkac píše:nie.... nemas uplne pravdu

a) ked napriklad fabka napise, ze dotycny by mohol oslovit danu firmu, pretoze s nou ma dobre skusenosti, neberiem to ako reklamu ale ako pozitivnu referenciu (pretoze z diskusii fabku poznam a viem, ze je to normalny smrtelnik stavajuci dom nevlastniaci danu stavebnu firmu)
b) ked napise tienik (co tusim este ani nenapisal), ze je elektrikar a ponuka svoje sluzby, tak to sice beriem ako reklamu, ale vobec s nou nemam problem ani ja, ani admin, ani nikto iny... lebo tienik tu radi vela a reklamu si tu uplne v pohode zasluzi
c) ked ma niekto par prispevkov a odpovie na nejaky dotaz, ze nech sa pozrie na jutubove video, plus tam prida par oslavnych slov o danej technologii, firme alebo pod... a na jutubovom video je ukazka prace nejakej konkretnej firmy, ktora to tam pastla, tak to povazujem za reklamu a zamietnem to (o to viac, ze uz jeden komercny link od daneho usera bol zmazany)

bohuzial velakrat zabudnem pred cenzurou prispevok zazalohovat, ale kedze som tvoj prispevok riesil vcera ci predvcerom, tak si za svojim stojim


NEMÁŠ ROVNAKÝ METER NA VŠETKÝCH UŽIVATEĹOV TOHTO FÓRA-A TO JE VEĹKÁ CHYBA Z TVOJEJ STRANY-POTOM NAČO SA TU OHRÁDZAŠ NEJAKÝMI PRAVIDLAMI-KEĎ PRE NIEKOHO PLATIA TAK A PRE INÉHO INAK-TO JE VEĽKÁ ŠKODA ADMINA ALE AJ MODERATORA-ALE CHLAPCI JE TO TU "VAŠE"-TAK TO BERIEM TAK AKO TO JE.

K BODU C-Je pravda,že mám min.príspevkov-že som tu raz za čas-ale to je snáď o niečom inom,a že tu niekto dáva nejaké odkazy na youtube,a nejaké info o technológiách-TO SI VYRIEŠ S DOTYČNÝM PRISPIEVATEĹOM A NESPÁJAJ TO SOMNOU -TO SI SNÁĎ VIEŠ UVÁŽIŤ KTO ČO NAPÍŠE
možno by bolo dobré to čítač bez :drink -ale nič v zlom :)
Z mojej strany je to ukončené a nemám viac čo k tomu dodať
:ano: :ano: :ano:
MDW1
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Sob 12. Feb 2011 8:30:15
Bydlisko: Piešťany
Dal súhlas: 0 krat
Dostal súhlas: 0 krat

Re: Skusenosti s RD-Rymarov

Poslaťod tienik » Sob 05. Jan 2013 15:30:39

Sa mi zda ze sa to tu dako "mele"

V principe to aspon ja vidim takto, vsetci sme tu dobrovolne, takze dobrovolne respektujeme podmienky tohoto fora. Ak raz Emkac povie ze mame pisat napriklad len velkymi pismenami a fontom "Symbol" tak budu dve moznosti, bud to tak pisat budem, alebo pisat vobec nebudem.
Prispievat sem nie je povinnost, ale slobodna vola, takze ak sa Ti to zda obmedzujuce (tie pravidla) tak proste nepis - nikto Ta nenuti.
tienik
 
Príspevky: 2358
Registrovaný: Str 14. Júl 2010 21:26:49
Dal súhlas: 12 krat
Dostal súhlas: 270 krat

Re: Skusenosti s RD-Rymarov

Poslaťod pepa » Sob 05. Jan 2013 16:48:21

A kto plati prevadzku tohto fora ?
dvojpodlazny 140m2 Ytong lambda+15cm eps, strop 32cm, podlaha 15cm+anhydrit, 3skla, juzne slovensko
Obrázok užívateľa
pepa
 
Príspevky: 1454
Registrovaný: Pon 27. Jún 2011 22:32:05
Bydlisko: takmer BA
Dal súhlas: 64 krat
Dostal súhlas: 103 krat

Re: Skusenosti s RD-Rymarov

Poslaťod Dodo » Sob 05. Jan 2013 18:10:08

pepa píše:A kto plati prevadzku tohto fora ?


Predsa Fico. ;)

Toto forum vzniklo na popud prispievatelov neregulovatelneho e-filipa, kde sa to hemzilo primitivnym osocovanim, nadavkami a spamovanim.
Bola to spontanna akcia a zivi ho obcasna reklama "ziarovkarov". Opravte ma, ak sa mylim...
Per aspera ad astra
Obrázok užívateľa
Dodo
 
Príspevky: 328
Obrázky: 15
Registrovaný: Štv 20. Nov 2008 23:28:40
Dal súhlas: 117 krat
Dostal súhlas: 39 krat

Re: Skusenosti s RD-Rymarov

Poslaťod pepa » Sob 05. Jan 2013 18:41:40

Nic moc odpoved. Niekto predsa musi do tohoto fora davat peniaze, server, hosting, elektrina nieco stoja. Cas neratam, to moze byt hobby.

A ten clovek asi musi vediet co chce. Urobit z toho facebook a zarabat na pocte navstev a reklame, vid modra strecha. Alebo to prevadzkuje na zaklade svojho svedomia, robi to cisto pre kvalitu a osvetu medzi ludmi a zarobene peniaze ho nezaujimaju ...
dvojpodlazny 140m2 Ytong lambda+15cm eps, strop 32cm, podlaha 15cm+anhydrit, 3skla, juzne slovensko
Obrázok užívateľa
pepa
 
Príspevky: 1454
Registrovaný: Pon 27. Jún 2011 22:32:05
Bydlisko: takmer BA
Dal súhlas: 64 krat
Dostal súhlas: 103 krat

Re: Skusenosti s RD-Rymarov

Poslaťod emkac » Sob 05. Jan 2013 20:26:56

2 mdw1: nikto nikdy nema rovnaky meter na vsetkych... ani ja nie.... pravidla su ale napisane jasne, to ze obcas urobim(e) vynimku je normalne
a bez urazky.. urcite inak pristupujem k uzivatelovi "tienik" a inak k tebe...
v kazdom pripade stale plati to, ze ak sem pride novy pouzivatel a da sem odkazy na firmu, bude to zmazane...
a to nie je o sympatiach, to je pragmaticky pristup.....
uz som si totiz kvanta reklam odtialto odmazal, takze snad by som mal vediet, co a preco a ako robim ;)

2 pepa: dodo ma viacmenej pravdu... toto forum vzniklo ako nadsenie admina, ked nefungoval efilip.... tak to zobral ako vyzvu a spachal toto
a odvtedy sa to rozbehlo a bezi to stale na nekomercnej baze
nie som si isty, ci sa za hosting vobec plati, ale ak ano, tak to plati admin a kompenzuje sa to obcasnymi prijmami z reklamy, ci uz ziarovky, vypinace tusim boli, nejaka gugl reklama a pod.

v kazdom pripade je to pre vsetkych nezarobkova cinnost a presne ju vystihuje veta: "lebo to prevadzkuje na zaklade svojho svedomia, robi to cisto pre kvalitu a osvetu medzi ludmi a zarobene peniaze ho nezaujimaju ..."
Quis custodiet ipsos custodes?
Obrázok užívateľa
emkac
 
Príspevky: 2992
Obrázky: 7
Registrovaný: Str 19. Nov 2008 16:12:05
Dal súhlas: 106 krat
Dostal súhlas: 273 krat




Predchádzajúci

Späť na Kôš

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

cron