Co vsetko pred omietkami

Co vsetko pred omietkami

Poslaťod danobu » Pia 30. Jan 2009 12:25:04

Chcel by som sa opytat na rady od skusenejsich, na co by som mal dbat pred realizaciou vnutornych omietok.
Urcite tym nemyslim zakladne veci ako rozvody vody, kurenia, plynu, elektriky, alarmu, tel. kablov, internetu, pripadne telefonu. Mna zaujimaju veci ako napr. zvod prazdnej rurky, alebo hadice v kazdej miestnosti na dodatocne rozvody, aby som nemusel rypat do omietky. Pripadne, ak ste nieco take nerealizovali, na com ste sa popalili, a trebalo dorabat.
danobu
 
Príspevky: 44
Registrovaný: Ned 04. Jan 2009 23:43:49
Dal súhlas: 0 krat
Dostal súhlas: 1 krat




Re: Co vsetko pred omietkami

Poslaťod emkac » Pia 30. Jan 2009 15:35:26

V jednej detskej izbe sme presuvali par zasuviek. A v kuchyni sme presuvali vypinac.
Cize si reba DOBRE premysliet, kde maju byt zasuvky a vypinace. Dobre si premysliet, kde bude stol a kde postel.
Quis custodiet ipsos custodes?
Obrázok užívateľa
emkac
 
Príspevky: 2992
Obrázky: 7
Registrovaný: Str 19. Nov 2008 16:12:05
Dal súhlas: 106 krat
Dostal súhlas: 273 krat

Re: Co vsetko pred omietkami

Poslaťod danobu » Pia 30. Jan 2009 17:11:32

no aj z toho mam obavy, ze ked uz bude vsetko zariadene, zistim ze niekde inde je vhodnejsie miesto.....
ale napadla ma taka vec: kedze plavajucu nebudem mat obrubenu klasickymi listami, ale niecim podobnym ako na nasledujucom linku: http://www.vanillawoodfloors.co.uk/imag ... _popup.jpg
asi necham pod tymito obrubami po dlzke miestnosti nejaku ruru, nieco ako na vysavac, s otvormi kazde 2 m. Samozrejme to bude zakryte, ale len pre pripad ze by som chcel nejaku naviac zastrcku bude menej skody tuto listu docasne demontovat akoby som mal rozrypat omietku.
danobu
 
Príspevky: 44
Registrovaný: Ned 04. Jan 2009 23:43:49
Dal súhlas: 0 krat
Dostal súhlas: 1 krat





Späť na Stavebné práce, stavebný materiál

 


  • Súvisiace témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

cron