smeti a odvoz odpadu

Re: smeti a odvoz odpadu

Poslaťod tienik » Štv 16. Aug 2012 10:35:06

ANo, mozem potvrdit.
Par rokov dozadu som siel na sluzobku, tak cca 5:30. Prave som vonku pred cinzakom stretol OLO auto, ako vysypalo naraz vsetky 3 kontajnery (odpad, papier, plasty)
Tak som v ramci obcianskej uvedomelosti pisal na OLO. Dosla mi hrozne diplomaticka odpoved o tom, ze na danom stojisku bol obsah "sepapracnych" kontajnerov znehodnoteny komunalnym odpadom a samozrejme oni nic, to my co tam byvame.
Ale kedze som tam bol od prichodu auta po jeho odchod, neviem pochopit preco taky genialni ludia robia smetiarov, ked bez problemov cez ten plech videli ze odpad je zamiesany. Pretoze ani jeden kontajner neotvorili, len pekne sup sup vysypat a hura k dalsiemu.
Takze odvtedy si o OLO myslim svoje.
tienik
 
Príspevky: 2358
Registrovaný: Str 14. Júl 2010 21:26:49
Dal súhlas: 12 krat
Dostal súhlas: 270 krat




Re: smeti a odvoz odpadu

Poslaťod sigma » Štv 16. Aug 2012 11:17:30

Pred 12 rokmi som bol na navsteve pri Viedni. Pred novopostavenym domom mali 3 kontajnery: papier, odpad a bio odpad. Domaca robila raz krik, lebo sme nieco nevhodne hodili do nevhodneho kosa (asi mliekova krabica do papiera nepatri), ze jej nevyvezu kontajner, ked to nebude na 100% vytriedene. Iná kultúra, iná spoločnosť.
50m na ulici nižšie mali nádoby na sklo a plasty.
Tento príspevok obsahuje iróniu, sarkazmus, dobre mienené rady a osobné (zlé) skúsenosti.
Obrázok užívateľa
sigma
 
Príspevky: 1877
Obrázky: 10
Registrovaný: Str 19. Nov 2008 9:23:12
Bydlisko: NR
Dal súhlas: 336 krat
Dostal súhlas: 108 krat

Re: smeti a odvoz odpadu

Poslaťod bladerunner » Štv 16. Aug 2012 12:24:03

sigma píše:....Pred 12 rokmi som bol na navsteve pri Viedni. Pred novopostavenym domom mali 3 kontajnery: papier, odpad a bio odpad.....

však sa separuje aj u nás, tak čo je na tom čudné
bladerunner
 
Príspevky: 1245
Registrovaný: Pon 05. Okt 2009 20:10:55
Dal súhlas: 72 krat
Dostal súhlas: 126 krat




Predchádzajúci

Späť na Rôzne

 


  • Súvisiace témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť