interierove dvere aka znacka aky typ, zlaty stred

interierove dvere aka znacka aky typ, zlaty stred

Poslaťod buduci mukl » Uto 22. Jún 2010 18:57:37

Zdravim,

precital som o inter dverach vsetky temy co som tuna nasiel,aj ked to zatial neriesim , som v inej faaze, ale robim si cenovy prieskum, bobaakov tiez niet uz nazvys a rad by som sa dobre rozhodol maju mat oblozkove zarubne
1) aku znacku typ by ste mi odporucili, som z MA, cize MA a blizke okolie by bolo idealne
a)najlacnejsie su vostinove s foliou, toto by som nechcel ale
b)drevotrieskova dutinkova vypln toto sa mi pozdava bud s foliou alebo laminat
najviac sa mi pozdava kombinacia drevotriesky dutinkove a laminatu
c)drevotrieskove cele, s laminatom alebo pravou dyhou (na toto nebude penazi )

2auvazujem nad moznostou b) v laminate , co vy na to?
2b)dveri potrebujem 8, nemam v ziadnom pripade peniaze na vsetky a vymyslel som to tak ze dam 4(vstupna hala a obyvacka, spalna, kupelka, pracovna) a o rok dam zvysne 4 pripadne na 2detske male wc, a spajzu) deti zatial niesu..moja obava je aby som zohnal potom tie iste, vecsina vyrobcou ma ubezpecovala ze ked maju dekor tak je vecsinou 2-3 roky v ponuke, otazne je ci tomu muozem verit... aj ked ja by som to chcel do roka , pripadne skuor

3)mate dake skusenosti s tymito znackami? co sa vam pozdava ?aka bola cena ak ste brali dake z tychto?
BEN, masonite
http://www.gabor-interier.sk/dvere/laminatove-dvere
porta doors
http://www.porta-dvere.cz
stranka na hovno, videl som len letak
http://www.jankovych.sk/


sorry za dlhy prispevok, kratsie ma nenapadlo
buduci mukl
 
Príspevky: 337
Registrovaný: Uto 24. Feb 2009 13:55:30
Dal súhlas: 0 krat
Dostal súhlas: 1 krat




Re: interierove dvere aka znacka aky typ, zlaty stred

Poslaťod MiroM » Str 23. Jún 2010 8:27:57

Len utrzkovito......
Ja som kedysi uvazoval o dverach od BEN. Chcel som strieborne, ale ked som videl nazivo, ze tie strieborne su vlastne sive, tak som ich zrusil, ine dekory nic moc. BEN patri medzi tych drahsich a nema po Slovensku vela zastupeni.
Plna DTD je zbytocna, dvere budu tazke.
Dierovana DTD + laminat - ok volba, dvere odolne.
Dyha nie je ani zdaleka taka odolna.
Nebal by som sa vsak ani vostiny, ak nebehas po dome s 5 kilovym kladivom, tak vostina vydrzi bezne zaobchadzanie.
Foliu by som neuvazoval.
Obrázok užívateľa
MiroM
 
Príspevky: 3039
Registrovaný: Štv 20. Nov 2008 8:21:13
Dal súhlas: 58 krat
Dostal súhlas: 244 krat

Re: interierove dvere aka znacka aky typ, zlaty stred

Poslaťod Ludo » Str 23. Jún 2010 9:01:16

www.vaholz.sk

je to od ruky - aj pre mna, ale napriek tomu som od nich nakupil - typ 802
dnes uz ma tato firma aj ineho majitela, takze za ceny nerucim, ale ked som ja nakupoval- tak sme sa parádne dohodli - zlavy,dane....
urcite sa dá aj dnes - je to len tip od spokojneho zakaznika :idea:
Ludo
 
Príspevky: 1781
Obrázky: 0
Registrovaný: Str 19. Nov 2008 16:33:55
Dal súhlas: 153 krat
Dostal súhlas: 216 krat

Re: interierove dvere aka znacka aky typ, zlaty stred

Poslaťod Rudi_M » Str 23. Jún 2010 9:21:42

tiež som dlho hľadal a vyberal aké interiérové dvere a od koho - z pôvodného "naivného" zámeru všade celosklo som musel z finančných dôvodov ustúpiť (s kovaním cca €1000 a viac :shock: )
nakoniec som našiel veľmi šikovných stolárov :ano: (otec a syn; referenciou mi bol kamarát, ktorému robili pred 4 rokmi tiež z masívu a doteraz sa na nich neobjavili žiadne chyby - praskliny, medzery v spojoch, zmeny odtieňov a pod.) - mám dvere s obložkami z masívu - buk namorený do rovnakého odtieňa + matný la = ako mám okná a vonkajšie dvere a ešte aj v rozumnej cene a termíne
(montáž 4/2010; 4x plné + 3x so sklom)
kontakt môžem poslať cez SS príp. sa príď pozrieť (z MA to máš ku mne na skok)
Rudi_M
 
Príspevky: 333
Obrázky: 2
Registrovaný: Ned 23. Nov 2008 17:49:32
Bydlisko: RD Ekord v obci Sekule; užívané od 11/2009 k plnej spokojnosti
Dal súhlas: 32 krat
Dostal súhlas: 14 krat

Re: interierove dvere aka znacka aky typ, zlaty stred

Poslaťod k+k » Str 23. Jún 2010 9:43:36

mame portadoorsy, CPL laminat. povodne som sa branil tejto znacke, ale teraz som celkom spokojny. cena v ba predajni 750 eur/3 ks (dvere + zarubna), cez 123dopyt.sk som to stiahol na 495 (na drzovku som dal max cenu 500 eur, 4 z 5 firiem mi aj tak ponukli cenu okolo 700 eur, jedna firma sa nasla, co ponukla tych 495 :))
do interierovych dveri by som prilis neinvestoval. zbytocne vyhodene peniaze.
Obrázok užívateľa
k+k
 
Príspevky: 1184
Registrovaný: Uto 17. Feb 2009 21:31:42
Dal súhlas: 63 krat
Dostal súhlas: 81 krat

Re: interierove dvere aka znacka aky typ, zlaty stred

Poslaťod Jookie » Str 23. Jún 2010 10:05:28

k+k píše:do interierovych dveri by som prilis neinvestoval. zbytocne vyhodene peniaze.


Nemyslim si, ze by niekto rad investoval do tych dveri viac ako je nutne... Ja mam od Ben, potiahnute laminatom, oble zarubne... Akurat ze tie MDF zarubne su relativne krehke (alebo moj stolar a otec prilis hruby), kedze na dvoch zarubniach pri montazi sa im podarilo 'zlomit' spoj a tak tam mam prasklinu (nastastie zvnutra spajzu). A tiez tie oble zarubne by som uz asi nedal - vyzeraju dobre, ale dole sa mi zatial nepodarilo doriesit prekrytie plavajucej podlahy - lista okolo plavajucej podlahy prisla po kraj zarubne, ale kedze ta je obla (cize pri kraji uzsia ako v strede) a ja mam zrejme vacsiu medzeru medzi stenou a plavajucou ako je treba, tak mi to tam celkom neprekryva :grc . Este to tam skusim nejako vytmelit.
Obrázok užívateľa
Jookie
 
Príspevky: 860
Registrovaný: Pon 27. Apr 2009 10:46:06
Dal súhlas: 53 krat
Dostal súhlas: 61 krat

Re: interierove dvere aka znacka aky typ, zlaty stred

Poslaťod k+k » Str 23. Jún 2010 11:11:57

Jookie píše:Nemyslim si, ze by niekto rad investoval do tych dveri viac ako je nutne...

kolega kupoval dvere po 700 eur/ks :) Nevyzeraju zle, ale ten cenovy rozdiel medzi mojimi portadorsami za to nestoji.
Obrázok užívateľa
k+k
 
Príspevky: 1184
Registrovaný: Uto 17. Feb 2009 21:31:42
Dal súhlas: 63 krat
Dostal súhlas: 81 krat

Re: interierove dvere aka znacka aky typ, zlaty stred

Poslaťod buduci mukl » Str 23. Jún 2010 15:57:31

hmm tak to vidim asi aj ja,

najskuor asi tie od porta doors, zatial mam ponuku na cca 230 na cele a na 280 na presklenne
hmm a urobim to asi tiez ze to hodim na dopyt a dam tam daku max cenu aby som to este stiahol dole
buduci mukl
 
Príspevky: 337
Registrovaný: Uto 24. Feb 2009 13:55:30
Dal súhlas: 0 krat
Dostal súhlas: 1 krat

Re: interierove dvere aka znacka aky typ, zlaty stred

Poslaťod M0f0 » Str 15. Aug 2012 15:49:53

ozivim tuto temu, mate nejake referencie na interierove dvere, podmienkou je tmavo sedy odtien, co je dost limitujuce. dvere+zarubna+klucka+montaz by som velmi rad dostal do 250 Eur, idealne 200, ale zda sa mi to az nemozne.
M0f0
 
Príspevky: 171
Registrovaný: Str 26. Okt 2011 11:52:53
Dal súhlas: 4 krat
Dostal súhlas: 2 krat

Re: interierove dvere aka znacka aky typ, zlaty stred

Poslaťod ifitko » Štv 16. Aug 2012 9:46:53

ja mám dvere zn. DRE je to poľská výroba, sortiment majú široký takže odtieň snáď nájdeš.
montoval som už aj sapeli aj masonite a je to v podstate rovnaký materiál
sedem dverí+zárubne ma vyšli do 1000e
kúpiť sa dajú v merkury markete alebo DKP
Obrázok užívateľa
ifitko
 
Príspevky: 74
Obrázky: 9
Registrovaný: Str 15. Júl 2009 12:49:26
Bydlisko: Vinodol
Dal súhlas: 5 krat
Dostal súhlas: 2 krat





Späť na Okná, dvere, garážové brány

 


  • Súvisiace témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť