Cim nahradit prasknute sklo na krbovej vlozke?

Re: Cim nahradit prasknute sklo na krbovej vlozke?

Poslaťod ivvan » Pon 23. Jan 2012 15:45:19

nie, kľudne nech sa tam staví.
a ak to vyreklamuje, pošlem mu nejakú peknú flašu vína na oslavu ;-)
ivvan
 
Príspevky: 347
Registrovaný: Štv 20. Nov 2008 13:27:42
Bydlisko: sever
Dal súhlas: 2 krat
Dostal súhlas: 20 krat




Re: Cim nahradit prasknute sklo na krbovej vlozke?

Poslaťod maniny » Pon 23. Jan 2012 20:20:28

ivvan píše:nie, kľudne nech sa tam staví.
a ak to vyreklamuje, pošlem mu nejakú peknú flašu vína na oslavu ;-)


ivvan flasu usetris. Skusal som predajcu trocha zatlacit ohladom vyreklamovania skla bez ohladu na to co je napisane v zarucnom liste. Tak sa hned zacal ohlanat vecami, kto mu zaruci, ze som to nesposobil svojou chybou, ze im tam vratka z KV budem musiet zaslat a aj to nezarucia, ze mi to uznaju a podobne veci, tak som sa na to vykaslal a objednal som nove sklo, nie vsak cez nich ale len narezane nie priamo od LaNordica. Po akom takom dokonceni stavby sa proste uz asi nemam silu s niekym hadat, stratit s tym kopu casu a nervov. Objednane sklo dojde za par dni vymenim ho a hotovo. Vlozku aj s prasknutym sklom stale pouzivam, keby som im poslal vratka, tak to by asi neslo.
maniny
 
Príspevky: 196
Registrovaný: Str 17. Mar 2010 14:25:18
Dal súhlas: 0 krat
Dostal súhlas: 9 krat

Re: Cim nahradit prasknute sklo na krbovej vlozke?

Poslaťod tramo » Pon 23. Jan 2012 21:04:02

prosim Ta mohol by si mi do spravy napisat odkial si to sklo objednaval? Dakujem
tramo
 
Príspevky: 109
Obrázky: 3
Registrovaný: Str 02. Mar 2011 15:01:43
Dal súhlas: 3 krat
Dostal súhlas: 4 krat

Re: Cim nahradit prasknute sklo na krbovej vlozke?

Poslaťod mgx » Sob 18. Feb 2012 19:31:20

Mozno pre buducnost:

1. do jedneho roka od datumu predaja je dokazne bremeno reklamacie nie na strane uzivatela, ale na strane predajcu. Nestaci len potvrdenie predajcu, ze "kuril si ako na lokomotive", musi to byt podloze znaleckym posudkom
2. od 1 roku do 2 rokov je dokazne bremeno na strane uzivatela, tzn. ty musis predlozit znalecky posudok, ze chyba bola sposobena napr. vadou materialu. Inak ti moze predajca reklamaciu zamietnut.

Vsetky veci s predajcom je nutne riesit nielen slovne, ale aj pisomne, v pripade, ze by ste presli na konanie pred SOI alebo nedajboze sudom. Slusny predajca ti totiz vyreklamovany tovar so serioznym vyrobcom vymeni na garanciu, aj ked casto je vina niekde uprostred. Ak predava smejdy, je jasne, kde takato reklamacia konci. Nordica je ale slusny vyrobca, skor by som to videl na lenivost predajcu sa s reklamaciou zaoberat a riesit pripadne naklady...
mgx
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Štv 03. Jún 2010 19:59:05
Dal súhlas: 0 krat
Dostal súhlas: 0 krat

Re: Cim nahradit prasknute sklo na krbovej vlozke?

Poslaťod buduci mukl » Ned 11. Mar 2012 20:37:09

Zdravim vsetkych ktori ste toto riesili, len otazka mam podobny problem, a kupovat original sa mi moc nechce hlavne kvoli cene. Je bezpecne tam dat vsade na internete videne ziaruvydorne sklo do 800stupnov v hrubke 4mm v cene 2,5 az 3,5 E za dm2 ? Ci aj vyrobca take pouziva ? Mam krbovu vlozku y kobku a neopatrnostou som ju rozbil. Poradite mi kde sa da kupit v tej cene okolo 2.5 E, cim lacnejsie tym lepsie, teda v ramci moznosti..P.s najlepsie okolie BA alebo BA ak s ato da priamo vyzdvihnut.

vdaka :drink
buduci mukl
 
Príspevky: 337
Registrovaný: Uto 24. Feb 2009 13:55:30
Dal súhlas: 0 krat
Dostal súhlas: 1 krat




Predchádzajúci

Späť na Komín, krb

 


  • Súvisiace témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

cron