hrubka spodnej spalety

hrubka spodnej spalety

Poslaťod alkex » Uto 01. Nov 2011 1:51:55

dobry vecer... chcem sa opytat, robili sme podlahu v jednej izbe 5 x 5, v izbe su šupacie dvere na vonkajsiu terasu, spodna špaleta dveri je tahana z betonu a je spojena s betonom vnutry, technologicka chybaa ktoru sme spravili je ta, že sme tam nedali nejaku tu zabranu ked to bude premrzat aby sa tam vlhkosť nezražala. Teraz rozmyšlam že by som tam tu špaletu dolnu normalne zateplil extrudovanym polystyrenom aby to cez zimu nepremrzalo, lebo tam idem davat plavacku a ta je hakliva na vlhkost. Dal som sem jeden navrh ako by som to riešil (je to len narychlo robene v skicary takže sa ospravedlnujem za kvalitu a celkove prevedenie projektu, nechodil som na stavebnu :) . V projekte je 5 cm EPS, neviem či to bude stačiť lebo je tam este dosť velka vôla. Este nemam celkom doriesene ako spravit naslapovu plochu lebo na extrudovany polystyren sa donekonecna slapat neda, na tuto zymu to prykryjem iba doskou aby sa to zbytocne nezdeformovalo ale na buduci rok tam chcem aj nejaku esteticku naslapnu dosku. Keby som tam nalepil dlazbu aka bude na terase neviem zas ci by tam nebol tepelny most medzi polystyrenom a dlazbou . Za odpovede dakujem...
http://postimage.org/image/sn0921c0b/
alkex
 
Príspevky: 75
Registrovaný: Štv 02. Jún 2011 10:51:58
Dal súhlas: 0 krat
Dostal súhlas: 0 krat







Späť na Stavebné práce, stavebný materiál

 


  • Súvisiace témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

cron