Aktualizácia fora

na Vašom novom fóre

Re: Aktualizácia fora

Poslaťod yoyo » Uto 30. Aug 2011 8:48:17

admin píše:Uz davnejsie som si vsimol, ze google nejko cude vyhladava temy z ostavbe.sk ale podla SEO magov google uz keywords neriesi takze v tom to asi nebude.
Ak ma niekto este nejaky napad sem s tym. Skusim este zakazat ten map.php.


- existuje subor sitemap.xml? Ak ano tak v akej podobe
- existuje subor robots.txt? Ak ano, co je Allow.. co je Deny?
- trebalo by sa viac pohrat s Titles na strankach
- neviem do akej miery toto forum umoznuje editaciu textu v zmysle struktury fontov, ale google pozera na to, ci je content strukturovany - teda nieco co je hlavne tak bude H1-kou, potom podkapitola H2 a pod..
- zaregistrovat stranku
- vytvorit odkazy na oStavbe.sk z inych doveryhodnych webov
- obzriet sa na moznost meta atributu 'google-site-verification' na strankach
- urcite by som nalinkoval google-analytics na stranku oStavbe.sk - aby sa vedelo co a ako...
- ...
3-podlazny/165m2 vykurovacia plocha/Ytong 30+20EPS/36 Nobasil MPN v streche/rekuperácia/trojskla
yoyo
 
Príspevky: 1090
Obrázky: 25
Registrovaný: Pon 24. Aug 2009 11:59:53
Dal súhlas: 10 krat
Dostal súhlas: 47 krat




Re: Aktualizácia fora

Poslaťod emkac » Uto 30. Aug 2011 9:44:12

yoyo píše:- neviem do akej miery toto forum umoznuje editaciu textu v zmysle struktury fontov, ale google pozera na to, ci je content strukturovany - teda nieco co je hlavne tak bude H1-kou, potom podkapitola H2 a pod..

- vytvorit odkazy na oStavbe.sk z inych doveryhodnych webov

- urcite by som nalinkoval google-analytics na stranku oStavbe.sk - aby sa vedelo co a ako...


aspon k tomuto sa viem vyjadrit, zvysne je pre mna spanielska dedina

v prispevkoch sa da menit par veci ohladom typologie - bold/italic/underline, farba, odrazky, cislovanie
toto vsak velmi nepomoze, navyse to bolo pouzite max. 5 krat za celu historiu fora
nadpisy a fonty a pod. maju vyznam pri clankoch, a tie tu nemame - nema ich kto pisat

boli by sme velmi radi, keby na nas odkazovala kazda vyznamnejsia stranka
lenze....
moznosti su - reklama, vzajomna vymena odkazov, vkladanie odkazov do diskusii
na prve niet penazi,
druhe sme par krat realizovali (znamosti), ale tazko sa realizuje vymena s velkymi strankami
tretie sa kde tu udeje, ze niekto z nas vlozi odkaz na nejaku diskusiu do cudzich diskusii (sme, pravda a ine) (aspon toto by mohlo pribudnut, ludia, mozete sa snazit ;) )

analytics mame
Quis custodiet ipsos custodes?
Obrázok užívateľa
emkac
 
Príspevky: 2992
Obrázky: 7
Registrovaný: Str 19. Nov 2008 16:12:05
Dal súhlas: 106 krat
Dostal súhlas: 273 krat

Re: Aktualizácia fora

Poslaťod altair » Uto 30. Aug 2011 20:58:38

yoyo píše:- existuje subor sitemap.xml? Ak ano tak v akej podobe
- existuje subor robots.txt? Ak ano, co je Allow.. co je Deny?
- trebalo by sa viac pohrat s Titles na strankach
- neviem do akej miery toto forum umoznuje editaciu textu v zmysle struktury fontov, ale google pozera na to, ci je content strukturovany - teda nieco co je hlavne tak bude H1-kou, potom podkapitola H2 a pod..
- zaregistrovat stranku
- vytvorit odkazy na oStavbe.sk z inych doveryhodnych webov
- obzriet sa na moznost meta atributu 'google-site-verification' na strankach
- urcite by som nalinkoval google-analytics na stranku oStavbe.sk - aby sa vedelo co a ako...
- ...

robots.txt je - vies si to pozriet aj sam - vsetko je allow. Sitemap v nom nie je, ale je tu sitemap.php odkaz nan je v paticke.
Title je myslim OK, struktura tiez - to ma phpbb celkom zmaknute, ostatne myslim SEO plugin
Stranku google indexuje, ale zjavne nie "k spokojnosti"
Analytics je na sledovanie existujucej navsetvnosti, nie na doledenie stranky. Na to je napr. aj spominany webmaster tools.
Ten map.php moze robit problemy, ked si pozries indexovane stranky, tak tam dava map dost casto na to ze by mal indexovat forum ...
Obrázok užívateľa
altair
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Pon 06. Jún 2011 13:43:43
Dal súhlas: 0 krat
Dostal súhlas: 0 krat

Re: Aktualizácia fora

Poslaťod yoyo » Uto 30. Aug 2011 21:27:37

altair píše:Analytics je na sledovanie existujucej navsetvnosti, nie na doledenie stranky.

analytics je AJ na sledovanie navstevnosti. Da sa pouzit aj na ine veci ... stanovenie goals na zaklade klucovych slov a potom z toho viez zistit kde treba "ubrat" a kde "pridat"...
3-podlazny/165m2 vykurovacia plocha/Ytong 30+20EPS/36 Nobasil MPN v streche/rekuperácia/trojskla
yoyo
 
Príspevky: 1090
Obrázky: 25
Registrovaný: Pon 24. Aug 2009 11:59:53
Dal súhlas: 10 krat
Dostal súhlas: 47 krat

Re: Aktualizácia fora

Poslaťod altair » Sob 03. Sep 2011 15:52:55

Analytics ma ale jednu "nevyhodu", su to informacie "iba" o navstevnikoch, ktori na stranku prisli. Samozrejme je tam vela zaujimavych informacii, napriklad pre tento pripad su zaujimave odchody zo stranky, ale webmaster tools dava informacie aj o ludoch, ktori stranku nenavstivili (a mohli) a o toto tu asi teraz hlavne ide. A su tam informacii aj o googlebot-ovi, co sa mu nepaci, co "vidi" a tak ... Z pohladu ako prilakat cez google na stranku co najviac ludi, je to myslim najhodnotnejsia sluzba, aj ked samozrejme kopec zaujimavych informacii je aj inde.
Obrázok užívateľa
altair
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Pon 06. Jún 2011 13:43:43
Dal súhlas: 0 krat
Dostal súhlas: 0 krat




Predchádzajúci

Späť na Informácie o fóre, návrhy

 


  • Súvisiace témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron