ako stavat komin (dvojprieduch)

Re: ako stavat komin (dvojprieduch)

Poslaťod DeMon » Pon 12. Jan 2009 15:51:07

mozem sa ta spytat ako si otvoris strechu? Aku velku dieru si spravil?
Ako si otvoril foliu tak aby si ju nedorezal krizom krazom nakolko podla obr. to vyzera byt
dost velky otvor spraveny.

Ja ten komin tiez budem robit az po streche (nestihol som ho vytiahnut pred mrazmi a strechu uz dokoncuju....)
2. ako si dostaval tie tazke tvarnice hore? mal si kladku ale klasika strucne rucne?

dik moc za info, caka ma to najar jak sa otepli tak chcem neake info....[/quote]


pomohla kladka...

folia bola rozrezana len ako je ta lata, pod latou je hranol 5x5 priskrutkovany na stresne laty zo spodu takze folia je spojena (prilepena) medzi latami, no a otvor pre komin si musis vyrezat uz podla komina tak aby si foliu mohol nalepit na komin
Obrázok užívateľa
DeMon
 
Príspevky: 61
Registrovaný: Štv 04. Dec 2008 9:41:10
Dal súhlas: 0 krat
Dostal súhlas: 1 krat




Re: ako stavat komin (dvojprieduch)

Poslaťod pretorianm » Pon 12. Jan 2009 20:27:54

DeMon píše:
pretorianm píše:mozem sa ta spytat ako si otvoris strechu? Aku velku dieru si spravil?
Ako si otvoril foliu tak aby si ju nedorezal krizom krazom nakolko podla obr. to vyzera byt
dost velky otvor spraveny.

Ja ten komin tiez budem robit az po streche (nestihol som ho vytiahnut pred mrazmi a strechu uz dokoncuju....)
2. ako si dostaval tie tazke tvarnice hore? mal si kladku ale klasika strucne rucne?

dik moc za info, caka ma to najar jak sa otepli tak chcem neake info....


DSCI0003 1.jpg

pomohla kladka...
DSCI0009 1.jpg

folia bola rozrezana len ako je ta lata, pod latou je hranol 5x5 priskrutkovany na stresne laty zo spodu takze folia je spojena (prilepena) medzi latami, no a otvor pre komin si musis vyrezat uz podla komina tak aby si foliu mohol nalepit na komin


no ten otvor som myslel pracovny aky velky si si dal. podla obrazkov je to dost velke, zato som sa pytal ze jak velka duuura to bola ;)
Obrázok užívateľa
pretorianm
 
Príspevky: 972
Registrovaný: Pia 21. Nov 2008 8:02:41
Bydlisko: NZ
Dal súhlas: 7 krat
Dostal súhlas: 19 krat

Re: ako stavat komin (dvojprieduch)

Poslaťod DeMon » Uto 13. Jan 2009 11:08:29

pretorianm píše:no ten otvor som myslel pracovny aky velky si si dal. podla obrazkov je to dost velke, zato som sa pytal ze jak velka duuura to bola ;)


iba ten jeden pas folie bol rozrezany, folia ma sirku asi 120 a medzi krokvami cca 90, cize otvor cca120x90cm
Naposledy upravil emkac dňa Uto 13. Jan 2009 11:13:35, celkovo upravené 1
Dôvod: Upravenie citacie
Obrázok užívateľa
DeMon
 
Príspevky: 61
Registrovaný: Štv 04. Dec 2008 9:41:10
Dal súhlas: 0 krat
Dostal súhlas: 1 krat




Predchádzajúci

Späť na Stavebné práce, stavebný materiál

 


  • Súvisiace témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron