Sú tu prívrženci systému Zednikovič?

Všetko čo nesúvisi so stavbou

Sú tu prívrženci systému Zednikovič?

Poslaťod MartinH » Štv 07. Júl 2011 18:51:28

Tento systém raz dávno do rádia opísal herec Marián Zednikovič.

Podstatou systému je, že keď prídete do izby a máte tam nejakú prácu, zabudnete, prečo ste prišli, a venujete sa práce v izbe, až kým vás osud nezaveje do inej.

Na stavbe to pri tomto systéme vyzerá asi takto: Montujem vypínač v kuchyni. Nemám nožnice na kábel, idem si ich zobrať na poschodie. Cestou prekračujem lopatku na schodoch a spomeniem si, že som tu chcel pozametať. Keď je pozametané, odnesiem zmeták a lopatku do garáže a začnem tam opravovať bránu. Musím si však priniesť rebrík z kuchyne a tam prekvapene pozerám na rozrobený vypínač.

S týmto príspevkom autora MartinH súhlasili - 4
boro, Dodo, sigma, zahradnik
Obrázok užívateľa
MartinH
 
Príspevky: 3951
Registrovaný: Ned 30. Nov 2008 20:02:01
Dal súhlas: 215 krat
Dostal súhlas: 333 krat




Re: Sú tu prívrženci systému Zednikovič?

Poslaťod -rq- » Štv 07. Júl 2011 21:13:21

to mi pripomina krivkovy integral: nezalezi na bodoch po ktorych sa clovek pohybuje, ale na tom, aby sa clovek vratil do miesta z ktoreho vysiel. pri tomto systeme treba davat pozor, aby sa po stavbe nepovalovali flasky od piva, lebo clovek natrafi na flasku, tak ju logicky ide vratit do krcmy. ked pride z krcmy a je este svetlo uvidi dalsiu, znovu ju ide zaniest do krcmy a tak dalej az kym nie je celkom tma :drink ...
-rq-
 
Príspevky: 322
Registrovaný: Uto 14. Júl 2009 17:50:52
Dal súhlas: 14 krat
Dostal súhlas: 31 krat

Re: Sú tu prívrženci systému Zednikovič?

Poslaťod Wlado » Pia 08. Júl 2011 7:05:07

Ja mám tiež robotu rozrobenú na viacerých frontoch ako prístavba čiastočne rozrobený plot pol starých chodníkov je preč a času tak málo..........
Obrázok užívateľa
Wlado
 
Príspevky: 412
Obrázky: 23
Registrovaný: Ned 28. Dec 2008 21:08:20
Bydlisko: DS
Dal súhlas: 31 krat
Dostal súhlas: 26 krat

Sú tu prívrženci systému Zednikovič?

Poslaťod dodo_mt » Pia 08. Júl 2011 9:02:28

Wlado asi kazdy mame malo casu... :-)

dodo
dodo_mt
 
Príspevky: 138
Registrovaný: Uto 10. Aug 2010 10:46:15
Dal súhlas: 7 krat
Dostal súhlas: 5 krat

Re: Sú tu prívrženci systému Zednikovič?

Poslaťod ziletka » Pia 08. Júl 2011 11:48:34

Ja podla tohto systemu pracujem iba vynimocne. Napriklad aj teraz. Pridem na stavbu okolo 13:30 a brat prichadza tak za 2 hodiny. Dovtedy chodim po dome a dorabam vsetko mozne aj nemozne, nosim, upratujem, pripravujem, vymyslam zaroven.... a potom ked sme dvaja tak ideme na omietky a podobne roboty pre dvoch.
Všetky peniaze nezarobíš, niektoré budeš musieť aj ukradnúť.
Obrázok užívateľa
ziletka
 
Príspevky: 1167
Registrovaný: Štv 20. Nov 2008 21:54:45
Bydlisko: Martin
Dal súhlas: 34 krat
Dostal súhlas: 72 krat

Re: Sú tu prívrženci systému Zednikovič?

Poslaťod NoroM » Pia 08. Júl 2011 14:30:35

hehe, toto dobre poznám. Treba robiť tisíc vecí a ja behaám od jednej k druhej. farbím, vypeňujem, maľujem, zametám, nosím. človek nevie, čoskorej.
NoroM
 
Príspevky: 216
Registrovaný: Str 25. Mar 2009 14:36:25
Dal súhlas: 1 krat
Dostal súhlas: 4 krat





Späť na Offtopic

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron