Integrovane TC + vetranie

Re: Integrovane TC + vetranie

Poslaťod lemonick » Pia 17. Jún 2011 19:58:52

zober si kalkulačku, zisti si tarify a, vykupy a vynosy a vyriesis aj tento rebus,... ale pre teba investicia cca 13.000,- € a ešte aj bez DPH, ak vieš čo to znamena, nema asi vyznam, lebo tolko by si neinvestoval.
Keby som mal 500.000,- € aj tie by som buchol do FVE, ale to bohužial už urobili naši politici, teda tí minulí, a teraz, kedže im stale patri URSO, tak znižuju tarify o sto6...
.. a spotrebiče si viem vypinať ako chcem a kedy chcem, aj HDO modul mi posiela impulz a Intelignta el. riadi spotrebiče, tak že vo vysokej tarife miniem tak 10-20kw do mesiaca...

a barak ma stál krásnych 150.000,- € , ale tolko by si za neho ty nedal,.. lebo by sa ti nevrátil,..
No ja ho mám rád, a predstav si aj on mňa, a vždy ma doma dotykovka pekne privita,...


tschusss
lemonick
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Sob 04. Jún 2011 7:13:21
Dal súhlas: 0 krat
Dostal súhlas: 0 krat




Re: Integrovane TC + vetranie

Poslaťod emkac » Pia 17. Jún 2011 21:22:08

lemonick, dostal si normalnu otazku na ktoru si mohol dat normalnu odpoved
ty si sa vsak zostal verny svojej retorike, zacal si zhadzovat dalsieho diskutujuceho - moj pohar trpezlivosti pretiekol

temu zamykam, aj tak nepriniesla nikomu nic
ak bude mat niekto chut pokracovat v normalnej konstruktivnej debate, nech zalozi dalsiu temu

howgh
Quis custodiet ipsos custodes?
Obrázok užívateľa
emkac
 
Príspevky: 2992
Obrázky: 7
Registrovaný: Str 19. Nov 2008 16:12:05
Dal súhlas: 106 krat
Dostal súhlas: 273 krat




Predchádzajúci

Späť na Rekuperácia, vetranie, VZT

 


  • Súvisiace témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

cron