Reklama v príspevkoch

Prečítajte skôr ako niečo napíšete !

Re: Reklama v príspevkoch

Poslaťod Maxo » Pia 03. Jún 2011 22:10:14

admin píše:Maxo, celkom dobry napad.
Mohli by sme vytvorit sekciu "Kvalitne/spolahlive firmy" a tam by sa vytvarali temy ako navrhujes.
Vlozit prispevok do tem by mali moznost iba clenovia ktori maju napr. viac ako 50 prispevokov aby sa to nezvrhlo na reklamu kancelariu.

doplnene: alebo by tema "Kvalitne/spolahlive firmy" bola v kazdej sekcii "Strecha, podkrovie", "Voda, kanalizácia a ČOV" atd. a bola by vzdy na vrchu.

Co vy na to ?

Maxo píše:Majitelia fora by mohli aspon trocha zarobit a my by sme sa dostali k odporucanym firrmam.

reklama tu je iba preto aby forum nebolo take jednotvarne. Nie je nasim cielom aby sa to tu skomercionalizovalo. Nechceme by zavisli od niekoho.
Admin, moderatori si na zivobitie zarabaju inym sposobom ;)


Nic nove ?
Maxo
 
Príspevky: 446
Registrovaný: Str 29. Sep 2010 20:56:50
Dal súhlas: 9 krat
Dostal súhlas: 23 krat




Re: Reklama v príspevkoch

Poslaťod emkac » Pia 03. Jún 2011 23:20:21

nic nove

ja ako moderator som tuto myslienku dalej nerozvijal
jednako si myslim, ze to nebude robit dobru krv, bude tazko nastavit pravidla, aby tu naozaj prispievali iba "skalni" a nezvrhlo sa to na reklamne noviny
a navyse si myslim, ze to nic neprinesie - kazdy kto ma zaujem sa moze v teme spytat, aku firmu odporucit, a nasledne sa diskusia rozvinie
takychto tem som tu videl mozno max. 5, ked sa hladali omietkari a poterari, plus nieco, co si uz ani nepamatam
zvysne diskusie o dobrych firmach nemali ziadnu vypovedaciu hodnotu

treba si totiz uvedomit, ze drviva vacsina mala skusenosti s "majstrami" a nie majstrami, cize pomaly nie je koho ani odporucit
dost ludi si robilo veci svojpomocne
a podaktori ani nevedia, kto a kedy im nieco robil

neviem..
ja mam z tooh zly pocit
ale kedze nie som neomylny, tak samozrejme nie som aktivne proti
som skratka pasivne proti, t.j. nevyvijam pre to ziadnu aktivitu 8-)
Quis custodiet ipsos custodes?
Obrázok užívateľa
emkac
 
Príspevky: 2992
Obrázky: 7
Registrovaný: Str 19. Nov 2008 16:12:05
Dal súhlas: 106 krat
Dostal súhlas: 273 krat




Predchádzajúci

Späť na Pravidlá

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

cron