Ake dat dvere do niky? (obmurovany sprchovaci kut)

Re: Ake dat dvere do niky? (obmurovany sprchovaci kut)

Poslaťod Jookie » Uto 08. Feb 2011 10:06:31

U mna bola sirka 123 cm uz po obkladackach, cize presne tolko som mal vyplnit dverami. Tu roznu sirku podla potreby tam dosahuju moznostou povytiahnutia listy z profilu o 2 cm na kazdej strane, cize dokopy o 4 cm. Ja som bol presne v strede (dvere 121 - 125 cm, otvor 123 cm) s rozmermi, takze som nejako nestihol odsledovat nejaku moznost ist za hranice. Kazdopadne by som na tvojom mieste pockal na ukoncenie obkladu a potom presne zmeral a budes to mat uplne jasne, ze ktore z tych dvoch tam dat. Tie dvere prisli asi za tyzdne, takze nejake velke zdrzanie to nebolo. No a ak by si bol potom predsa len na pochybach, ktore z tych dvoch dat, tak im tam zavolaj (do fabriky), budu mat v tom jasnejsie. Ale tiez zrejme budu chciet uz presne rozmery po oblozeni, nie odhad.
Obrázok užívateľa
Jookie
 
Príspevky: 860
Registrovaný: Pon 27. Apr 2009 10:46:06
Dal súhlas: 53 krat
Dostal súhlas: 61 krat




Re: Ake dat dvere do niky? (obmurovany sprchovaci kut)

Poslaťod michalma » Uto 08. Feb 2011 14:41:01

Dakujem za odpoved. Pockam ako to bude vychadzat z obkladom a este pred nalepenim to ukocirujem bud na 120 alebo na 121. Akekolvek nasledne upravi by boli narocnejsie...
michalma
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Uto 21. Sep 2010 11:28:09
Dal súhlas: 0 krat
Dostal súhlas: 0 krat

Re: Ake dat dvere do niky? (obmurovany sprchovaci kut)

Poslaťod lipo » Pon 02. Máj 2011 7:41:40

Ahojte,
ja mam jednu vseobecnu otazku (viam menej sa chcem len uistit).
Caka ma murovanie 3-tej strany sprchovacej niky (Ytong) a chcem sa spytat, ze kolko mam pocitat pre obklad. Kedze viem, ze by som chcel pouzit sprch. dvere o sirke 90cm, tak vymurovat by som mal na aku vzdialenost?
Predpokladam: 90cm + 4cm = 94cm (2cm na skladbu od cisteho Ytongu az po obklad/kachlicky bude stacit? alebo je predimenzovani?)
Poradte prosim. > Dakujem
lipo
 
Príspevky: 75
Registrovaný: Pon 12. Júl 2010 13:38:26
Dal súhlas: 9 krat
Dostal súhlas: 2 krat




Predchádzajúci

Späť na Interiér, dizajn, nábytok, kuchyne, kúpelne

 


  • Súvisiace témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron