moznost dopravy stavebneho materialu

moznost dopravy stavebneho materialu

Poslaťod yoyo » Uto 12. Apr 2011 9:41:14

Caute,
len tak pre info a rozhlad by som potreboval vediet ako ste riesili dopravu materialu na pozemok. Kamion je vacsinou v cene, ale co v pripade ked je tam zly pristup pre kamion (ako v mojom pripade)? Mate skusenost ze su auta ktore by vedeli nalozit kamion na 2x ... teda akna kamion ide povedzme 30 peliet, tak nejaky (akym) autom by som vedel priniest 15 paliet.

vdaka,
3-podlazny/165m2 vykurovacia plocha/Ytong 30+20EPS/36 Nobasil MPN v streche/rekuperácia/trojskla
yoyo
 
Príspevky: 1090
Obrázky: 25
Registrovaný: Pon 24. Aug 2009 11:59:53
Dal súhlas: 10 krat
Dostal súhlas: 47 krat




Re: moznost dopravy stavebneho materialu

Poslaťod Mongol » Uto 12. Apr 2011 15:11:44

Netusim aky je to zly pristup na pozemok...

Ale stavebniny povacsinou maju auta s vacsou svetlostou podvozku a lepsou dostupnostou... Napr. nahodny link :http://www.mplstavro.sk/gallery/iveco-13/#imgh

Treba sa skusit poinformovat v stavebninach, pripadne ich tam zobrat, nech si to omrknu na mieste.

Inak bol som aj ja prekvapeny- objednal som Ytong na celu stavbu. Dosiel kamion z Ytongu - normalny cestny tahac,ktory nebol schodpny ist ani do dvora... Cakal som nieco terennejsie, ved vozia na stavby. :?
Mongol
 
Príspevky: 188
Registrovaný: Štv 07. Apr 2011 9:39:02
Dal súhlas: 1 krat
Dostal súhlas: 19 krat





Späť na Pozemok, projekt, príprava stavby

 


  • Súvisiace témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

cron