Čo je to SDK spustenie alebo SDK žiletka?

Čo je to SDK spustenie alebo SDK žiletka?

Poslaťod MartinH » Pia 04. Mar 2011 17:06:38

Vedel by mi niekto vysvetliť použité výrazy alebo poslať nejaký obrázok alebo link, aby som pochopil túto vetu?
"ak sa priečka kotví do sadrokartónových spustení (tzv. žiletiek), sadrokartónové spustenie sa kotví do nosnej stropnej konštrukcie a je spustené na úroveň podhľadu."

Ďakujem.
Obrázok užívateľa
MartinH
 
Príspevky: 3951
Registrovaný: Ned 30. Nov 2008 20:02:01
Dal súhlas: 215 krat
Dostal súhlas: 333 krat




Re: Čo je to SDK spustenie alebo SDK žiletka?

Poslaťod tomas g » Pia 04. Mar 2011 19:36:18

To sa asi teba tykat nebude.
Ziletka je totizto konstrukcia, ktora sa pouziva najma vo velkych administrativnych budovach urcenych na prenajom, kde sa priestory rozdeluju dodatocne. Je to vlastne priecka, ktora visi zo stropu do urovne podhladu alebo kusok pod podhlad (obycajne kazetovy) a sluzi ako akusticky a poziarny predel instalacneho priestoru nad urovnou podhladu.
tomas g
 
Príspevky: 1040
Obrázky: 0
Registrovaný: Pia 21. Nov 2008 17:33:12
Bydlisko: TT
Dal súhlas: 150 krat
Dostal súhlas: 144 krat

Re: Čo je to SDK spustenie alebo SDK žiletka?

Poslaťod MartinH » Pia 04. Mar 2011 21:19:29

tomas g píše:To sa asi teba tykat nebude.
Ziletka je totizto konstrukcia, ktora sa pouziva najma vo velkych administrativnych budovach urcenych na prenajom, kde sa priestory rozdeluju dodatocne. Je to vlastne priecka, ktora visi zo stropu do urovne podhladu alebo kusok pod podhlad (obycajne kazetovy) a sluzi ako akusticky a poziarny predel instalacneho priestoru nad urovnou podhladu.


Pocul som ten vyraz dnes prvykrat v suvislosti s ako-upevnit-deliacu-stenu-do-sdk-stropu-t3903.html , ale nevygooglil som nic. Dakujem za vysvetlenie.
Obrázok užívateľa
MartinH
 
Príspevky: 3951
Registrovaný: Ned 30. Nov 2008 20:02:01
Dal súhlas: 215 krat
Dostal súhlas: 333 krat





Späť na Steny, omietky, obklady, fasáda

 


  • Súvisiace témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron