poradte dvere s oblozkovymi zarubnami v laminate za rozumnu

poradte dvere s oblozkovymi zarubnami v laminate za rozumnu

Poslaťod buduci mukl » Pia 04. Mar 2011 12:46:05

Zdravim,

poradte oblozkove zarubne s dverami v laminate. Hlavne nech su za rozumnu cenu.. Ale nie zasa uplny klumpat.
1) foliovym predpokladam ze by ste sa asi vyhli, ci ?
2)poradte daku znacku ci typ ktore su konc slusne, nepotrebujem nejake extravagantne, obycajne inter laminatove dvere aj obloz zarubne, akurat vstupne z chodby budu presklenne. 500 eur za kus si naozaj nemuozem dovolit, stavba vycicala...
3) len dodatocna otazka, aj ste si dakto montovali dvere sam, pri cene 5o eur za kus montaz a 9 kusov dveri sa mi zda byt 450 eur za montaz konc aj dost...

diik za postrehy a >

:drink
buduci mukl
 
Príspevky: 337
Registrovaný: Uto 24. Feb 2009 13:55:30
Dal súhlas: 0 krat
Dostal súhlas: 1 krat




Re: poradte dvere s oblozkovymi zarubnami v laminate za rozu

Poslaťod k+k » Pia 04. Mar 2011 14:55:46

co je to rozumna cena ? ja som objednaval pred 2 tyzdnami CPL Lamintky od sapeli, dvere + zarubna + klucka cca 180 eur (nora10). montovat to bude samozrejme sam. akcia predlzena do konca marca.
Obrázok užívateľa
k+k
 
Príspevky: 1184
Registrovaný: Uto 17. Feb 2009 21:31:42
Dal súhlas: 63 krat
Dostal súhlas: 81 krat

Re: poradte dvere s oblozkovymi zarubnami v laminate za rozu

Poslaťod opek » Pia 04. Mar 2011 14:57:13

Naposledy som bral http://www.interprodukt.sk/ - KE, cakal som na ne skoro 8 tyzdnov (boli sviatky), ale spokojnost (povrch je z jedneho kusu, ziadne lepene hrany a pod.)... kovanie som mal myslim v cene podla vlastneho vyberu(nejaka akcia)... zarubne som montoval sam (do peny), je to rychlovka... :drink
Obrázok užívateľa
opek
 
Príspevky: 356
Obrázky: 1
Registrovaný: Štv 20. Nov 2008 9:08:15
Dal súhlas: 18 krat
Dostal súhlas: 30 krat

Re: poradte dvere s oblozkovymi zarubnami v laminate za rozu

Poslaťod escaflowne » Pia 04. Mar 2011 15:14:57

Cau.

Ja som bral na mieru robene od http://www.atvyn.sk/. Vyrabaju vlastny laminat takze nebol problem vyskovo vacsie urobit s minimalnym navysenim ceny. Za montaz 1ks 30Eur. Tu som si vyzadal len u dveri kde bola komplikovana a trebalo extra rezat zarubne. Inac individualna montaz je jednoducha hlavne myslim dvolezita je nizkoexpanzna pena.
escaflowne
 
Príspevky: 29
Registrovaný: Str 12. Aug 2009 11:36:53
Dal súhlas: 1 krat
Dostal súhlas: 1 krat

Re: poradte dvere s oblozkovymi zarubnami v laminate za rozu

Poslaťod stevo79 » Pia 04. Mar 2011 16:02:26

k+k píše: ja som objednaval pred 2 tyzdnami CPL Lamintky od sapeli, dvere + zarubna + klucka cca 180 eur (nora10). montovat to bude samozrejme sam. akcia predlzena do konca marca.



tiez idem brat Sapeli ale vyhodnejsie ako Nora je zobrat Fest cena je vysia len o 4€ ale vnutro dveri nie je vostina- papier ale dierovana drevotrieska a preto vyrobca na dvere Fest poskytuje zaruku 5 rokov (Fest su urcene aj do viac namahanych priestorov: do technických miestností rodinných a bytových domov,škôl, nemocníc, športových zariadení alebo do priestorov výrobných a servisných budov) a akcie sa netreba drzat tu zlavu 15% ti daju kedykolvek

S týmto príspevkom autora stevo79 súhlasil
ribi
stevo79
 
Príspevky: 343
Registrovaný: Pon 24. Nov 2008 22:34:15
Dal súhlas: 14 krat
Dostal súhlas: 20 krat

Re: poradte dvere s oblozkovymi zarubnami v laminate za rozu

Poslaťod k+k » Pia 04. Mar 2011 16:28:26

stevo79 píše:tiez idem brat Sapeli ale vyhodnejsie ako Nora je zobrat Fest cena je vysia len o 4€ ale vnutro dveri nie je vostina- papier ale dierovana drevotrieska a preto vyrobca na dvere Fest poskytuje zaruku 5 rokov (Fest su urcene aj do viac namahanych priestorov: do technických miestností rodinných a bytových domov,škôl, nemocníc, športových zariadení alebo do priestorov výrobných a servisných budov) a akcie sa netreba drzat tu zlavu 15% ti daju kedykolvek

pravdupovediac cely katalog sme nestudovali. povodne sme chceli dokupit portadoorsy (mame na spodnom podlazi), nakoniec sme vybrali tu noru10. k akciovej cene som dostal este dalsiu zlavu 15%.
Obrázok užívateľa
k+k
 
Príspevky: 1184
Registrovaný: Uto 17. Feb 2009 21:31:42
Dal súhlas: 63 krat
Dostal súhlas: 81 krat

Re: poradte dvere s oblozkovymi zarubnami v laminate za rozu

Poslaťod ifitko » Štv 10. Mar 2011 13:41:55

včera na výstave Nábytok a bývanie som objavil firmu DKP, myslím že ponúkujú dvere nad ktorými stoji za to uvažovať, v mojom prípade by ma porta-doors vyšli 2200, sapeli 1800, a DKP 1080, všetko laminátované, odľahčená drevotrieska.
výrobca je poľský, ale to aj porta-doors kde mi viacero predajcov tvrdilo že cenu robí hlavne značka a kvalitou to nie je žiadna super trieda
priamo ny výstave ešte ponúkajú zľavu 15%
Zatial neviem čo sú zač, tak pátram, má ich niekto?
Obrázok užívateľa
ifitko
 
Príspevky: 74
Obrázky: 9
Registrovaný: Str 15. Júl 2009 12:49:26
Bydlisko: Vinodol
Dal súhlas: 5 krat
Dostal súhlas: 2 krat

Re: poradte dvere s oblozkovymi zarubnami v laminate za rozu

Poslaťod rastob » Pon 14. Mar 2011 16:10:15

Ifitko, neber polske dvere, v ziadnom pripade, zober Sapeli z vlastnej skusenosti nemaju chyby. :ano:
rastob
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Pia 11. Mar 2011 10:35:04
Dal súhlas: 0 krat
Dostal súhlas: 0 krat

Re: poradte dvere s oblozkovymi zarubnami v laminate za rozu

Poslaťod Maxo » Štv 11. Apr 2013 14:05:01

escaflowne píše:Cau.

Ja som bral na mieru robene od http://www.atvyn.sk/. Vyrabaju vlastny laminat takze nebol problem vyskovo vacsie urobit s minimalnym navysenim ceny. Za montaz 1ks 30Eur. Tu som si vyzadal len u dveri kde bola komplikovana a trebalo extra rezat zarubne. Inac individualna montaz je jednoducha hlavne myslim dvolezita je nizkoexpanzna pena.



Slovo minimalne znamena u mna 20%. Mam vysku otvorov na prizemi 207 cm. Znizovat sa mi to velmi nechce (uz vymalovane a 16r. syn ma 193 cm :roll: ).
Mate nejaky tip ?
Maxo
 
Príspevky: 446
Registrovaný: Str 29. Sep 2010 20:56:50
Dal súhlas: 9 krat
Dostal súhlas: 23 krat

Re: poradte dvere s oblozkovymi zarubnami v laminate za rozu

Poslaťod theb » Štv 11. Apr 2013 14:39:14

Odpoved je Polska norma.
Mas tam sice iba 2 panty, ale do takehoto otvoru das tieto dvere uplne v pohodicke :ano:

Ked budes chodit po predajcoch, pytaj sa vzdy na polsku normu.
Obrázok užívateľa
theb
 
Príspevky: 857
Registrovaný: Štv 15. Júl 2010 9:30:19
Dal súhlas: 14 krat
Dostal súhlas: 77 krat

Re: poradte dvere s oblozkovymi zarubnami v laminate za rozu

Poslaťod majko » Štv 11. Apr 2013 14:41:40

skus zobrat nejake kvalitne polske dvere, ti maju normu 206cm. Ja mam tieto http://www.almik.sk/interierove-dvere-vasco.xhtml , akurat, ze ja ich mam v slovenskej norme.
majko
 
Príspevky: 331
Obrázky: 0
Registrovaný: Uto 09. Nov 2010 17:02:49
Dal súhlas: 6 krat
Dostal súhlas: 22 krat





Späť na Okná, dvere, garážové brány

 


  • Súvisiace témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť