Mate skusenosti s podlahovkou od IVAR?

Mate skusenosti s podlahovkou od IVAR?

Poslaťod marko » Uto 06. Jan 2009 22:13:37

zdravím stavebníci, zrovna riešim podľahové vykurovanie dostal som typ na ivar, má komplet systém ako napr. herz, gabotherm a pod. Len potrebujem aj názory a postrehy z praxe. Akékoľvek.dakujem
Naposledy upravil emkac dňa Str 07. Jan 2009 1:06:39, celkovo upravené 1
Dôvod: Zmena nazvu temy
marko
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Uto 06. Jan 2009 22:06:41
Dal súhlas: 0 krat
Dostal súhlas: 0 krat




Re: podlahovka od IVAR

Poslaťod deko » Uto 06. Jan 2009 22:31:31

marko píše:zdravím stavebníci, zrovna riešim podľahové vykurovanie dostal som typ na ivar, má komplet systém ako napr. herz, gabotherm a pod. Len potrebujem aj názory a postrehy z praxe. Akékoľvek.dakujem


podlahovka je zlozena z 4 veci. trubiek, rozvadzaca s regulaciou, niekolkych spojok a prichytok. vsetko sa da navzajom bez najmensich problemov skombinovat, takze pri uvadzani "mame kompletny system podlahoveho kurenia" by som velmi zbystril pozornost ci to nie su iba marketingovi darmozraci...
Memento homo, quia pulvis es et in pulverem reverteris!
Obrázok užívateľa
deko
 
Príspevky: 2484
Registrovaný: Str 19. Nov 2008 17:52:08
Bydlisko: Báhoň
Dal súhlas: 150 krat
Dostal súhlas: 194 krat

Re: podlahovka od IVAR

Poslaťod marko » Uto 06. Jan 2009 22:37:22

pozrel som to aj na stránke ivar cz, sk a mám aj kamoša v predajni a všetko sme to prezreli podľa čísiel tovaru,je to ok.
marko
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Uto 06. Jan 2009 22:06:41
Dal súhlas: 0 krat
Dostal súhlas: 0 krat

Re: podlahovka od IVAR

Poslaťod Slavo_T » Uto 06. Jan 2009 23:06:07

marko píše:zdravím stavebníci, zrovna riešim podľahové vykurovanie dostal som typ na ivar, má komplet systém ako napr. herz, gabotherm a pod. Len potrebujem aj názory a postrehy z praxe. Akékoľvek.dakujem


Osobne nemam s touto znackou skusenosti , tiez som este v stadiu rozhodovania a vyberania. Mal som par rozhovorov s kamosom , on pouziva a pracuje prave s IVAR rurkami. Presiel vraj kopec znaciek , vyrobcov a jedna zo znaciek , ktora sa mu osvedcila je prave ivar. Vraj zatial nemal s tym problem.
Obrázok užívateľa
Slavo_T
 
Príspevky: 662
Registrovaný: Ned 23. Nov 2008 18:28:32
Dal súhlas: 74 krat
Dostal súhlas: 64 krat

Re: Mate skusenosti s podlahovkou od IVAR?

Poslaťod emkac » Str 07. Jan 2009 1:10:24

marko, deko tym chcel povedat, ze brat komplet vsetko od jednej firmy nemusi mat vyznam. ze rurky kup od xyz, rozdelovac od abc a spojky od efg a moze ta to vyjsat aj lacnejsie aj kvalitnejsie ako brat "jeden system"
tymto samozejme nehodnotim ivar, ten nepoznam
tym sa snazim len vysvetlit dekov prispevok (ak som ho dobre pochopil :D) a dat nazor na "vsetko od jedneho"
Quis custodiet ipsos custodes?
Obrázok užívateľa
emkac
 
Príspevky: 2992
Obrázky: 7
Registrovaný: Str 19. Nov 2008 16:12:05
Dal súhlas: 106 krat
Dostal súhlas: 273 krat





Späť na Vykurovanie, ohrev vody, kotly

 


  • Súvisiace témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

cron