ferroli kotle?

ferroli kotle?

Poslaťod martin1212 » Štv 30. Dec 2010 22:33:48

zdravím, máte niekto informácie aké sú serroli kotle? čítali ste nejaké recenzie? kúrenári väčšinou odporúčajú viessmany, immergazy a podobne, ale rozdiel v cene je priepastný. tiež neviem porovnať / nemám info o rozdiele v kvalite regulácie, ktorú tieto značky ponúkajú. tá je vraj najdôležitejšia hlavne u kondenzačných kotlov :?:
martin1212
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Str 29. Dec 2010 19:11:10
Dal súhlas: 0 krat
Dostal súhlas: 0 krat




Re: ferroli kotle?

Poslaťod Jano82 » Štv 03. Feb 2011 13:20:24

Zdravim, ja som dal teraz do RD kondenzacny kotol,Ferroli ECONCEPT TECH 25 A, turbo, k tomu nerezovy externy zasobnik vody 60 l Berreta, kondenz napojil na Grunfos cerpadlo, spadovo mi to nevychadzalo, vnutorny regulator Ferroli ROMEO, max. spokojnost, je to 20 rocny nezatepleny dom (planujem) ale spotreba klesla a vykon je regulovany, kotol ide v kludnom rezime, zatial spokojnost

Starym rodicom sme dali FERROLI DIVATOP HF 24, k tomu externy 100 l zasobnik Protherm, teplota vykorovania nastavena na 65 C, max. spokojnost a velmi teplo :) , termostat max. 20,5 stupna....
Jano82
 
Príspevky: 177
Registrovaný: Pon 04. Okt 2010 21:11:44
Dal súhlas: 6 krat
Dostal súhlas: 5 krat

Re: ferroli kotle?

Poslaťod Ludo » Štv 03. Feb 2011 22:08:14

aj ja som dal ferolli
sice bol mensi problem so spustenim do prevadzky, ale to nebol problem kotla, ale chlapika co mi ho predal a mal prist aj zapojit- a furt nemal cas :mrgreen:
prave vrcholil stavebný boom, a iné firmy ci montážnici sa tiež vyhýbali zapojeniu mojho kotla, kedze som ho kupil u iného :kill

ale hned, ako som napísal mail generálnemu riaditelovi firmy do prahy, v znení , že : ak do troch dní nikto nepríde sprevádzkovat kotol, tak zavolám kuriéra, naložím kotol do auta - a adresa vykládky bude - jeho pracovňa,
tak na druhý den prišiel maník, zapojil a spustil kotol, doniesol aj oddymenie a reguláciu - zadara.... :idea:

takže v konečnom dôsledku sa nestažujem, ale chválim
Ludo
 
Príspevky: 1781
Obrázky: 0
Registrovaný: Str 19. Nov 2008 16:33:55
Dal súhlas: 153 krat
Dostal súhlas: 216 krat





Späť na Vykurovanie, ohrev vody, kotly

 


  • Súvisiace témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron