Čo ma na stavbe potrápilo

Všetko čo nesúvisi so stavbou

Re: Čo ma na stavbe potrápilo

Poslaťod esde » Pia 29. Okt 2010 12:25:54

>Ked sme u niekoho na navsteve, tak hned vidim , ze je jeden otvor vyssie o par mm-ov ako druhy, manzelka sa potom jeduje, ked to domacim hovorim, ake chyby tam maju :lol:

Mame zasadne pravidlo, ktore si na moj "rozkaz" opakujeme pred navstevou: NIKDY domacim nehovorime o nedostatkoch. Najhorsie to bolo s detmi, aj oni si uz akosi automaticky na navsteve vsimaju detaily, hlavne tie, nad ktorymi aj oni stravili nejaky cas.

Zle je, ze znami uz vedia, ze vieme a aj by chceli, aby sme im prezradili nejake detaily, "ved ste stavali" ale jednoducho pravidlo a ani srdce nedovoli.
Je ich prilis vela a niekedy dost podstatne a hlavne, nic uz s tym neurobia, tak naco?

S týmto príspevkom autora esde súhlasili - 2
bladerunner, juro_b
esde
 
Príspevky: 1226
Registrovaný: Str 19. Nov 2008 18:33:16
Dal súhlas: 49 krat
Dostal súhlas: 162 krat




Re: Čo ma na stavbe potrápilo

Poslaťod mPeto » Pia 29. Okt 2010 20:49:32

dnes som si zmysel na tuto temu na stavbe pri hladani metra, je ich tam asi 7, ale ked ho potrebujem ani jeden ... a mohol by som pokračovat ... asi som bordelar, ale stale nieco hladam, v bude, v garazi ... toto ma teda potrapilo a asi este potrapi :dash

S týmto príspevkom autora mPeto súhlasil
Henry
mPeto
 
Príspevky: 265
Registrovaný: Sob 20. Dec 2008 21:12:10
Bydlisko: Záhorie
Dal súhlas: 8 krat
Dostal súhlas: 35 krat

Re: Čo ma na stavbe potrápilo

Poslaťod motylka » Pia 29. Okt 2010 21:01:38

Svokor, bola kapitola sama o sebe,ale dobrak to je od kosťi.(respect) Veeela pomohol!!! ma 68r. :mrgreen:
motylka
 
Príspevky: 277
Obrázky: 1
Registrovaný: Pia 21. Nov 2008 17:49:41
Dal súhlas: 0 krat
Dostal súhlas: 7 krat

Re: Čo ma na stavbe potrápilo

Poslaťod mendo » Pia 29. Okt 2010 22:01:01

mPeto píše:dnes som si zmysel na tuto temu na stavbe pri hladani metra, je ich tam asi 7, ale ked ho potrebujem ani jeden ... a mohol by som pokračovat ... asi som bordelar, ale stale nieco hladam, v bude, v garazi ... toto ma teda potrapilo a asi este potrapi :dash

Ja sa s hladanim trapim cely zivot nielen pri stavbe. Metre a glajbas-e to su kapitola sama o sebe :D
chcelo by to mat vsetko na motuzku ako decka rukavice :D
mendo
 
Príspevky: 813
Registrovaný: Štv 07. Máj 2009 7:55:05
Bydlisko: Trenchtown
Dal súhlas: 6 krat
Dostal súhlas: 36 krat

Re: Čo ma na stavbe potrápilo

Poslaťod MartinH » Pia 29. Okt 2010 22:30:53

mPeto píše:dnes som si zmysel na tuto temu na stavbe pri hladani metra, je ich tam asi 7, ale ked ho potrebujem ani jeden ... a mohol by som pokračovat ... asi som bordelar, ale stale nieco hladam, v bude, v garazi ... toto ma teda potrapilo a asi este potrapi :dash

Ked idem pre nejake naradie, tak zamysleny odidem s inym naradim v ruke. Vacsinou aj rychlo najdem, co som hladal, ale potom mi chyba to pôvodne, ktore som si odniesol ani neviem kedy a kam .... a to sa potom nahladam. Obcas uplna fraska.

Ale asi sem nebudem viac prispievat, vsak sa uplne znemoznim :oops:
Obrázok užívateľa
MartinH
 
Príspevky: 3951
Registrovaný: Ned 30. Nov 2008 20:02:01
Dal súhlas: 215 krat
Dostal súhlas: 333 krat

Re: Čo ma na stavbe potrápilo

Poslaťod Londoner » Pia 29. Okt 2010 23:34:50

To s tym hladanim mi niekoho pripomina :dash Ale odkedy som si kupil taky ten fajnovy opasok s roznymi vreckami, uchytkami, dost sa to zlepsilo... Ja viem, vodovaha sa tam nevojde, ale dva zvinovacie metre, nejake ceruzky, kladivo, klieste atd. su poruke a uz to tam pri praci pcham celkom automaticky. :ano:
you don´t have to be perfect - you just need to pretend you are..

S týmto príspevkom autora Londoner súhlasil
jan45
Londoner
 
Príspevky: 153
Obrázky: 0
Registrovaný: Pia 19. Dec 2008 18:42:53
Bydlisko: ZM, Londyn
Dal súhlas: 31 krat
Dostal súhlas: 11 krat

Re: Čo ma na stavbe potrápilo

Poslaťod sigma » Pia 29. Okt 2010 23:43:55

MartinH píše:Ked idem pre nejake naradie, tak zamysleny odidem s inym naradim v ruke. Vacsinou aj rychlo najdem, co som hladal, ale potom mi chyba to pôvodne, ktore som si odniesol ani neviem kedy a kam .... a to sa potom nahladam. Obcas uplna fraska.

Ja sa pri tom nachodim - poschodovy dom a velka zahrada, niekedy len beham hore-dolu, kym pridem do garaze, zbadam plno inych veci co treba urobit, zabudnem na co som isiel do garaze, ...

Ked som montoval rost, som mal predlzovacke dve vrtacky, pilu a svetlo a furt sa mi to zamotalo, potom som si farebne oznacil kable na konci pri zastrcke a pri spotrebici :idea:
Obrázok užívateľa
sigma
 
Príspevky: 1877
Obrázky: 10
Registrovaný: Str 19. Nov 2008 9:23:12
Bydlisko: NR
Dal súhlas: 336 krat
Dostal súhlas: 108 krat

Re: Čo ma na stavbe potrápilo

Poslaťod esde » Uto 02. Nov 2010 11:16:39

Na niektore veci, napr. na uvedene metre sa mi osvedcilo pouzitie samonavijacej blbustky. Pouziva sa na napr. nosenie pristupovych kariet alebo kariet na lyziarske vleky. Samozrejme po malej uprave, pridanie malej karabinky na upevnenie na opasok.
Velmi sa mi to osvedcilo, hlavne pri praci na krove a streche, meter, uholnica, ceruzka(ky), usetril som si kopec behania hore-dole.
esde
 
Príspevky: 1226
Registrovaný: Str 19. Nov 2008 18:33:16
Dal súhlas: 49 krat
Dostal súhlas: 162 krat

Re: Čo ma na stavbe potrápilo

Poslaťod sigma » Uto 02. Nov 2010 13:21:57

MiroM píše:Foto salungu obluku som sem dal pre tych, ktori by to mohli potrebovat. Sigma, ty uz nebudes robit nejaky obluk :D ?

Ďakujem, mam oblukov dosť. Ešte zamkovu dlažbu budem ukladať do oblukov :-)
Ja si už niektoré veci ani nefotím. :|
Obrázok užívateľa
sigma
 
Príspevky: 1877
Obrázky: 10
Registrovaný: Str 19. Nov 2008 9:23:12
Bydlisko: NR
Dal súhlas: 336 krat
Dostal súhlas: 108 krat




Predchádzajúci

Späť na Offtopic

 


  • Súvisiace témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron