Akú hadicu pripraviť na polievací systém?

Akú hadicu pripraviť na polievací systém?

Poslaťod MartinH » Uto 28. Sep 2010 10:22:07

Chcem dať do zeme pod nájazd do garáže hadicu pre polievací systém, lebo potom už bude neskoro. Nemám konkrétnu predstavu o polievacom automate, ani čas teraz si to študovať. Prosím, pošlite mi ťahák ;)

Cez hadicu sa budú polievať iba dva menšie stromy a pár m2 niečoho zeleného. Pre istotu natiahnem ešte druhú rezervnú.

Akú hadicu mám kúpiť? Ako ju mám uložiť - do piesku alebo potrebujem nejakú chráničku? Ďakujem,
Obrázok užívateľa
MartinH
 
Príspevky: 3951
Registrovaný: Ned 30. Nov 2008 20:02:01
Dal súhlas: 215 krat
Dostal súhlas: 333 krat




Re: Akú hadicu pripraviť na polievací systém?

Poslaťod sigma » Uto 28. Sep 2010 11:38:36

MartinH píše:Chcem dať do zeme pod nájazd do garáže hadicu pre polievací systém, lebo potom už bude neskoro. Nemám konkrétnu predstavu o polievacom automate, ani čas teraz si to študovať. Prosím, pošlite mi ťahák ;)

Cez hadicu sa budú polievať iba dva menšie stromy a pár m2 niečoho zeleného. Pre istotu natiahnem ešte druhú rezervnú.

Akú hadicu mám kúpiť? Ako ju mám uložiť - do piesku alebo potrebujem nejakú chráničku? Ďakujem,

Ja som dal na rady suseda (robi zavlahy a vysadby) chranicku. Kedze som nenasiel nic lepsie, tak dvestovka azbestova rura nasla svoje ulozenie. (Teraz tam parkuju najma zaby.) Myslite na to, ze mozno zavlahari budu chciet kabel na druhej strane na ovladanie servoventilov. 100vka rura by stacila na vacsinu veci. (Teoreticky 7x32mm sa vojde do 100vky rury, prakticky 4) Aj cez chodniky treba dat chranicky.

S týmto príspevkom autora sigma súhlasil
bigben
Obrázok užívateľa
sigma
 
Príspevky: 1877
Obrázky: 10
Registrovaný: Str 19. Nov 2008 9:23:12
Bydlisko: NR
Dal súhlas: 336 krat
Dostal súhlas: 108 krat





Späť na Exteriér, bazén, záhrada, terasa

 


  • Súvisiace témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron