púzdro na posuvné dvere - do murovanej steny alebo do SDK?

púzdro na posuvné dvere - do murovanej steny alebo do SDK?

Poslaťod bladerunner » Štv 16. Sep 2010 14:11:52

chcel by som dodatočne dať posuvné /zasuvacie do steny/ dvere do chodby na oddelenie zádveria.
viem, viem, malo sa na to myslieť už pri projekte a nie teraz dodatočne všetko vymýšľať :dash
foto zádveria priložené. Pozeral som púzdra JAP. zádverie by sa zúžilo o cca 10-12 cm, čo mi nevadí, zároveň by sa do tej /pred/steny dal rozvádzač.
neviem či mám kúpiť púzdro do murovanej steny a zvyšnú časť domurovať tehlou 11.5 cm + asi by bolo treba osadiť preklad nad púzdro+ mal by som to urobiť pred omietkami.
alebo ísť do variantu do SDK priečky - urobila by sa konštrukcia predsteny z profilov pre SDK, založilo by sa púzdro a opláštilo SDK. táto možnosť neviem kedy sa robí. či teraz pred omietkami a potermi /videl som v niektorých novostavbách konštrukcie z profilov pre budúce SDK priečky už pred potermi, čiže spodný profil na podkladovom betóne/ alebo až po poteroch?
alebo sa na to vykašľať a urobiť potom posuvné dvere zavesené hore na nejakej koľajničke a "priznané" aj v otvorenom stave? + potom by som musel rozvádzač zasekať do steny.
Prílohy
chodba1.JPG
chodba1.JPG (159.39 KiB) Zobrazené 1278 krát
bladerunner
 
Príspevky: 1245
Registrovaný: Pon 05. Okt 2009 20:10:55
Dal súhlas: 72 krat
Dostal súhlas: 126 krat




Re: púzdro na posuvné dvere - do murovanej steny alebo do SD

Poslaťod bladerunner » Ned 19. Sep 2010 14:54:38

tak čo chlapi, poradí mi niekto ?
bladerunner
 
Príspevky: 1245
Registrovaný: Pon 05. Okt 2009 20:10:55
Dal súhlas: 72 krat
Dostal súhlas: 126 krat

Re: púzdro na posuvné dvere - do murovanej steny alebo do SD

Poslaťod MartinH » Ned 19. Sep 2010 17:19:31

bladerunner píše:tak čo chlapi, poradí mi niekto ?

Ked nikto, tak sa obratte na firmu Omega Slovakia z BA.
Obrázok užívateľa
MartinH
 
Príspevky: 3951
Registrovaný: Ned 30. Nov 2008 20:02:01
Dal súhlas: 215 krat
Dostal súhlas: 333 krat





Späť na Okná, dvere, garážové brány

 


  • Súvisiace témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

cron