Ako vyrovnat velmi nerovnu podlahu?

Ako vyrovnat velmi nerovnu podlahu?

Poslaťod Castrum » Štv 19. Aug 2010 7:16:24

DObry den,

mohli by ste mi poradit, ktory variant opravy nerovnosti podlahy je lacnejsi v pripade, ak vyrovnavanie treba robit takmer az na 7cm, plochy 5x4m. Predoslemu majitelovi akosi podlaha nevysla a beton sa mu zlial tak, ze stredok je nizsi ako obvod. :cry: Na to dal plavajucu podlahu ... takze realne co polozite na podlahu, tak sa zgula do stredu. Nehovoriac o tom, ze dat nabytok do vovovahy je viac, ako umenie. :nie:
Vdaka za radu
Naposledy upravil MartinH dňa Štv 19. Aug 2010 7:52:48, celkovo upravené 1
Dôvod: Úprava názvu, pôvodne "Velmi nerovna podlaha"
Castrum
 




Re: Ako vyrovnat velmi nerovnu podlahu?

Poslaťod MiroM » Štv 19. Aug 2010 8:48:40

Castrum píše:DObry den,

mohli by ste mi poradit, ktory variant opravy nerovnosti podlahy je lacnejsi v pripade, ak vyrovnavanie treba robit takmer az na 7cm, plochy 5x4m. Predoslemu majitelovi akosi podlaha nevysla a beton sa mu zlial tak, ze stredok je nizsi ako obvod. :cry: Na to dal plavajucu podlahu ... takze realne co polozite na podlahu, tak sa zgula do stredu. Nehovoriac o tom, ze dat nabytok do vovovahy je viac, ako umenie. :nie:
Vdaka za radu


Rozumiem tomu spravne, ze tie nerovnosti su priamo na potery? Okraje su vo vodovahe, alebo aj tam su nerovnosti?
Obrázok užívateľa
MiroM
 
Príspevky: 3039
Registrovaný: Štv 20. Nov 2008 8:21:13
Dal súhlas: 58 krat
Dostal súhlas: 244 krat

Re: Ako vyrovnat velmi nerovnu podlahu?

Poslaťod motylka » Štv 19. Aug 2010 21:54:02

Tak poťerovanie ťa zrejme neminie :mrgreen: Bude to najlacnejsie a najlepšie.S velkoou flexo sa poprechadzaj po (starom potery),nech to tam drži.Normalne 4mm poterom to tam zrovnaj. udri tam estrich a maš vymalovane ;)
motylka
 
Príspevky: 277
Obrázky: 1
Registrovaný: Pia 21. Nov 2008 17:49:41
Dal súhlas: 0 krat
Dostal súhlas: 7 krat

Re: Ako vyrovnat velmi nerovnu podlahu?

Poslaťod Sapper » Pia 20. Aug 2010 7:54:35

pre MiroM

Na vrchy je plavajuca podlaha, .. ale doslova vsetko na nej plave. Predpokladam, ze okolo stien je to rovne, len je to potom zliate do stredu. Este som to nerozoberal. Rozmyslal som aj na anhydridim, nakolko je to v podkrovi. Ale ten vraj vyjde okolo 20€/m2. POdla mna asi najlepsie by bolo vyrovnat to poterom a potom tam dat nejake to PVC. A s plavackou ... hmm, tak do pece.
Sapper
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Pon 28. Jún 2010 6:58:50
Dal súhlas: 1 krat
Dostal súhlas: 0 krat





Späť na Podlahy, dlažby, obklady

 


  • Súvisiace témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť