Penetrácia pred omietkami

Penetrácia pred omietkami

Poslaťod tomaskoj » Str 01. Apr 2009 8:01:48

Zdravíčko. Chcem sa poradiť. Idem dať akryl.omietku ale predtým idem penetrovať.
1,Predajca mi tvrdí, že penetrák netreba vo farbe omietky-omietka je od Ceresitu, zatiaľ čo majster chce prifarbený penetrák vo farbe omietky.
2, interval medzi penetrovaním a nanášaním omietky? Predajcia tvrdí 24h , majster že aj týžden?
tak som z toho blbec, ale nakoniec to aj tak zaplatím ja. Tak vás chcem poprosiť o pomoc. Dakujem
tomaskoj
 
Príspevky: 110
Registrovaný: Pia 05. Dec 2008 9:12:43
Bydlisko: Nitra
Dal súhlas: 5 krat
Dostal súhlas: 3 krat




Re: Penetrácia pred omietkami

Poslaťod ruter123 » Ned 26. Apr 2009 9:50:34

prince color PGM schne asi 4 hod
ruter123
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Ned 26. Apr 2009 9:40:29
Dal súhlas: 0 krat
Dostal súhlas: 0 krat

Re: Penetrácia pred omietkami

Poslaťod Slavo_T » Pon 16. Aug 2010 13:31:53

V technickych listoch k penetracii baumit Univerzalny zaklad sa pise , ze musi byt aplikovany min. 24 hod. pred nanasanim fasadnej omietky. Ale nikde sa nespomina aka je max. doba medzi napenetrovanim a natiahnuti omietky. Stojim prave pred podobnym problemom. Aky casovy odstup ste mali medzi napenetrovanim a natiahnutim fasadnej omietky?
Stane sa nieco ak sa napenetruje a omietka sa natiahne az o 5-7 dni ? Penetrak by mal vyzriet min 24 hod. , to bude splnene , a hadam tych par dni tomu nemoze uskodit. Aky je Vas nazor na to ? Pocasie je teraz riadne zbesnete ( a niektori majstri tiez ;) ), preto sa pytam na ten casovy odstup. Dik
Obrázok užívateľa
Slavo_T
 
Príspevky: 662
Registrovaný: Ned 23. Nov 2008 18:28:32
Dal súhlas: 74 krat
Dostal súhlas: 64 krat

Re: Penetrácia pred omietkami

Poslaťod vladoh » Pon 16. Aug 2010 13:52:54

nestane sa nic, ale preco na to nechavat zbytocne sadat prach?
vladoh
 
Príspevky: 178
Registrovaný: Ned 28. Dec 2008 19:07:04
Dal súhlas: 1 krat
Dostal súhlas: 6 krat





Späť na Steny, omietky, obklady, fasáda

 


  • Súvisiace témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

cron